"Дупката" в село Царичене

Представяне на окултното, като част от загадката на живота, като това с което хората са забравили в себе си, и на което вече не обръщат такова внимание. На невидимото, на неизменно присъстващо в живота на всеки, за добротата за човечноста и мъдростта оставени от предишните поколения, която би ни направила по добри хора.

Модератор: lutar

Публикувай отговор
Jarmen
Потребител
Потребител
Мнения: 123
Регистриран на: Съб Авг 21, 2004 17:21 pm

Мнение от Jarmen »

DaChamp написа:Jarmen я дай някое линк4е да видя от де си ги про4ел тия работи 4е мноо ме зарибяват такиа мистерии.естествено ако има6 някой линк де и моля вси4ки други които имат но не са го постнали :o
ами гледах някъф филм по една руска телевизия (забравих...не беше вчера...) там показоха малко от дупката (вътре) но не показаха скелета...до колкото знам руски казаха че са намерели скелет и американците са го прибрали...колкото до другото нещо - не мога да ти кажа...сега...

Хора...как може да не знаете че има "извънземни"? баси експертите казват че хората са се образували по някакви сложни химически реакции и тн....виште колко галактики и планети има...казвате че не е възможно подобно нещо да стане и на друга планета?! Are you crazy?
Аватар
Zac
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 895
Регистриран на: Пет Яну 09, 2004 18:44 pm
Местоположение: Стара Загора

Мнение от Zac »

Jarmen написа: Хора...как може да не знаете че има "извънземни"? баси експертите казват че хората са се образували по някакви сложни химически реакции и тн....виште колко галактики и планети има...казвате че не е възможно подобно нещо да стане и на друга планета?! Are you crazy?
И аз все си задавам този въпрос като чуя някви да се смеят като чуят думата извънземни.. :evil:
Аватар
admin
Site Admin
Site Admin
Мнения: 3580
Регистриран на: Съб Май 11, 2002 9:43 am
skype: john.doe.12
Местоположение: Earth
Обратна връзка:

Мнение от admin »

От къде знаеш че ще се одавят и че има течност ?
Тунела ако не ти направи впечатление е изграден от материал който го няма там т.е. ако градивния елемент да го наречем примерно тухла (че по лесно ще ме разбереш) то тогава целия пласт на почвата там трябва да е от тухли, нали така ? стандартна геология :) Ако е вулканично стъкло, трябва да има и наоколо вълканично стъкло нали :?:
Защо трябва да има радиация ? Ако е форма на енергия ?
Още нещо, не можем да си представим организъм който ни води с 5 милярда години еволюция примерно нали ? това също доста накланя везните при ваденето на изводи.
Добре че светът не се ръководи по идеята че "най-простото обяснение обикновено винаги е вярно" иначе още щяхме да сме в каменната ера и да дялкаме камъни.
Аватар
Otherside
Потребител
Потребител
Мнения: 419
Регистриран на: Пон Мар 31, 2003 23:25 pm
Местоположение: До ДНА-то
Обратна връзка:

Мнение от Otherside »

В една от галериите започва да избива вода.
"Защото тя не е знаела и не е могла да знае, разбира се, понеже това е научен проблем, че 5-6 метра няма да стигне до стаичка, в която има двуполов човек, а ще се стигне до подземна река, която установяват нашите колеги геолозите. И тогава можете да си представите какво ще стане с тези симпатични офицери, които копаха там. Щяха да се издавят до един", посочва проф. Овчаров.
"Групата на геолозите и геофизиците доказа, че там няма никакви радиационни излъчвания, да кажем, каквито биха останали, ако беше кацнал някакъв извънземен кораб. Че пръстта е много естествена, и в нея е прокопаван този проход, и в края на краищата те казваха, че тук няма нищо неестествено", заявява бившият директор на Националния археологически институт.
Не съм си го измислил аз :wink:

