Призраци,привидения и странни шумове

Представяне на окултното, като част от загадката на живота, като това с което хората са забравили в себе си, и на което вече не обръщат такова внимание. На невидимото, на неизменно присъстващо в живота на всеки, за добротата за човечноста и мъдростта оставени от предишните поколения, която би ни направила по добри хора.

Модератор: lutar

Аватар
nefelen
Модератор
Модератор
Мнения: 996
Регистриран на: Нед Май 30, 2004 12:29 pm
skype: nefelen
Местоположение: -=mysteryland=-
Обратна връзка:

Мнение от nefelen »

SniperBeta иди им обяснявай , дукато него испитата нема да повярват каквото и да казваме.За мен какво казаха , че било земетресение , ся зя теб сън - ама като им са случи и на тях нещо такова ,ще видят те тогава за какво става дума и че не е било СЪН или ЗЕМЕТРЕСЕНИЕ или каквото и друго да е :!:
s0 lItTlE tImE, s0 lItTlE t0 d0
Аватар
lutar
Потребител
Потребител
Мнения: 374
Регистриран на: Съб Фев 07, 2004 20:20 pm
Обратна връзка:

Мнение от lutar »

Има два основни съня. Такива който се помнят и такива който не се помнят. Тези който се помнят се делят на още три.
Едините са инспирационни, който са като внушения, другите са като картини на тях ни се показват различни ситуации, третите са в тези който някой ни казва неща който трябва да знаем.

Няма сън който да не ни дава информациа която да е от жизнено важно значение за нас.

Прочете те нещо от Едгар Кейси.
DeathLord
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 759
Регистриран на: Съб Юни 21, 2003 21:13 pm
skype: internalinfernal
Местоположение: Ст. Загора/Благоевград/София
Обратна връзка:

Мнение от DeathLord »

зна4и като сънувам как си 4укам приятелката е жизнено важно за мен така ли ?!?!?!?! 8O 8O
Аватар
SniperBeta
Модератор
Модератор
Мнения: 1007
Регистриран на: Пон Юли 15, 2002 15:52 pm
Местоположение: Nosgoth
Обратна връзка:

Мнение от SniperBeta »

Ми жизнено важно е, ами!
Как иначе? Ти знайш ли на ко мяза един мъж, дет не е праил секс месеци наред? На нищо не мяза!
Аватар
nefelen
Модератор
Модератор
Мнения: 996
Регистриран на: Нед Май 30, 2004 12:29 pm
skype: nefelen
Местоположение: -=mysteryland=-
Обратна връзка:

Мнение от nefelen »

SniperBeta написа:Ми жизнено важно е, ами!
Как иначе? Ти знайш ли на ко мяза един мъж, дет не е праил секс месеци наред? На нищо не мяза!
блууууууахахахаххахааха
несам го пробвал тва нещо - ма нямам и намерение :twisted: :D 8)
s0 lItTlE tImE, s0 lItTlE t0 d0
Аватар
lutar
Потребител
Потребител
Мнения: 374
Регистриран на: Съб Фев 07, 2004 20:20 pm
Обратна връзка:

Мнение от lutar »

DeathLord
Разбира се че този сън е важен за теб. Хормоналния дизбаланс в тялото ти предизвиква подобни сънища. В случая обаче не е толкова важно самото чукане, колкото ситуяцията около у преди него от това се разбира основната причина за този сън.
Има научни лаболатории, който се занимават с подробно изследване на съня. В зависимост от категориите на който ти ги разделих преди сънищата могат да будат и буквални и с скрит смисъл в зависимост от съществото което ни го показва.

