СБЛЪСЪК

Представяне на окултното, като част от загадката на живота, като това с което хората са забравили в себе си, и на което вече не обръщат такова внимание. На невидимото, на неизменно присъстващо в живота на всеки, за добротата за човечноста и мъдростта оставени от предишните поколения, която би ни направила по добри хора.

Модератор: lutar

Публикувай отговор
Аватар
lutar
Потребител
Потребител
Мнения: 374
Регистриран на: Съб Фев 07, 2004 20:20 pm
Обратна връзка:

СБЛЪСЪК

Мнение от lutar »

В неделя гледах сблъсък и много ми хареса темата. В този дух аз реших да пусна подобна тема.

КАКВО Е СПОРЕД ВАС Е НАЦИОНАЛИЗМЪТ?

Аз поне мисля че със сисгурност не е фашизъм. За мен е да се чуствам горд че съм българин и правото ми да се определя като такъв. Силата на духа който претижава тази нация. Да сила на духа се изисква да издуржиш на всичките набези който народът ни е преживял, сила да издържиш простотията на продажните копелдаци който управляват държавата ни и който са готови да продадът и задника си за пари. Горд съм да съм българин да усетя онова грабващо усещане в гърлото, когато се говори за моя народ и моята страна, защото България не са оправниците ни, а сме самите ние и целия колорит който и придавме и с духът който носим в себе си. Това сигурен съм е усещал всеки който е напускал страната. Винаги съм се изумявал как в най-трудния момен от живота си българина намира сили в себе си да продажи и да успее.
Аватар
GIGABYTE*
Потребител
Потребител
Мнения: 190
Регистриран на: Сря Май 19, 2004 22:09 pm
Местоположение: BG

Мнение от GIGABYTE* »

Lutar напълно съм съгласен с тебе и мисля, че ако във всеки от нас има по капчица национализъм, която да ни подтиква да се чувстваме наистина горди от това че сме българи и да ни кара да браним тази гордост не мисля, че някой би посмял да се ГАВРИ с нас като народ,
както става почти всеки ден.
Засега толкова щото по тая тема може толкова много да се пише че ......
Аватар
PathFinder
Потребител
Потребител
Мнения: 107
Регистриран на: Пет Авг 15, 2003 10:10 am
Местоположение: Mars 1 Base

Мнение от PathFinder »

И аз съм съгласен !

за жалост много хора не разбират правилно национализма :roll:
Search and Explore
Аватар
Kyuku
Потребител
Потребител
Мнения: 393
Регистриран на: Сря Дек 29, 2004 21:54 pm
Местоположение: Somewhere in the Shadows

Мнение от Kyuku »

Ами според вас талибаните националисти ли са или просто религиозни фанатици?
Аватар
admin
Site Admin
Site Admin
Мнения: 3580
Регистриран на: Съб Май 11, 2002 9:43 am
skype: john.doe.12
Местоположение: Earth
Обратна връзка:

Мнение от admin »

Съгласен съм с lutar
Kyuku: Те не са националисти, те са прост народ без образование и не могат да асимилират и да разберат когато някой се опитва да им помогне. Самата им религия дава възможност да бъде криворазбрана ... по-точно казано то и в Библията има подобни пасажи само че ние християните израстваме с времето т.е. самата ни религия не се променя но се променя начина по който ние възприемаме околния свят и затова не сме така настроени срещу останалите, а при тях нищо не се променя, като ги погледнеш как живеят и веднага ти става ясно че един е тартора на останалите и ги манипулира според неговите собствени нужди, защото ако не беше за неговите собствени нужди тогава щяха да помагат в съответното начинание. Нека не забравяме че тероризма е доста печеливш бизнес от който се печели по-добре от колкото от наркотици.
Публикувай отговор