Демонология, Сатанинската библия, и други екстри от АДА

Представяне на окултното, като част от загадката на живота, като това с което хората са забравили в себе си, и на което вече не обръщат такова внимание. На невидимото, на неизменно присъстващо в живота на всеки, за добротата за човечноста и мъдростта оставени от предишните поколения, която би ни направила по добри хора.

Модератор: lutar

Аватар
admin
Site Admin
Site Admin
Мнения: 3580
Регистриран на: Съб Май 11, 2002 9:43 am
skype: john.doe.12
Местоположение: Earth
Обратна връзка:

Мнение от admin »

товa сa измислици зa мен специaлно.
"There is no 'patch' for stupidity."
DeathLord
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 759
Регистриран на: Съб Юни 21, 2003 21:13 pm
skype: internalinfernal
Местоположение: Ст. Загора/Благоевград/София
Обратна връзка:

Мнение от DeathLord »

и аз викам 4е са глупости ина4е имената много ме кефят ... също и как изглеждат ... (нарисувани ) ест .
Аватар
lutar
Потребител
Потребител
Мнения: 374
Регистриран на: Съб Фев 07, 2004 20:20 pm
Обратна връзка:

Мнение от lutar »

На мен ми е интересно защо използва имена които даже незнае какво представляват. Що ли си мисля, че люботцрвото му произтича от страха в него.
Аз да те питам нещо. Сигурен ли си че наистина искаш да научиш нещо по този въпрос.
DeathLord
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 759
Регистриран на: Съб Юни 21, 2003 21:13 pm
skype: internalinfernal
Местоположение: Ст. Загора/Благоевград/София
Обратна връзка:

Мнение от DeathLord »

незнам за него но на мен ми е доста интересно
Аватар
Heskey
Модератор
Модератор
Мнения: 424
Регистриран на: Пет Юни 13, 2003 11:03 am
Местоположение: На Маса
Обратна връзка:

Re: Демонология, Сатанинската библия, и други екстри от АДА

Мнение от Heskey »

Carnage написа:Хайде да си поговорим за Демонизма... Някой някога викал ли е демон? Кой боготвори? 7-те смъртни гряха! Адам и Лилит... и не на последно място :arrow: Съкубус и Инкубус! (демони на съня)
Някой някога викал ли е демон???? Ти наред ли си ве??. Съкубус и Инкубус са само митология и техния демонизъм в съня, както ти го наричаш е от сескуален характер. Съкубуса е от женски пол, а Инкубуса е от мъжки. Но както казах, това е митология. Който вярва на тия неща, има нужда от медицинска профилактика.
С патладжан, пипер и домати ще си правя цял живот салати...
Аватар
nefelen
Модератор
Модератор
Мнения: 996
Регистриран на: Нед Май 30, 2004 12:29 pm
skype: nefelen
Местоположение: -=mysteryland=-
Обратна връзка:

Мнение от nefelen »

Carnage
нещо много на последак си гледал ужаси и такива филми такива "изчадия" , добре според теб съществуват така ли ? Ами дай доводи за това , ащо така си мислиш , защото най-вече за тези на саня пък най - малко мога да ти повярвам ,че съществуват ,защото няма никакъв начин да разбереш какво санува някой си човек ,още по малко пък да му видиш съня ( за да разбереш как изглеждат тези "демони"). Според мен това си е чисто езически работи (митове, легенди или каквото ще да е там ) с който хората от древноста са си обяснявали различните "не обичаини" явления в техния живот.
Примерно в древна гърция ако умре някой МЪЖ "без пречина" ( от сърдечен удар примерно имало ги е и тогава тези работи ) елините са си го обяснявали с това , че Аполон се е ядосал и той трябвало е да умре (мъжа) , за да се успокой бога.
Просто тези "демони" които споменаваш ти са били чат от някоя друга религия , или просто прикаски за сплашване на непослушните деца.
Не казвам ,че не същесвтуват неща като духове , ала бала , разни свър естествени сили и прочие и прочие , но просто с времето са се преовеличили нещата за да стигнат до сегашното състояние( което въобще не е реално)
п.с това си е лично мое мнение , не искам да влия я на хорските мнения , защото секи има право да мисли , да прави и да вярва в кавото си иска ( се пак живеем в свободна България :twisted: :twisted: )
s0 lItTlE tImE, s0 lItTlE t0 d0
DeathLord
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 759
Регистриран на: Съб Юни 21, 2003 21:13 pm
skype: internalinfernal
Местоположение: Ст. Загора/Благоевград/София
Обратна връзка:

Мнение от DeathLord »

се ми е тая ...дали съществуват само едно нещо мога да кажа ... 4е Succubus-а е нарисуван много яко на една корица на един албум на Cradle of Filth ...
DeathLord
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 759
Регистриран на: Съб Юни 21, 2003 21:13 pm
skype: internalinfernal
Местоположение: Ст. Загора/Благоевград/София
Обратна връзка:

Re: Демонология, Сатанинската библия, и други екстри от АДА

Мнение от DeathLord »

Carnage написа:
Аз 4е вярвам в тия работи вярвам и когато пуснах темата забравих да допълня 4е неискам "НЕПОСВЕТЕНИ" да се гаврят и да се правят на много важни!

