"Дупката" в село Царичене

Представяне на окултното, като част от загадката на живота, като това с което хората са забравили в себе си, и на което вече не обръщат такова внимание. На невидимото, на неизменно присъстващо в живота на всеки, за добротата за човечноста и мъдростта оставени от предишните поколения, която би ни направила по добри хора.

Модератор: lutar

Публикувай отговор
Аватар
omega
Начинаещ
Начинаещ
Мнения: 60
Регистриран на: Вто Сеп 23, 2003 0:24 am

"Дупката" в село Царичене

Мнение от omega »

Много ми е интересно някой дали е гледал репортажи или документален филм за това място.
Ако някой има някакви филмчета или някъде ако пише нещто интересно за Царичене моля да даде линк. :D
Благодаря ...
Аватар
[X]RAVEN
Потребител
Потребител
Мнения: 228
Регистриран на: Сря Апр 09, 2003 0:24 am
Местоположение: Стара Загора
Обратна връзка:

Мнение от [X]RAVEN »

az вчера щях да гледам по бТВ и забравих :( и на мен ми е интересно ако някой има нещо да дава!
Човек се учи докато е жив и пак си умира тъпунгер...
Аватар
ivanov
Потребител
Потребител
Мнения: 162
Регистриран на: Чет Мар 04, 2004 15:46 pm

Мнение от ivanov »

Aз го гледах предаването. Преди години бях гледал репортаж за същото, само че в предаването "Може би са те". Беше ми много интересно, но за съжаление в "БТВ репортерите" не казаха нищо ново, напротив - бяха премалчни някой неща. Четох в data.bg за проф. Наплатанов, работил по случая, намерен мъртав под моста Чавдар, след като дъщерята му полудяла от преживяното и се самоубила. Майка ми каза, че била чела същото преди няколко години.
Това може би е интересно... http://www.hes.hit.bg/cari4inabamz.htm]
Аватар
admin
Site Admin
Site Admin
Мнения: 3580
Регистриран на: Съб Май 11, 2002 9:43 am
skype: john.doe.12
Местоположение: Earth
Обратна връзка:

:)

Мнение от admin »

Нищо не са извадили от там, като цяло се предполага че вътре може би е или скелет на дву полово същество или от генния им материал на тези същества който след унищожаването на човечеството го създават на ново. Предполага се че или е едно от техните същества или има от техния генетичен материал или .. просто има някаква дивотия .. подземна река .. всичко може да е, на практика не са копали до края за да се разбере какво има там :) , всичко изглежда много хубаво копаха и бетонираха ... обаче мен специално малко ме навежда на една друга мисъл "Тази бетонна плоча необходима ли беше? " и колко кубика бетон има излети там ? и защо толкова много ?
:roll:
Аватар
nefelen
Модератор
Модератор
Мнения: 996
Регистриран на: Нед Май 30, 2004 12:29 pm
skype: nefelen
Местоположение: -=mysteryland=-
Обратна връзка:

Мнение от nefelen »

ами преди по бтв имаше едно предаване казваше се "Можеби са Те" и имаше доста "епизода" за тази Царичена "Дупка"!И там си казаха че имало нещо вътре , но само воените знаят и те са забетонирали дупката и са залечили сякаква по "пикантна " информация относно това.И в това предаване приказваха че се предполага че вътре има тяло на някакво същество , което било високо около три метра било друполово и се смятало че То "дошло" от космуса и направило нещо си там за да се появим ние на този свят :lol: И най-интересното беше че в това предаване повтаряха само едно и също относно "дупката" в Царичина.С една дума - има версии относно това място - какво има там и защо как изглежда и тн , но силно ме съмнява някоя от тях да отговарят на истината 8) Требва да саберем малко шашки динамит и да зревим цимента :arrow: да влезнем вътре и да видм какво има :wink: :lol: ( тва е в кръга на шегата разбира се) :lol:
Аватар
omega
Начинаещ
Начинаещ
Мнения: 60
Регистриран на: Вто Сеп 23, 2003 0:24 am

Мнение от omega »

аз имам ТВ тунер но неможах да го запиша..

