"Дупката" в село Царичене

Представяне на окултното, като част от загадката на живота, като това с което хората са забравили в себе си, и на което вече не обръщат такова внимание. На невидимото, на неизменно присъстващо в живота на всеки, за добротата за човечноста и мъдростта оставени от предишните поколения, която би ни направила по добри хора.

Модератор: lutar

Публикувай отговор
Аватар
ivanov
Потребител
Потребител
Мнения: 162
Регистриран на: Чет Мар 04, 2004 15:46 pm

Мнение от ivanov »

Jarmen написа:Предполагам че точно сега федералните и другите секретни служби следят подобни теми и ако някои се изцепи да каже нещо "вповече" - дупе да му е яко...
Леко ме съмнява федералните да си нямат друга работа, а да четата форума на верея кабел :?
Според мен в дупката има нещо. Мисля, така защото:
1. Военните никога не тръгват да копаят ей така дупки за удоволствие.
2. По проекта са изхарчени милиони лева. Никое правителство не би отпуснало 16 млн. лева за глупости.
3. Баба Ванга, която е всепризнат екстрасенс и пророк (за разлика от гледачките по "любимият" ми канла 2001) е разговаряла за дупката с наши висши военни. А военните по принцип са скиптици и не се доверяват лесно на подобни паранормални неща.
4. Просто звучи глупаво и несериозно да се смята, че сме единствените разумни същества във вселената. Ta ние дори не сме изследвали всички планети от слънчевата система, камо ли други галактики и т.н., та да твърдем, че живот има само на Земята.
5. Показателен е факта, че има не малко загинали и полудели хора, участващи в разкопките. Никой не полудява от нищото.
6. Не мисля ясновидката, участваща до последно в мисията, интервюирана от БТВ за луда. Тя самата каза, че не се убижда, че не и вярват, понеже няма доказателства. А и военните и правителството не са толкова гламави, че да се вържат на шарлатанка. Определено е имало някакви доказателства, че в дупката има нещо, за да се одобри и започене един такъв проект.
7. Липсата на документация по слуачая навежда на мисълта, че действително има нещо изключетелно важно там, за да бъде толкова старателно потулено.
На тъп въпрос - тъп отговор с тъп предмет.
Jarmen
Потребител
Потребител
Мнения: 123
Регистриран на: Съб Авг 21, 2004 17:21 pm

Мнение от Jarmen »

Иванов прав си по всички точки...Колкото до федералните дето следят форумите на верея - както те биха казали "You have no idea..."
Jarmen
Потребител
Потребител
Мнения: 123
Регистриран на: Съб Авг 21, 2004 17:21 pm

Мнение от Jarmen »

bathman написа:за федералните!!!
знам че ФБР направиха бюро в България но то е заради измамине по дигитален път(т.е. измами с кредитни карти и така на татък!!!) а за това и мен ме съмнява те да се занимават с тези неща!!! пък и всичко което се знае е написано във весници, списания и книги които всеки може да прочете. Искам да кажа че хора като нас могат да съберат всичката известна информация на едно място, но не могат да кажат нещо което не е написано или казано в някоя медия. Освен ако сред нас няма някои които познава някои учасник в целия проект!! това вече променя нещата!!! Но зо ваше сведение бих ви препоръчал да прочетете книгата която препоръчах по наприд в форума!!!

ако някои не е съгласен с мен това си е негово мнение и аз нямям нищо против!!!
:) Ако не са федералните, ще са ЦРУ или NSA или каквито други има там...дето ги знаеш, и не ги знаеш...сега вече съм сигурен в това, вижте какво ми се случи току що - качвам се в автобуса за центъра и някаква 30 годишна жена ме заговаря и почва да ме разпитва за верея и за разни "аномалии" и тн....Кажи ми че не е от федералните мамка му...Всъшност как да знам че някои тук не е от федералните или тези другите?

Също така, не ти трябва да си в проекта че да знаеш за тези неща :wink: Баба Ванга как според теб знаеше?
знам и аз
Jarmen
Потребител
Потребител
Мнения: 123
Регистриран на: Съб Авг 21, 2004 17:21 pm

Мнение от Jarmen »

Абе пич малко ще е трудно да се засекрети военен проект посредата на селото...изтичането на средства и тн...няма начин да не се забележе, ние сме малка страна...И хич не те знам дали си от федералните или не, и чесно казано не ми пука...За онази в автобуса ами какво...идва, заговаря ме и почва да ме пита за верея, за интернет-а и тн. и накрая стигна до аномалии...и тогава ми падна шапката...Няма да ми е приятно ако една сутрин се събудя с 20-тина MP5-чета насочени към главата ми...

