... за страховете

Представяне на окултното, като част от загадката на живота, като това с което хората са забравили в себе си, и на което вече не обръщат такова внимание. На невидимото, на неизменно присъстващо в живота на всеки, за добротата за човечноста и мъдростта оставени от предишните поколения, която би ни направила по добри хора.

Модератор: lutar

Публикувай отговор
Аватар
nefelen
Модератор
Модератор
Мнения: 996
Регистриран на: Нед Май 30, 2004 12:29 pm
skype: nefelen
Местоположение: -=mysteryland=-
Обратна връзка:

Мнение от nefelen »

аз имама такава мнения за тези страхове.Като начало искам да кажа , че вярвам в предишсни животи и поне според мен страховете от дадено нещо се базират от предишните животи и по точно от начина по който си умрял в предишния си живот.Както на мен една гледачка ми каза , че в предишния си живот сам умрял от нож и наистина сега испитвам малко страх от остри предмети.( но това е тема на друг разговор).Аз съм почитател на мисълта ,че да не те е страх от нещо трябва да се изправиш срещо него. И наистина е така , преди като малък ме беше много страх от тъмно и сие :oops: , но един път си казах , че неможе така постояно да ме е страх и влезнах в банята и зе заключих там и седях няколко часа и може да се каже ,че си преодолях страха.Просто трябва да си кажеш , че няма нищо страшно от това и да се исправиш срещо страха си.
п.п.Аз лично пък много се радвам на гръмотевици и тн. най вече ако падат близо до нас :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
s0 lItTlE tImE, s0 lItTlE t0 d0
Аватар
Heskey
Модератор
Модератор
Мнения: 424
Регистриран на: Пет Юни 13, 2003 11:03 am
Местоположение: На Маса
Обратна връзка:

Мнение от Heskey »

Аз като малък имах много ужасен страх от кучета, макар че никога не ме е хапало или наранявало по какъвто и да е начин куче, нито ме е гонило или скачало, просто незнам защо като малък се страхувах дори от пинчерчетата. Сега го преодолях, но все още изпитвам някаква тръпка от тоя страх, като вида някое по-голямо куче.

Беше ме страх и от тъмното едно време ама осъзнах, че е само въпрос на внушение. Сега като се замисля, мога сам да си предизвикам страх от тъмното, който би ме побъркал и съвсем логично рядко го правя, само някой път за експеримент :P

На гръмотевиците и аз им се кефя :)
С патладжан, пипер и домати ще си правя цял живот салати...
Аватар
lutar
Потребител
Потребител
Мнения: 374
Регистриран на: Съб Фев 07, 2004 20:20 pm
Обратна връзка:

Мнение от lutar »

nefelen е прав за сраховете те действително са предизвикани от преживявания от предишни животи.

В повечето случай страхът се преодолява като човека се поставя под хипноза и се връща в регресия. Връща се до момента на трагедията ако е имало такава и се изправя срещо самия факт. След връщане на човека в нормално състоявние му се пуска записа на случая. Това обикновенно помага. Ако на човек му остане проблема се взимат други мерки пак сжързани с регресия.
DeathLord
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 759
Регистриран на: Съб Юни 21, 2003 21:13 pm
skype: internalinfernal
Местоположение: Ст. Загора/Благоевград/София
Обратна връзка:

Мнение от DeathLord »