Може и да бъркам, но възрастта на земята не е ли 4-5млрд. години? :roll: Не си спомням, ама това същество на земята ли казаха че се е появило? Като гледам "екстрасенсите" добре са си го представили :wink: на рисунката то изглеждаше като маймуна...тука влизаме в голямо противоречие с науката, и по-спецялно с теорията за еволюцията :roll: да, прав си, админ, че накланя везните :)
Добре че светът не се ръководи по идеята че "най-простото обяснение обикновено винаги е вярно" иначе още щяхме да сме в каменната ера и да дялкаме камъни.
дай ми един пример в който тази теза ни е забавила...че чак каменната ера нямало сме да минем? ето един простичък пример- ако хората не бяха потърсили по-простичко, рационално обяснение все още щяхме да вярваме в духове, дяволи, талъсъми и всяквите там "чудовища"... :)
и все пак не насилвам никой да се води по-тази теза, нито казвам че е безгрешна...

offtopic: Админ, моля те не бъди толкова груб...аз обичам да споря, но не и да се карам...в разсъжденията си(по тази и други теми) никога не съм се държал грубо или арогантно, така че с нищо(освен това че съм обикновенно на различно мнение от твоето :) ) не съм провокирал твоите нападки :!: така че нека спорим с факти и разсъждения, а да оставим епитетите настрана :wink:
Jarmen
Потребител
Потребител
Мнения: 123
Регистриран на: Съб Авг 21, 2004 17:21 pm

Мнение от Jarmen »

Ако още ви интересува мога да ви разкажа за тази дупка...

Не сме я направили ние тази дупка а някои отвънка. Пръстта била "много" естествена - ами виж сега, на някои не са им нужни кораби, а и някои кораби не кацат а летят ниско над земята...Американците са там от години. Пращаха, пращаха хора и никои не се върна или жив или с всичкия си. Самата дупка е подобна на спирала която води надолу. Когато хората са стигали до 70 метра под земята те са полудявали. Никакви техники не работят там долу така че е нямало камери и фотоапарати. Вярно е че не са засекли радияция, щото там няма радияция...тя е на 1-во ниво, а там има голямо "пречупване" на нивата, стигали са до 7-мо ниво! Ако си на 0-лево или просто на някое по малко не можеш да оцлееш. Не можеш да го приемеш че съществува, и душата ти умира. Излизаш зомби. Баба Ванга им каза да не ходят те там ама кои да слуша като тя говори...
Аватар
lutar
Потребител
Потребител
Мнения: 374
Регистриран на: Съб Фев 07, 2004 20:20 pm
Обратна връзка:

Мнение от lutar »

Всички сте прави.
Там имаше скелет сега го няма.
Американците ли го взеха? Ами може и те да са.
Има ли река? Има само дето е по встрани.
Тунела имало ли го е? Имало го е, само дето воените го разкрили наново защото при движението на земноте пластове са се разместили галерийте.
Тунела от воените ли е копан? Ами не са, защото щяха да са им необходими повече от две години.
Има ли умрели от хората който са били там? Ами има ама това по телевизиата не го казаха.
Ония професор дето се изказва в предаването по БТВ подставено лице ли е? Ами разбира се. Явно си мисли че българското население е страшно тъпо и съвсем нищо не разбира, че да ни излиза с тези евтини оправдания за това че били естествени образувания или 4е било дупка или че екстрасенската била изучавала география. Този луд ли е или нас ни мисли за луди аз поне не познавам някой който да не е изучавал география. Ако някой се запознае с биографията на този професор ще разбере че май него се за подобни поръчки го използват.

А за самото същество ще напиша само едно МА ДА РА. Който знае как да прочете това ще разбере.
Аватар
admin
Site Admin
Site Admin
Мнения: 3580
Регистриран на: Съб Май 11, 2002 9:43 am
skype: john.doe.12
Местоположение: Earth
Обратна връзка:

Мнение от admin »

