Демонология, Сатанинската библия, и други екстри от АДА

Представяне на окултното, като част от загадката на живота, като това с което хората са забравили в себе си, и на което вече не обръщат такова внимание. На невидимото, на неизменно присъстващо в живота на всеки, за добротата за човечноста и мъдростта оставени от предишните поколения, която би ни направила по добри хора.

Модератор: lutar

Аватар
lutar
Потребител
Потребител
Мнения: 374
Регистриран на: Съб Фев 07, 2004 20:20 pm
Обратна връзка:

Мнение от lutar »

Heskey :D за теб сигурно и Орфей е приказка или част от митологията.
Ако мислиш да ми го твъдиш само за теб едно предложение септември месец ще се ходи на Татул. Това е една местност където се намира гробницата на Орфей.

Ицо с теб какво да споря в общи линий има истина в това което каза по горе особенно последното за мисъл формите. Така е ако човек вярва в нещо то става реалност за него и започва да му се разгрива но дали човека който вярва ще съомее да контролира силата която освобождава?

Carnage пак те питам сигурен ли си че искаш точно това да знаеш.
познанието дава изветна сила и власт над някой процеси, но тя е доста илюзорна.

Нямам намерение нито да споря с някой, нито да обеснявам каквото и било конкретно по тази тема, защото да разбираш с какво се захващаш не значи да прочетеш няколко книжки.
Аватар
kitikri
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 552
Регистриран на: Пет Апр 23, 2004 14:50 pm
Местоположение: /dev/null
Обратна връзка:

Мнение от kitikri »

Не че се бъркам, ама защо всички питате "Наистина ли искаш да знаеш 'едикво-си'?" Като го узнае пък какво? Да няма да умре или да го прокълнат? Или пък ще пробва нещо пък то да вземе да стане, и такива...
Аватар
lutar
Потребител
Потребител
Мнения: 374
Регистриран на: Съб Фев 07, 2004 20:20 pm
Обратна връзка:

Мнение от lutar »

Има един момент в който когато подадеш определена информация на даден човек и той не е подготвен за нея (защото си няма идея как да се подготви) той я приема на ниско ниво и може да откачи без видими причини или някакви психически травми нанесени от вън.

Има неща за който нашето под съзнание си дава сметка без ние реално да ги осъзнаваме и именно подобен вид информация може да се окаже фатална за неподготвеното подсъзнание което ще окаже влияние и на самото съзнание. Виждал съм вече подобна реакция.
DeathLord
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 759
Регистриран на: Съб Юни 21, 2003 21:13 pm
skype: internalinfernal
Местоположение: Ст. Загора/Благоевград/София
Обратна връзка:

Мнение от DeathLord »

аз искам ей така да разбера любопитно ми е ... неюо общо такова кажи нищо няма да ми стане ...
DeathLord
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 759
Регистриран на: Съб Юни 21, 2003 21:13 pm
skype: internalinfernal
Местоположение: Ст. Загора/Благоевград/София
Обратна връзка:

Мнение от DeathLord »

не ти се говори май карай ве4е не ме интересува толкова .. мина ми така манията по демоните и .. всяквите там из4адия секи слу4ай не вярвам в господ де ... атеист поуер
Публикувай отговор