И не съм баба Ванга а съм С. Азаров :roll:
Аватар
lutar
Потребител
Потребител
Мнения: 374
Регистриран на: Съб Фев 07, 2004 20:20 pm
Обратна връзка:

Мнение от lutar »

В "Дупката" могата да издържат само хора с по висока вибрация, но не само но и с определен генетичен материял. Jarmen знае за какво говора. Неможе да се смята че генетичния материал на хората които са издрадили това и са го поставили там е изчезнал през милионите години от тогава.

Това там все пак е АДАМ КАДМОН или съществото, което така наречения БОГ от нас раздели за да направи двата пола МЪЖ и ЖЕНА.
Че от там и в библията "На шестия ден БОГ създаде Човека (АДАМ КАДМОН, който въшност е двуполов), но като видя БОГ това същество така само, Той взе едното му ребро и направи жената.
Този процес на отделяне всъшност предстасвлява адаптирането на космическата раса спрямо Земните закони.

Грешно е да се мисли, че преди АДАМ КАДМОН е нямало хора на земята. Имало е само, че са били от древните чиято мисия се е провалила и за да даде БОГ още един шанс на човечеството той свала космическата раза на Земята с определена цел и роля. За да еволюира човек не само физически, но и духовно.

Искате ли да знаете коя е тази раса, тези НЕБЕСНИ ХОРА?

Знаете ли какво значи БОЛГ - ГАР? БОЛГ- НЕБЕСЕН, а ГАР - ЧОВЕК или НЕБЕСЕНЧОВЕК - БОЛГ-ГАР.

Никога ли не сте се замисля ли защо точно тук а? Защо тези земи е трябвало да бъдат въчно Български, защо Кубрат праща сина си Исперих при стария род който е бил мачкан от византиците. Защо Исперих иска да стигне до Стара Планина.

В Шумен на скалите на платото има конник МАДАРКИ му викат. Какво е МА ДА РА нека го погледнем отзад напред сричко по сричка РА - в превод значи БОГ, АД - АМ или АДАМ - СИН
МАДАРА е олицетворение на сина Божи.

Много ми се иска да ви обеня осхте много неща, но нямам време така, че можеби някой друг път.
Аватар
GIGABYTE*
Потребител
Потребител
Мнения: 190
Регистриран на: Сря Май 19, 2004 22:09 pm
Местоположение: BG

Мнение от GIGABYTE* »

Еми lutar направо пускай нова тема за мадарския конник, в която да коментираме и да ни просветяваш. И някой ако има някви снимки да тури едно две линкчета :!: :!:
Аватар
Zac
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 895
Регистриран на: Пет Яну 09, 2004 18:44 pm
Местоположение: Стара Загора

Мнение от Zac »

lutar като намериш време пише щото ми е адски интересно и не само на мен, а и предполагам на още бая хора... :)
Аватар
admin
Site Admin
Site Admin
Мнения: 3580
Регистриран на: Съб Май 11, 2002 9:43 am
skype: john.doe.12
Местоположение: Earth
Обратна връзка:

Мнение от admin »

Хм .. интересно обаче,
МА ДА РА ... ти казваш РА означва Бог а АДАМ - син, само че аз си мисля че ако ще се обръща думичката на обратно трбява да се обърне и РА койето ще стане АР ... което не знам да има превод т.е. може да се тълкува и като свободно съчинение или просто някакво съвпадение 8O
Аватар
Otherside
Потребител
Потребител
Мнения: 419
Регистриран на: Пон Мар 31, 2003 23:25 pm
Местоположение: До ДНА-то
Обратна връзка:

Мнение от Otherside »

и от какъв език са тези преводи?
Недей да береш яд, само не забравяй.
DeathLord
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 759
Регистриран на: Съб Юни 21, 2003 21:13 pm
skype: internalinfernal
Местоположение: Ст. Загора/Благоевград/София
Обратна връзка:

Мнение от DeathLord »

не вярвам ! :arrow: :!: бог свалил втора раса на земята щото .. предната не си изпълнила мисията аве ти не си добре ве ....
Аватар
admin
Site Admin
Site Admin
Мнения: 3580
Регистриран на: Съб Май 11, 2002 9:43 am
skype: john.doe.12
Местоположение: Earth
Обратна връзка:

Мнение от admin »

DeathLord: Има някой летописи доста стари в който се споменава нещо по този въпрос.
Публикувай отговор