Otherside: Живота на планетата земя съществува от около 2 милярда години, човекът съществува на земята почти от самото начало на живота на планетата ни, приблизително над 1.5 милярда години. Точно тази теория която я доказаха преди 2-3 години разби теорийте че човека е произлезнал от маймуните преди 100-200 хиляди години. Има галактики който са много по стари от нашата ... Относно най-простото обяснение се надявах да ми схванеш мисълта, но явно трябва и да ти го обесня. Замисли се: Ако човек не беше обяснил разгиле какво представлява вятъра и си беше казал: Aaa Божие дело, духа вятър, то тогава нямаше да знаем причината сега поради която духа този вятър. Ами ако не бяхме обяснили причините за вулканите, електрическия ток, пласмасите и т.н. на всичко това което виждаш около теб, а си кажем еми да: простичко е, има го .. това е и не тръгнем да разберем източника по твоето мото защото то не ти дава това право, то тогава найстена все още щяхме да дялкаме камъни в каменната ера :evil:
Дупката за царичене е много дълга тема, но само върху две неща да се замислиш по трезво и може да ти светне че нещо не е така както го разправят:
1. Защо изсипаха толкова много бетон в нея.
2. Защо липства документацията по проекта.

Нещо последно, там няма галерий :)
всичко е един тунел с права и гладка форма който води на долу, това да не ти е мина че да има галерий.
Jarmen
Потребител
Потребител
Мнения: 123
Регистриран на: Съб Авг 21, 2004 17:21 pm

Мнение от Jarmen »

Ами админ за тези 2 неща -
1 - Защото в нея измряха стотици хора и те не можеха да си го позволяват вече.
2 - Липсва защото ЦРУ и федералните прибраха всичко и закриха проеката. Както казох те не можаха да намерят точно това което търсеха...Аз ако бях на тяхно място никога не бих се захващал...
"Nobody has the right to speak about it, at least among those people who has the capability to see what ordinary people cannot. Maria Naplatanova violated the prohibition, probably because of her young age, and the woman was punished for that. One thing is for sure and I have the right to speak about it: the place focuses huge energy from the space. But time hasn't come to approach the secret closer."
"It's good you didn't get to the place. It's your luck. But believe the story of Carichinskaya Dupka will once more come up to light."
Бих казал че тези 2 цитата са...ДОСТА ПРАВИЛНИ...
(линк-а на 1ва страница)
Jarmen
Потребител
Потребител
Мнения: 123
Регистриран на: Съб Авг 21, 2004 17:21 pm

Мнение от Jarmen »

Хора...Ще влезем и ще донесем "тостера".
Аватар
PathFinder
Потребител
Потребител
Мнения: 107
Регистриран на: Пет Авг 15, 2003 10:10 am
Местоположение: Mars 1 Base

Мнение от PathFinder »

А вии не се ли замисляте, че най-вероятно там са складирани токсични отпадаци !! и затова са надълбоко и бетонирани здраво ! :roll:
Search and Explore
Jarmen
Потребител
Потребител
Мнения: 123
Регистриран на: Съб Авг 21, 2004 17:21 pm

Мнение от Jarmen »

PathFinder написа:А вии не се ли замисляте, че най-вероятно там са складирани токсични отпадаци !! и затова са надълбоко и бетонирани здраво ! :roll:
Да и предполагам за това американците стояха там няколко години, и измряха сума-ти хора :roll:
Аватар
Pipa
Новак
Новак
Мнения: 21
Регистриран на: Вто Окт 28, 2003 20:43 pm
Местоположение: S4ara Za90ra
Обратна връзка:

Мнение от Pipa »

Може би имаш предвид книгата “Феноменът Царичина” на полк. Цветко Кънев... Ето извадки от нея:
ЧАСТ1
ЧАСТ2
ЧАСТ3
Jarmen
Потребител
Потребител
Мнения: 123
Регистриран на: Съб Авг 21, 2004 17:21 pm

Мнение от Jarmen »

bathman не вярвай на всичко което четеш :wink: Книгите се подправят доста... Бетонираха я защото много хора умряха там - първо пращаха екипи с камери и обурудване, и когато стигаха някъде до 70-тия метър под земята те се побъркваха и или се избиваха едни други или излизаха напълно полудели...камерите не са работили долу, нито почети каквато и да е друга техника...По късно взеха да пращат затворници, и те се връщаха луди...накрая тази екстрасенска Мария (забравих и последното име) умря докато се опитваше да отгатне какво има там долу...Разбраха че не могат да влезат, и я бетонираха че "да не земе нещо пък да излезе...". Предполагам че точно сега федералните и другите секретни служби следят подобни теми и ако някои се изцепи да каже нещо "вповече" - дупе да му е яко...
Публикувай отговор