Не 4е искам да те обидя или нещо такова ама тука в тея форуми няма да немриш хора които да вярват в тея неща ... и мен ме мислиха за сатанист по едно време ама не съм така 4е и аз си мисля 4е са измислици ... въпреки 4е ме кефят някои
Аватар
admin
Site Admin
Site Admin
Мнения: 3580
Регистриран на: Съб Май 11, 2002 9:43 am
skype: john.doe.12
Местоположение: Earth
Обратна връзка:

:)

Мнение от admin »

Carnage: Как да ти кажа ... невървиш прост, това са глупашки историй за малоумници. Не искам да те обидя, но ти го казвам от личен опит, а за да ти го казвам от личен опит значи не е случайно изказване, викни си твойто добиче и след това се опитай да го поставиш в общатата карта на материята и ще забележиш, ако ти е достатъчно добре умствения багаж че следващия млечен път е само на 15 квадратильона светлини години разтояние от нашия млечен път, а те не са само два. Ще ти го обесня по простичко, вземи когато отидеш на море една пясъчинка от морския пясък и добре се вгледай в нея, защото зад всяка една пясъчинка по плажа се крият 100 хиляди галактики като нашата. Тук е момета да си задъдеш въпроса за силата на твоето добиче и дали то е реално или е плод на твоето под съзнание което му е предало някъква форма на базата на това което си чел. :roll:
Запомни едно нещо: Човек е мерилото на съществуващите неща че съществуват и на не съществуващите неща, че не съществуват.
Познавам четири коренно различни вида религий и за всяка една от тях мога да те оборя че съществува или не съществува, зависи от спора и на коя страна реша да се заяждам. Просто съм се занимавал и чел (вярвал) в това. Знам силните и слабите им места.
Преди да напишеш следващото си мнение по тази тема, искам да се замислиш много внимателно над следното: Аз познавам ли (виждал ли съм) тази сила и до колко тя е реална. Има ли в материята на земята сила която е доминираща т.е. организъм който да е на върха на пирамидата и нищо да не може да го съкруши. В отговора на този въпрос се крият и фактите. Извинявай ако не ми схващаш мисълта, проблема е че мисля на няколко нива едновременно и казвам само това което на края т.е. нещо като комперсиран вариант на мислите ми.
Ти сам трябва да си го разгърнеш, на базата на фактите който сам ти дал по-горе за материалниа унивърс, неговата огромност и добичанцето за което искаш да говориш на базата на тезата факти. Когато го поставиш на тази мерилка, ако въобще успееш да преминеш през всичките неща трезво мислещо който съм ти казал, защото много ме съмнява да си ме разбрал правилно и ако включиш малко квантова физика (няма да коментирам какво общо има тя в тази ситуация, защото би трябвало да знаеш щом търсиш компетентен отговор на нещата) ще разбереш че твоят мозък предава така наречената форма на събитието което желаш да се случи. Нишката е много тънка и ти явно си я загубил.
Малко съм подпиинал тази вечер, извинявам се за правописните грешки.
"There is no 'patch' for stupidity."
Аватар
admin
Site Admin
Site Admin
Мнения: 3580
Регистриран на: Съб Май 11, 2002 9:43 am
skype: john.doe.12
Местоположение: Earth
Обратна връзка:

Мнение от admin »

бaх мaмaму товa сичкото aз ли съм го нaписъл 8O
"There is no 'patch' for stupidity."
Аватар
Heskey
Модератор
Модератор
Мнения: 424
Регистриран на: Пет Юни 13, 2003 11:03 am
Местоположение: На Маса
Обратна връзка:

Re: Демонология, Сатанинската библия, и други екстри от АДА

Мнение от Heskey »

Carnage написа: Който няма сериозно мнение да не го пише!
П.С. Предварително благодаря!

ТА... 4акам ПОСТ-ове по тая тема (не лянищини като твоето мнение(без да се обиждаш :wink: )
Моето мнение е, че тези работи за които говориш ти, са глупости. И то е доста сериозно. Може и да съм "непосветен", чел съм малко за сатанизма, знам за сатанистката библия и мнението ми за хората, които вярват в нея (което мнение е също толкова сериозно като предното) е че тези хора са болни, в най-най медицинския, буквален смисъл на думата. Незнам ти какъв си и затова не искам да те обиждам. Прочети какво ти написа admin за Вселената и материята и наистина се замисли.
С патладжан, пипер и домати ще си правя цял живот салати...
Публикувай отговор