nefelen написа:аз имама такава мнения за тези страхове.Като начало искам да кажа , че вярвам в предишсни животи и поне според мен страховете от дадено нещо се базират от предишните животи и по точно от начина по който си умрял в предишния си живот.Както на мен една гледачка ми каза , че в предишния си живот сам умрял от нож и наистина сега испитвам малко страх от остри предмети.( но това е тема на друг разговор).Аз съм почитател на мисълта ,че да не те е страх от нещо трябва да се изправиш срещо него. И наистина е така , преди като малък ме беше много страх от тъмно и сие :oops: , но един път си казах , че неможе така постояно да ме е страх и влезнах в банята и зе заключих там и седях няколко часа и може да се каже ,че си преодолях страха.Просто трябва да си кажеш , че няма нищо страшно от това и да се исправиш срещо страха си.
п.п.Аз лично пък много се радвам на гръмотевици и тн. най вече ако падат близо до нас :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
мен ме е страх от бомби ... ми да ида да се гръмна някъде да си преодолея страха ли .... или
страх ме е от патрони ми да ида да ме застрелят някъде ....
уффф а пък тва за предишните животи напрао ми промени мнението за теб ... без да се обиждаш нещо де :P
Аватар
nefelen
Модератор
Модератор
Мнения: 996
Регистриран на: Нед Май 30, 2004 12:29 pm
skype: nefelen
Местоположение: -=mysteryland=-
Обратна връзка:

Мнение от nefelen »

DeathLord написа:[
мен ме е страх от бомби ... ми да ида да се гръмна някъде да си преодолея страха ли .... или
страх ме е от патрони ми да ида да ме застрелят някъде ....
уффф а пък тва за предишните животи напрао ми промени мнението за теб ... без да се обиждаш нещо де :P
ми що да не виш ко ще да е яко бре виш ко ще да е яко , ма нямам тва предвит бре да са гръмнеш ами там да гледаш как гърмят , да си имаш там у вас едно такова и тн
пък по въпроса за мнението ти за мен - се ми е тая ко мислят другите за мен , то мен главата нема слуша , се пак имаш право на мнеие и несам са обидил нищо и такива работи :D
s0 lItTlE tImE, s0 lItTlE t0 d0
DeathLord
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 759
Регистриран на: Съб Юни 21, 2003 21:13 pm
skype: internalinfernal
Местоположение: Ст. Загора/Благоевград/София
Обратна връзка:

Мнение от DeathLord »

nefelen написа:
DeathLord написа:[
мен ме е страх от бомби ... ми да ида да се гръмна някъде да си преодолея страха ли .... или
страх ме е от патрони ми да ида да ме застрелят някъде ....
уффф а пък тва за предишните животи напрао ми промени мнението за теб ... без да се обиждаш нещо де :P
ми що да не виш ко ще да е яко бре виш ко ще да е яко , ма нямам тва предвит бре да са гръмнеш ами там да гледаш как гърмят , да си имаш там у вас едно такова и тн
пък по въпроса за мнението ти за мен - се ми е тая ко мислят другите за мен , то мен главата нема слуша , се пак имаш право на мнеие и несам са обидил нищо и такива работи :D
do you speak english ... ?? cauze' i don't understand anyFUCKIN'think :) :) :)
4овек едно изре4ение можеш ли написа като хората ... "проаи си гу пру4теш да виш ко е бре и такиа раоти" >>nefelen style<< 8O :lol:
Аватар
nefelen
Модератор
Модератор
Мнения: 996
Регистриран на: Нед Май 30, 2004 12:29 pm
skype: nefelen
Местоположение: -=mysteryland=-
Обратна връзка:

Мнение от nefelen »

ахахахахахахаххах
ко да направя като пръстите ми нема слушат и натискат кото искат несам виновен аз - а те.Аз ще ги оправя тех като ги прескрипя на някоя врата , за да им стане хубаво - майка им черна на тях
п.п. DeathLord виша ся кви оффтопици правим тцтцтцтцт 8) :D
s0 lItTlE tImE, s0 lItTlE t0 d0
RauL's FaN
_KICKBOXER_
Мнения: 929
Регистриран на: Сря Яну 28, 2004 21:45 pm
Местоположение: Stara Zagora
Обратна връзка:

Мнение от RauL's FaN »

ам не си ли чувал за Backspace?!поглеждай малко какви си ги надробил като пишеш и коригирай преди да си пуснал мнението
DeathLord
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 759
Регистриран на: Съб Юни 21, 2003 21:13 pm
skype: internalinfernal
Местоположение: Ст. Загора/Благоевград/София
Обратна връзка:

Мнение от DeathLord »

Що е може да имаш страх от клавиатурата :P
Публикувай отговор