Ако наистина има нещто подобно на 2-полов 4овек там,като се замисля по добре ще е да си седи там.Защото според мене де това е мое становище по темата....ако го извадят и се окаже 4е това е нещто като първия човек(наш създател) тогава представете си какво ще стане със Светия Синод.Кой ще вярва в църквата,Библията и всички останали нещта.Незнам дали знаете но Библията не е само от 2 та завета който познаваме добре всички.Няма ме най-важния това е 1-вия.В него се разказва за сътворението на света.Същто така в сетовно известната "Ватиканска Библиотека" има толкова много информация и толкова много скрити работи там за които само определени хора могат да знаят.Папата има право 1 месечно или 1 годишно не съм сигурен да посештава тази библиотека.Но както и да е да не се отклонявам то темата за Царичене.
Та мисалта ми беше защо не се отвори там за да се разбере какво има защо се пазят такива големи таини от хората(НАСА са най-големия източник на информация но ако направите тема ще пиша и там за 1-вите думи на Гагарин,и защо не случаино е спряно директното предаване на стъпването на Луната)
Сигурен съм че има нещто там ако няма защо ще се охранява защо ще се бетонира?
Когато хора са отишли при баба Ванга лека и пръст,тя е казала че не е виждала такова нещо което има там ... не го е оприличина нито на човек нито на маимуна ... само им казала че са се отклонили от "целта" със 100 метра.(това ми го е разказвал дядо ми)
Надявам се че не съм ви отекчил с моите размисли и расъждения ... ако някой знае нещо или има видео материали за това място или за други подобни много ще се радвам да "черпя информация"
Благодаря на всички включи ли се в темата :)


п.с. Моля отнесете се сериозно по темата и пишете до колкото се може достоверна информация за да не стават разни такива "чух 4е ималко коне кучета и магарета"...... Благодаря :!:
Аватар
Otherside
Потребител
Потребител
Мнения: 419
Регистриран на: Пон Мар 31, 2003 23:25 pm
Местоположение: До ДНА-то
Обратна връзка:

Мнение от Otherside »

и аз го гледах тва пнедаване, но съм много скептично настроен- цялото това начинание се води не от кой друг, а от трима "екстрасенси", които по телепатичен път получават информация от извънземните! :) По-късно двамата се отказват, та остава само една жена екстрасенс..тя най-много говореше в интервюто...обаче не предостави никакви доказателства- нито снимки, нито филмчета - нищо...само някакви рисунки направени от нея(по обяснения на извънземните) на това мистично животно и някви обяснения написани на непознат език, използващ йероглифи..след което тази е командирована в Ерусалим където пък и предлагат да остане една година :) Тя отказала. Тя също обяснява как дошли извънземните, как имало светлина, незнам си кво, незнам си що..след това намерили и странни следи но естествено няма никакви снимки, нищо! :)
Накрая е събран отбор-юнаци от най-добрите учени, спецялисти по различни области...Те трябва да изготвят експертна оценка за изкопната работа правена досега само от екстрасенси и военни...
те не откриват АПСОЛЮТНО НИЩО спецялно относто тази дупка...няма нито камера нито нищо! пък нашата екстрасенска е сигурна че само на няколко метра е тази камера където се намира съществото :D
следователно проекта е спрян, но не просто ей така, а защото след няколкото метра на врачката са щели да стигнат не до камера, а до подводна река, която е щяла да удави всички които копаят :!:
за проекта са похарчени над 16милиона лева...
Аватар
NoBBy
Потребител
Потребител
Мнения: 372
Регистриран на: Пон Сеп 08, 2003 15:38 pm
Местоположение: Анкх-Морпорк
Обратна връзка:

Мнение от NoBBy »

ivanov написа:Aз го гледах предаването. Преди години бях гледал репортаж за същото, само че в предаването "Може би са те". Беше ми много интересно, но за съжаление в "БТВ репортерите" не казаха нищо ново, напротив - бяха премалчни някой неща. Четох в data.bg за проф. Наплатанов, работил по случая, намерен мъртав под моста Чавдар, след като дъщерята му полудяла от преживяното и се самоубила. Майка ми каза, че била чела същото преди няколко години.
Това може би е интересно... http://www.hes.hit.bg/cari4inabamz.htm]
Вярно е тва, че информацията дадена от БТВ репортерите не беше пълна. По време на изследванията е имало няколко смъртни случая, а състава на екипа от седем души е бил променян неколкократно. Ето едно линкче с допъкнителна информация. Предполагам английският няма да ви затрудни :wink:
Аватар
AlexV
Потребител
Потребител
Мнения: 111
Регистриран на: Сря Апр 16, 2003 21:14 pm
Местоположение: world wide web
Обратна връзка:

Мнение от AlexV »

Ето ви и руския вариaнт на статията НАТИСНИ ТУК
Jarmen
Потребител
Потребител
Мнения: 123
Регистриран на: Съб Авг 21, 2004 17:21 pm

Мнение от Jarmen »

omega написа: само им казала че са се отклонили от "целта" със 100 метра
Хаха...баси...как не можаха/те да го схванете това? :lol: тя не говори за реката дето е там на няколко метра ами за нещо друго дето е наоколо...не точно на 100 метра и не точно "цел" но нещо доста важничко...има(ше) дупка и там някъде имаше нещо важно дето американците го търсеха, доста по важно от този 3 метров скелет дето го намериха (да, намериха някъф извънземен скелет) но това много ги разочерова защото хич не искаха скелет а това по важното нещо...ехх ами взеха скелета, бетонираха дупката да остане нещо като "мистерия" за нас и това беше....ноо още не го откриха това дето го търсеха...чесно казано не знам защо баба Ванга го нарече цел...аз ако бях на мястото на тези американци не бих тръгнал да го намирам.....
Аватар
DaChamp
Потребител
Потребител
Мнения: 214
Регистриран на: Нед Авг 01, 2004 0:09 am
Местоположение: Пред 6тайгата

Мнение от DaChamp »

Jarmen я дай някое линк4е да видя от де си ги про4ел тия работи 4е мноо ме зарибяват такиа мистерии.естествено ако има6 някой линк де и моля вси4ки други които имат но не са го постнали :o
Аватар
admin
Site Admin
Site Admin
Мнения: 3580
Регистриран на: Съб Май 11, 2002 9:43 am
skype: john.doe.12
Местоположение: Earth
Обратна връзка:

Мнение от admin »

Otherside: За тебе знаем че си невеж скептик който не вижда по-далек от носа си.
Когато предлагаш мнението си, давай и фактите, мислите който са те навели на това решение, а не само глухи изказвания върху който разсъжденията ти са равни на 0 (НУЛА). Каквото и да си приказваме, няма да разберем какво има там докато не бъдат подновени иследователските историй и не кажат публично: разгиле ей го дей.... :twisted:
Аватар
Otherside
Потребител
Потребител
Мнения: 419
Регистриран на: Пон Мар 31, 2003 23:25 pm
Местоположение: До ДНА-то
Обратна връзка:

Мнение от Otherside »

ауч, не така грубо :wink:
фактите са налице- ако е имало нещо то следва да има и доказателства(да оставим неоспоримите факти като снимки и тн.)
екипът от учени трябваше да открие поне някакви косвени доказателства(радиация, следи или дори нещо "по-спецялно" в структурата на почвата- технологията е доста точна- ако има празно помешение в радиус от десетина метра, то апаратурата със сигурност е щяла да го отчете(щом няма проблеми с откриването на залежи от нефт :wink: )
admin написа:Каквото и да си приказваме, няма да разберем какво има там докато не бъдат подновени иследователските историй и не кажат публично: разгиле ей го дей.... :twisted:
админ, ти би ли отишал да копаеш с риск след няколко копки да се удавиш? с какво право би изпратил някой друг да копае вместо теб? Това е единствената причина по която изследванията са спрени- не за да се прикрие някакво свръхестествено същество, не за да се предпази църквата...
може да не вярвам в църквата, но пък вярвам силно в съществуването на изванземни...така че не ме изкарвай толкова закостенял скептик :P
и все пак не винаги има мащабен заговор :wink: аз се водя по това мото в живота: "най-простото обяснение обикновено винаги е вярно"
Публикувай отговор