НАХОДКИТЕ НА КИТОВ

Представяне на окултното, като част от загадката на живота, като това с което хората са забравили в себе си, и на което вече не обръщат такова внимание. На невидимото, на неизменно присъстващо в живота на всеки, за добротата за човечноста и мъдростта оставени от предишните поколения, която би ни направила по добри хора.

Модератор: lutar

Публикувай отговор

Китов иманяр ли е?

ДА
11
39%
НЕ
11
39%
НЕМОГА ДА ПРЕЦЕНЯ
6
21%
 
Общо гласове: 28

Аватар
lutar
Потребител
Потребител
Мнения: 374
Регистриран на: Съб Фев 07, 2004 20:20 pm
Обратна връзка:

НАХОДКИТЕ НА КИТОВ

Мнение от lutar »

Ще ми буде доста интересно да чуя вашите мнения по въпроса

ДА СПОРЕД МЕН Е ШИБАН БАЕГЕРИСТ. Който се прекрива под руслото на архиолог.
Аватар
kitikri
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 552
Регистриран на: Пет Апр 23, 2004 14:50 pm
Местоположение: /dev/null
Обратна връзка:

Мнение от kitikri »

Извинявам се за това че несъм в крак с нещата. Кои е тоя Китов :?:
А, и се пише археолог - да не обидиш, само казвам :oops: Сигурно много си бързал, а също така и от гнева :wink:
Аватар
nefelen
Модератор
Модератор
Мнения: 996
Регистриран на: Нед Май 30, 2004 12:29 pm
skype: nefelen
Местоположение: -=mysteryland=-
Обратна връзка:

Мнение от nefelen »

Kитов е онзи с маските дето златна и сребарна намери и сумати гробници.Иначе се въздържам и няма да гласувам , защото немога да преценя точно 8)
Jarmen
Потребител
Потребител
Мнения: 123
Регистриран на: Съб Авг 21, 2004 17:21 pm

Мнение от Jarmen »

Добре че има полиция там.....
Аватар
GIGABYTE*
Потребител
Потребител
Мнения: 190
Регистриран на: Сря Май 19, 2004 22:09 pm
Местоположение: BG

Мнение от GIGABYTE* »

lutar мисля че ако Китов беше "шибан багерист" никой нямаше да разбере за маските. :arrow: лично мнение :!:
и все пак гласувах НЕ МОГА ДА ПРЕЦЕНЯ
DeathLord
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 759
Регистриран на: Съб Юни 21, 2003 21:13 pm
skype: internalinfernal
Местоположение: Ст. Загора/Благоевград/София
Обратна връзка:

Мнение от DeathLord »

не , не е ... главното е че най важните артефакти не ги пребра а тва че врътнал някво златно коп4е там аве и аз щях да си напълня джобовете .... :wink:
Аватар
lutar
Потребител
Потребител
Мнения: 374
Регистриран на: Съб Фев 07, 2004 20:20 pm
Обратна връзка:

Мнение от lutar »

Абе хора някои да е чувал за гроб в който има маска а да няма и груго злато а? Имало и броня и други неща, но уви вече ги няма. Вие какво си мислите, че няма да покаже нищо ли, ами показа защото все щеше да се разчуе че някои копае с БАГЕР и за това трябваше да покаже нещо. Е показа. Как ви се струва за два месеца да открие три находки а? На мен това ми мирише на "Да изнасяме докато можем а после ще кажем че сме намерили гробници."
Как мислите защо има полиция или пък защо има мутри там? И от каде Китов има вземане даване с тях?

Последната находка която открива в края на миналия месец даже не е гробница а олтар. И тъикато имало голяма каменна врата той решава че БАГЕРА може да я разбие.

А БЕ ГОСПОДИН КИТОВ АКО КОЛЕГИТЕ ВИ АРХЕОЛОЗИ ПО СЪЩИЯ НАЧИН ОТВАРЯХА ГРОБНИЦИТЕ В ЕГИПЕТ А И НЕ САМО ТАМ ДАЛИ ШЕШЕ ДА ОСТАНЕ НЕЩО.

Никои по света няма да ни обърне внимание, че имаме такива национални богацтва в земата си заради такива като господин Китов, който не използват кирки, лопати и четки както всички архролози, ами адеееееее с багераааа през могилта. Е как няма да се излагаме нали сме технологично развита нация трябва да го демонстрираме.
Аватар
kitikri
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 552
Регистриран на: Пет Апр 23, 2004 14:50 pm
Местоположение: /dev/null
Обратна връзка:

Мнение от kitikri »

До Казанлък, ясно :)
Публикувай отговор