На колко години е Българската държава

Представяне на окултното, като част от загадката на живота, като това с което хората са забравили в себе си, и на което вече не обръщат такова внимание. На невидимото, на неизменно присъстващо в живота на всеки, за добротата за човечноста и мъдростта оставени от предишните поколения, която би ни направила по добри хора.

Модератор: lutar

Публикувай отговор

На колко години е Българската държава

около 1 300 години
13
42%
около 7 500 години
9
29%
около 10 000 години
3
10%
около 12 000 години
6
19%
 
Общо гласове: 31

Аватар
lutar
Потребител
Потребител
Мнения: 374
Регистриран на: Съб Фев 07, 2004 20:20 pm
Обратна връзка:

На колко години е Българската държава

Мнение от lutar »

България
Аватар
lutar
Потребител
Потребител
Мнения: 374
Регистриран на: Съб Фев 07, 2004 20:20 pm
Обратна връзка:

Мнение от lutar »

Тук традицията си казва своето. Така е просто понякога е много трудно да видим по далеч от носовете си.
Аватар
jaredharet
Потребител
Потребител
Мнения: 88
Регистриран на: Сря Яну 28, 2004 22:51 pm
skype: jaredharet
Местоположение: Стара Загора
Обратна връзка:

Мнение от jaredharet »

Нещо не е зададен правилно въпроса.
Защото не се разбира като офицялно създъване или като "месност"
Аватар
nefelen
Модератор
Модератор
Мнения: 996
Регистриран на: Нед Май 30, 2004 12:29 pm
skype: nefelen
Местоположение: -=mysteryland=-
Обратна връзка:

Мнение от nefelen »

ами... наистина не става ясно за кое се отнася въпроса , защото крумувата българия е просъществувала доста години ( три рода ако несе лъжа , но може и да се лъжа) , до онази прословута легенда със съчките , такаче нестава много ясно във въпроса дали дума за отвърждаването на българите на Балкансия полуостров или за първата Българска държава ( крумува българия )
s0 lItTlE tImE, s0 lItTlE t0 d0
Аватар
jaredharet
Потребител
Потребител
Мнения: 88
Регистриран на: Сря Яну 28, 2004 22:51 pm
skype: jaredharet
Местоположение: Стара Загора
Обратна връзка:

Мнение от jaredharet »

А и не само до сега има три български държави не се знае за, коя става въпрос
Аватар
nefelen
Модератор
Модератор
Мнения: 996
Регистриран на: Нед Май 30, 2004 12:29 pm
skype: nefelen
Местоположение: -=mysteryland=-
Обратна връзка:

Мнение от nefelen »

jaredharet написа:А и не само до сега има три български държави не се знае за, коя става въпрос
да наистина така си е , но аз предполагам ,че става дума за тази първата българска държава , но несам сигорен много много просто въпроса ме обърква 8O
s0 lItTlE tImE, s0 lItTlE t0 d0
Аватар
lutar
Потребител
Потребител
Мнения: 374
Регистриран на: Съб Фев 07, 2004 20:20 pm
Обратна връзка:

Мнение от lutar »

Мисля че въпроса е : На колко години е Българската държава?
Българите са имали държава преди тази на Аспарух и преди тази на Авитохол. Независимо каде се е намирала като положение самата Държава ние не сме оставали и ден без такава. 681 година според офицялната история е създадена Аспарухова Българиа. Но датата не е точна 20 години по рано за това и пурвия отговор беше около 1300 години. Авитохолската е доста по стара но и тя не е първата. За това и втората дата е около 7500 години приблизително колкото е и календара. Само че наскоро излезе една кника Българите и връската им с Китай (може да си я купите в Пингвините трябва да я има) че там се говори за нация европейдна която е имала държава когато по това време не е могло да става и дума за държави. Става дума някаде за около 10 000 години преди Христа. И поднатиска на различни племена тази европеидна рася с вековете се изтегляла все по на север и по насевер до момента в които стигнала до Кавас или местото кадето Авитохол направил своята България. На тази нация и излезло прозвището Бържавотворци. Те били единственото племе което кадето и да се установявали създавали държавно управление. И за това правилния отговор е около 12 000 години.
Не исках да слагам по голяма дата защото ще бъде прекалено нагло от моя страна да го напиша тъи като официялно още не е оповестено но Българската държава е по стара и от 12 000 години тъй като аз вече казах нация в централна Азиа и е европеидна. Което следва че те са отишли там от европа. Единствените места по който има остатъци от така наречената пра Българска култура е по тези земи сегашните наши земи и те са по стари от Аспаруховите знаци.
Открити са Тракийски гробници който датират от 5 век преди новата ера, който описват погребение на тракиски владетел които носи отличителните знаци на КАН или ХАН както му викат някой имах удоволствието лично да се докосна до този артефакт който е доказателство за това че Таките са си чисти Българи. От което следва че Българите който са обикаляли из света са се завърнали от местото кадето са тръгнали преди 10-ки хикяди години.

Ето ви някои неща които поткрепат думите ми, че тряките са Българи.

http://tribal.abv.bg/traki/
Аватар
lutar
Потребител
Потребител
Мнения: 374
Регистриран на: Съб Фев 07, 2004 20:20 pm
Обратна връзка:

Мнение от lutar »

_BaDBoYFoRLiFe_ много ми е интересно как разбра 4е 0.2% от населението ни е с чертите на прабългарите. Чел ли си нещо повече от учебника си по история който е преписан от този който чужденци са писали преди около 200 години.

Твърдението на което ти базираш цалата си теза е като балон с въздух аз ти говоря за факти а ти за писанките на чужденците. Знаеш ли че откритите черепи на така наречените от теб прабългари са със абсолютно същите черти като на сегашните хора. Чувал ли си за възтановките който е направена на лицата им. Това даже по телевизията го дадоха.

Вземи прочети линка който постнах може и да ти стане ясно кое е истината и кое лъжата.

За македонска държава и история изобщо не ми приказвай. Както държавата им така и историята им е измислена.
А отностно нашата история тази която ние сами пишем скоро както е тръгнала работата ще се твъди че изобще не е съществувала българска държава и поколенията който ще четът това ще върват толкова искренно в това което е написано, както и ти сега вярваш на сегашната.
Изменянето на сегашната историята не става изведнъж а постепенно факт по факт не както преди няколко столетия от веднъж.

Теб вече не те ли смущава факта че в учебниците вече пише не турско робство а турско присъствие?

Омръзна ми от хора който не виждат повече от това което им показват.
Публикувай отговор