Призраци,привидения и странни шумове

Представяне на окултното, като част от загадката на живота, като това с което хората са забравили в себе си, и на което вече не обръщат такова внимание. На невидимото, на неизменно присъстващо в живота на всеки, за добротата за човечноста и мъдростта оставени от предишните поколения, която би ни направила по добри хора.

Модератор: lutar

Аватар
SimonseN
Модератор
Модератор
Мнения: 863
Регистриран на: Вто Апр 08, 2003 12:52 pm
Местоположение: Strasbourg
Обратна връзка:

Мнение от SimonseN »

А ве аз не разбирам много от оклултизми психо работи и тн тн , не съм се обаждал тука до сега , но привидения , призраци , странни шумове такива работи НЯМА :!:

Или поне има колкото го има торбалан , дядо мраз и другите там дето мислят за да плашат малките ( и големите ) деца :!: :)

Всичко си е въпрос на лично внушение , самоубеждение и повече психология отколкото окултизъм
Аватар
Heskey
Модератор
Модератор
Мнения: 424
Регистриран на: Пет Юни 13, 2003 11:03 am
Местоположение: На Маса
Обратна връзка:

Мнение от Heskey »

/offtopic
nefelen къде учиш?
С патладжан, пипер и домати ще си правя цял живот салати...
Аватар
nefelen
Модератор
Модератор
Мнения: 996
Регистриран на: Нед Май 30, 2004 12:29 pm
skype: nefelen
Местоположение: -=mysteryland=-
Обратна връзка:

Мнение от nefelen »

/offtopic
Heskey написа:/offtopic
nefelen къде учиш?
природо матемаричека гимназия "Гео Милев " буахахахаха
ся ще да сам 10 б клас :tongue: :tongue: :tongue: :tongue: :tongue: :P
p.s.why 8O :?
s0 lItTlE tImE, s0 lItTlE t0 d0
Аватар
Heskey
Модератор
Модератор
Мнения: 424
Регистриран на: Пет Юни 13, 2003 11:03 am
Местоположение: На Маса
Обратна връзка:

Мнение от Heskey »

е стига чат де
С патладжан, пипер и домати ще си правя цял живот салати...
Аватар
lutar
Потребител
Потребител
Мнения: 374
Регистриран на: Съб Фев 07, 2004 20:20 pm
Обратна връзка:

Мнение от lutar »

/offtopic
Лутар какво работиш ?
Продавам компютри RTS Computers.ltd

А ве аз не разбирам много от оклултизми психо работи и тн тн , не съм се обаждал тука до сега , но привидения , призраци , странни шумове такива работи НЯМА

Или поне има колкото го има торбалан , дядо мраз и другите там дето мислят за да плашат малките ( и големите ) деца

Всичко си е въпрос на лично внушение , самоубеждение и повече психология отколкото окултизъм
Психологията е неразривна чат от това. Окултизъм знаеш ли какво значи и защо се използва?
Аватар
IvanFZ
Начинаещ
Начинаещ
Мнения: 54
Регистриран на: Пон Авг 04, 2003 16:01 pm

Мнение от IvanFZ »

Аз не вярвам на неща,които не съм видял с очите си,психиката ми е отлична....но призраци съществуват.
Нека малко се отклоня от темата ,защото преди малко четох Мистериите на Артър Кларк и нещо ми привлече вниманието.Навярно много от вас са се чудели защо призраците ходят във въздуха и минават през стени.Ето отгвора : Призракът следва пътя,по който е вървял приживе,дори ако мястото (било то къща или друго) е преустроено.Ето защо те сякаш изкачват несъществуващи вече стълби(а преди е имало такива) и минават през стени(преди там е имало врата).Вярвам,че и лутар ще се съгласи с мен.Такива неща не са плод на внушения ,за тях има цяла наука и световни умове издават трудове и се мъчат да разбулят мистериите.Лесно е да кажеш-измислици,не съществуват.Друго е да го видиш с очите си.
Хареса ми как в първите постове неколцина описаха преживявания.Уви те бяха или набедени за НЕДОРАЗБРАНО земетресение,или темата се обърна за детски игри на духове и имитации на свърталища.
Аватар
nefelen
Модератор
Модератор
Мнения: 996
Регистриран на: Нед Май 30, 2004 12:29 pm
skype: nefelen
Местоположение: -=mysteryland=-
Обратна връзка:

Мнение от nefelen »

IvanFZ съгласен сам с теб с това за призраците.Нече сам виждал , но това звучи най правдоподбно , но макарче винаги ще се намират хора които ще искат да успорят това мнение.
бтв ако можеш IvanFZ и някой друг който знае някой сай за такива работи - духове , най различни пара нормални явления , шумове и тн и тн да каже , защото много сам запален по тези неща 8)
s0 lItTlE tImE, s0 lItTlE t0 d0
Аватар
IvanFZ
Начинаещ
Начинаещ
Мнения: 54
Регистриран на: Пон Авг 04, 2003 16:01 pm

Мнение от IvanFZ »

ами аз съм по стария метод да се информирам по тая тема - книги :)
Сайт не знам ,питай лутар
Аватар
nefelen
Модератор
Модератор
Мнения: 996
Регистриран на: Нед Май 30, 2004 12:29 pm
skype: nefelen
Местоположение: -=mysteryland=-
Обратна връзка:

Мнение от nefelen »

/offtopic
благодаря се пак лутар питам те?!
преполагам че не само на мен ще послужи сайта а и на други хора от форума който ги интересуват тези работи 8)
s0 lItTlE tImE, s0 lItTlE t0 d0
Аватар
lutar
Потребител
Потребител
Мнения: 374
Регистриран на: Съб Фев 07, 2004 20:20 pm
Обратна връзка:

Мнение от lutar »

Може да почнете от тук.
http://www.secretsbg.com/index.php
като за начало не е зле.
Аватар
SniperBeta
Модератор
Модератор
Мнения: 1007
Регистриран на: Пон Юли 15, 2002 15:52 pm
Местоположение: Nosgoth
Обратна връзка:

Мнение от SniperBeta »

IvanFZ, и аз мога да ти кажа някое интересно нещо, случило се с мен.
Предната ми котка умря. Някъде около месец след това баба казва, че я е усетила. А, разбира се, го приех с усмивка. Но! На следващата вечер, както си лежах на леглото се събудих изведнъж и усетих как завивката откъм краката ми се помръдва сякаш някой ходи по нея. Не помръднах. 2 чифта лапички продължиха да ходят нагоре по леглото и стигнаха до врата ми (аз бях с гръб). Усетих и чух как нещо започна да мърка на ухото ми и да го души. Веднага си помислих, че е сегашната ми котка, но когато се обърнах, там нямаше никой...
Аватар
IvanFZ
Начинаещ
Начинаещ
Мнения: 54
Регистриран на: Пон Авг 04, 2003 16:01 pm

Мнение от IvanFZ »

приличa нa гробище зa домaшни любимци.Достa е гaдно 8O
Аватар
Heskey
Модератор
Модератор
Мнения: 424
Регистриран на: Пет Юни 13, 2003 11:03 am
Местоположение: На Маса
Обратна връзка:

Мнение от Heskey »

SniperBeta за сън чувал ли си??? Ако гледаш по-малко психарски филми, ще е добре :wink:

No Offence!
С патладжан, пипер и домати ще си правя цял живот салати...
Аватар
SniperBeta
Модератор
Модератор
Мнения: 1007
Регистриран на: Пон Юли 15, 2002 15:52 pm
Местоположение: Nosgoth
Обратна връзка:

Мнение от SniperBeta »

Бах тия неверници, ееей! Ам...не сънувах е, говорете си каквото искате.
Публикувай отговор