ДА в съня ни се грижат за нас същества и то не едно. Те се грижат за нашата жизнеспособност и енергия след като духа, астрала и азът ни напуснат тялото ни. Повтарям те се грижат за нашата жизнеспоспобност, за подръжката на организма ни и не са бодигарди който ще ни предпазят от физичско унищожение ако някой в съня ни е решил да ни учисти. Именно чрез сънищата ни те регулират жизнените процеси в тялото ни, докато духът ни броди из вишите светове за да получи новия отпечатък за следващия ден.
Фактически и практичски сънят продължава от 10 до 20 мин. за цяла една нощ. 10 мин. малко след заспиването до момента на изпадане в така наречения дулбок сън в който всъщност не се сънува защото както споменах основната ни същност се намира вече другаде (за това състояние от което някой хора имат спомени ще говоря по късно) и 10 мин. преди ставане. Човек има най често спомени от последните 10 мин. но често се случва да помнят и двата съня.

Мога да ви пусна цяла тема за съня само да имате търпението да я прочетете. Може и да научите нещо пък ако нещете това си е ваша работа, но според мен за всеки е добре да се научи да разбира сънищата си защотото по този начин ще се научи как да подрежди живота си така че да се чуства малко по щаслив.
Аватар
Heskey
Модератор
Модератор
Мнения: 424
Регистриран на: Пет Юни 13, 2003 11:03 am
Местоположение: На Маса
Обратна връзка:

Мнение от Heskey »

Аз у нас имам съновник и често съм проверявал значението на сънищата, но после не ми е хрумвало да проверя дали нещо се е сбъднало.

Наскоро една приятелка ми каза, конкретно за значението на едно нещо в сънищата и като се замислих, аз бях сънувал такова нещо преди доста време може би месец, а това което тя каза че означава се беше сбъднало преди около 1-2 седмици. Не искам да го споделям, защото е лично, ама си беше вече свършен факт и това ме кара да се замисля за сънищата, защото досега съм бил на мнение, че те са единствено резултат от минали преживявания. Е, може и да е съвпадение, но съвпаденията ги коментираме в другата тема.
С патладжан, пипер и домати ще си правя цял живот салати...
DeathLord
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 759
Регистриран на: Съб Юни 21, 2003 21:13 pm
skype: internalinfernal
Местоположение: Ст. Загора/Благоевград/София
Обратна връзка:

Мнение от DeathLord »

nefelen написа: блууууууахахахаххахааха
несам го пробвал тва нещо - ма нямам и намерение :twisted: :D 8)
в тва е смисъла на живота ве....
да имаш хубава приятелка/жена до себе си която да те оби4а и да сте щастливи заедно ......
компютрите и другите неща са забавления.... време ти е ве4е да си пръкнеш едно "ми4енце" до теб да видиш 4е няма нищо по хубаво от това ...
lutar написа:DeathLord

ДА в съня ни се грижат за нас същества и то не едно. Те се грижат за нашата жизнеспособност и енергия след като духа, астрала и азът ни напуснат тялото ни. Повтарям те се грижат за нашата жизнеспоспобност, за подръжката на организма ни и не са бодигарди който ще ни предпазят от физичско унищожение ако някой в съня ни е решил да ни учисти. Именно чрез сънищата ни те регулират жизнените процеси в тялото ни, докато духът ни броди из вишите светове за да получи новия отпечатък за следващия ден.
.
е тва ве4е не мога да го повярвам ....
къде броди духът ..... попринцип ?
кой ще ме напада в съня ...
явно наистина доста работи не мога да разбера .... не се обиждай ама ей така като ги 4ета незнам какво да си мисля ве4е ... новъпреки всик4ко обясни ми моля те ....
SniperBeta написа:Ми жизнено важно е, ами!
Как иначе? Ти знайш ли на ко мяза един мъж, дет не е праил секс месеци наред? На нищо не мяза!
тва пък ся как да го разбера ....
4е сънувам тоя сън щото не съм праил секс или ...
със секса нямам проблеми 8)

PS : три мнения се полу4иха едно след друго за това реших да ги свържа в едно да не кажете после фллоодер незнам си кво .... другите две ги истрийте ако не ви представлява трудност
Последно промяна от DeathLord на Пет Авг 06, 2004 14:43 pm, променено общо 4 пъти.
Аватар
kitikri
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 552
Регистриран на: Пет Апр 23, 2004 14:50 pm
Местоположение: /dev/null
Обратна връзка:

