Призраци,привидения и странни шумове

Представяне на окултното, като част от загадката на живота, като това с което хората са забравили в себе си, и на което вече не обръщат такова внимание. На невидимото, на неизменно присъстващо в живота на всеки, за добротата за човечноста и мъдростта оставени от предишните поколения, която би ни направила по добри хора.

Модератор: lutar

Аватар
IvanFZ
Начинаещ
Начинаещ
Мнения: 54
Регистриран на: Пон Авг 04, 2003 16:01 pm

Призраци,привидения и странни шумове

Мнение от IvanFZ »

Някой от тук присъстващите виждал ли е призрак,или да е дочувал говор от стая в която няма НИКОЙ? Последното ми се е случвало и няма дума,която да опише какъв ужас беше за мен.Ставал съм свидетел и на други паранормални явления,но искам да чуя вашите преживявания
Аватар
nefelen
Модератор
Модератор
Мнения: 996
Регистриран на: Нед Май 30, 2004 12:29 pm
skype: nefelen
Местоположение: -=mysteryland=-
Обратна връзка:

Мнение от nefelen »

ами един път на кущата на село сам бях немаше никой у комшиите , никой не минава по тая улица и изведнъш почна да тропат джамовете и чашите доса наредени една друга да се удрят една в друга - суппер спек беше тогава
s0 lItTlE tImE, s0 lItTlE t0 d0
Аватар
admin
Site Admin
Site Admin
Мнения: 3580
Регистриран на: Съб Май 11, 2002 9:43 am
skype: john.doe.12
Местоположение: Earth
Обратна връзка:

Мнение от admin »

аз пък много се кефя на такива ситуаций, дига ти се адреналина :wink:
Общо взето нищо не може да ме уплаши на този свят, само от височини ме е страх, но това е защото съм свободен.
"There is no 'patch' for stupidity."
Аватар
nefelen
Модератор
Модератор
Мнения: 996
Регистриран на: Нед Май 30, 2004 12:29 pm
skype: nefelen
Местоположение: -=mysteryland=-
Обратна връзка:

Мнение от nefelen »

admin написа:аз пък много се кефя на такива ситуаций, дига ти се адреналина :wink:
Общо взето нищо не може да ме уплаши на този свят, само от височини ме е страх, но това е защото съм свободен.
админ съгласен сам с теб , че са вдига адреналина и е мноо яко чуството , но като си на 6-7 годинки малко е спек тогава :oops:
иначе сега доста малко неща могат та ме уплашат :D
s0 lItTlE tImE, s0 lItTlE t0 d0
Аватар
Heskey
Модератор
Модератор
Мнения: 424
Регистриран на: Пет Юни 13, 2003 11:03 am
Местоположение: На Маса
Обратна връзка:

Мнение от Heskey »

Аз пък си спомням едно време в квартала сме се крили с един приятел и един друг кандардиства по-малките да викат духове и ние тропаме там хвъряме камани и т.н.

Иначе нещо в което аз да съм повявал....не се сещам, ако се сетя ще ви кажа. :wink:
С патладжан, пипер и домати ще си правя цял живот салати...
Аватар
nefelen
Модератор
Модератор
Мнения: 996
Регистриран на: Нед Май 30, 2004 12:29 pm
skype: nefelen
Местоположение: -=mysteryland=-
Обратна връзка:

Мнение от nefelen »

fRoZzeN написа:Това с чашите например..не си ли се замислял, че може да е било заметресение?
ами и аз си мислех така , но полсе по новините не казаха нищо и никои друг от селото не казал , че е усетил нещо.Ако беше земетресение неможе само аз да сам го усетил и да сам чул чашите как тропат.Вярно , че ги нямаше комшиите , но все пак неможе да е било земетресение само там около нас .... такаче .... незнам просто немам обяснение за това 8)
s0 lItTlE tImE, s0 lItTlE t0 d0
DeathLord
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 759
Регистриран на: Съб Юни 21, 2003 21:13 pm
skype: internalinfernal
Местоположение: Ст. Загора/Благоевград/София
Обратна връзка:

Мнение от DeathLord »

ми ако е било през ноща ... вси4ки са спали е .... винаги има логи4но обяснение ...
Аватар
nefelen
Модератор
Модератор
Мнения: 996
Регистриран на: Нед Май 30, 2004 12:29 pm
skype: nefelen
Местоположение: -=mysteryland=-
Обратна връзка:

Мнение от nefelen »

абе ква нощ през деня си беше към 11 някаде бре ... аааааа ..... астига бре що неми вярвате ся бре .Казвам истината не лъжа бре :evil: :evil: :evil:
s0 lItTlE tImE, s0 lItTlE t0 d0
DeathLord
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 759
Регистриран на: Съб Юни 21, 2003 21:13 pm
skype: internalinfernal
Местоположение: Ст. Загора/Благоевград/София
Обратна връзка:

Мнение от DeathLord »

ами бре как да ти вярвам бре кво от тва е бре баси бре глупости колкото искаш и такива работи бре

просто цепиш мрака .... във всяко твое мнение има нещо което ме съдира от смях .... :twisted:
Аватар
Heskey
Модератор
Модератор
Мнения: 424
Регистриран на: Пет Юни 13, 2003 11:03 am
Местоположение: На Маса
Обратна връзка:

Мнение от Heskey »

fRoZzeN написа:Heskey, за камъни не помня, но с асото пика под хладилника доста ни уплашихте..хаха :P (мисля, че и ти беше там де..:roll:)
Това с асото пика не си го спомням, ама аз ти говоря за фризьорския салон отзад, където се слизаше по един пилон отдолу и имаше една цистерна там, там се бяхме скрили и си мислеха/мислехте, че там е свраталището на духовете. :wink:
С патладжан, пипер и домати ще си правя цял живот салати...
RauL's FaN
_KICKBOXER_
Мнения: 929
Регистриран на: Сря Яну 28, 2004 21:45 pm
Местоположение: Stara Zagora
Обратна връзка:

Мнение от RauL's FaN »

Щом са го давали по ТВ-то значи не може да не е инсценирано.Представям си мене някой от нищото изведнъж така да ме заблъска по стената,хахахха.Ако той може да ме хваща значи и аз ще мога-тогава няма да отърве боя.Тва са глупости ве хора,родени от болни мозъци
Аватар
lutar
Потребител
Потребител
Мнения: 374
Регистриран на: Съб Фев 07, 2004 20:20 pm
Обратна връзка:

Мнение от lutar »

Ммммммдаааааа силата на внушението може да бъде голяма в действителност, но паранормалните явления са факт и само хора който не изска да ги видят не ги виждат. За невярващите винаги иде ден в който им се налага да се сблъскат с такива явления. За едни този момент иде по-рано за други по-късно.
Пожелавам на всички който още не са се зблъскали с такива да имат хубаво свръхсетивно преживяване, защото ако им се наложи да изживеят лошо възможно е да не може да им се понегне ако е станало в по-късен етап от живота им. Какво имам в предвид. За да може един организъм да изработи защита срещу отрицателни въздействия му е необходимо време за психическа и физиологическа подготовка. Слабия и неподготвен организум може да бъде сринат за отрицателно време.
Публикувай отговор