Мнение от kitikri »

Ами аз не мога да споделя нищо интересно, само дето като съм в къщата на село имам чувството че в коридора има нещо - дори когато е светло, някак си е тъмно, и... абе не казвам че ме е страх от тъмното ами едно усещане...
Абе както и да е. Мисля че всички тук обичаме да гледаме досиетата Х и ще е яко ако навием админа да ги качи на сървъра? Ко мислите?
Аватар
IvanFZ
Начинаещ
Начинаещ
Мнения: 54
Регистриран на: Пон Авг 04, 2003 16:01 pm

Мнение от IvanFZ »

сaмо добрите серии с чудовищa. С НЛО не си зaслужaвa,по тъпо явление от НЛО aз не знaм
Аватар
kitikri
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 552
Регистриран на: Пет Апр 23, 2004 14:50 pm
Местоположение: /dev/null
Обратна връзка:

Мнение от kitikri »

/off-topic:
Мене много ме накефи оная серия с онова дърво в къщата - дето корените му са в мазето и имаше някакъв гроб в него и такива. Мноо ме беше хванало шубето.
Аватар
Zac
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 895
Регистриран на: Пет Яну 09, 2004 18:44 pm
Местоположение: Стара Загора

Мнение от Zac »

lutar написа:DeathLord
Мога да ви пусна цяла тема за съня само да имате търпението да я прочетете. Може и да научите нещо пък ако нещете това си е ваша работа, но според мен за всеки е добре да се научи да разбира сънищата си защотото по този начин ще се научи как да подрежди живота си така че да се чуства малко по щаслив.
Аз съм за :!:
kitikri написа: Мисля че всички тук обичаме да гледаме досиетата Х и ще е яко ако навием админа да ги качи на сървъра? Ко мислите?
Има ги.202 резултата в търсачката :D
Аватар
vandala
Потребител
Потребител
Мнения: 170
Регистриран на: Нед Яну 30, 2005 14:24 pm
Местоположение: Стара Загора

Мнение от vandala »

Аз лично вярвам в паранормални явления защото съм ги чувал от хора на които бих заложил живота си.Лично аз съм преживявал само един сблъсък с така неречените паранормални явления,веднъж с братовчеда решихме да се направим на смели и отидохме на селските гробища. Няма да ви разказвам колко всъщност бях смел докато отивахме на там,но ще ви разкажа какво се слъчи там.Когато пристигнах ме задуха силен вятър започнаха да се чуват гласове които изобщо не разбирах.Можели да претоложите с каква скорост се върнах в къщи НЕ защото и аз не мога. :) Преживяването беше вълнуващо и от тогава на сам гледам на нещата със съвсем други очи.НЕ съжалявам че ми се случи защото колкото и да е странно тава е един хубав спомен!!!!!!!!! :D
Аватар
vandala
Потребител
Потребител
Мнения: 170
Регистриран на: Нед Яну 30, 2005 14:24 pm
Местоположение: Стара Загора

Мнение от vandala »

Между другото и аз съм много запален по дасиетата Х макар че отдавна не съм ги гледал! :(
Аватар
PoSSeSSeD
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1175
Регистриран на: Пон Ное 08, 2004 14:07 pm
skype: komilev
Местоположение: in the middle of nowhere
Обратна връзка:

Мнение от PoSSeSSeD »

lutar написа: и само хора който не изска да ги видят не ги виждат.
Добре де. Аз вярвам в такива работи и цял живот съм искал и чакал да ми се случи нещо такова. Явно не съм попадал на правилните места, в правилните моменти. Аз знам много такива истории дето са ми ги разказвали приятели, бъпреки че вярвам само на една. Цял живот чакам такова събитие и се интересувам от такива неща, но нищо. Явно не може да се случи на всеки, така ли е?
Публикувай отговор