✈ Летище Стара Загора

Всичко свързано с град Стара Загора.
Публикувай отговор
G7G
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 614
Регистриран на: Съб Яну 13, 2018 18:48 pm
Местоположение: Великденски Острови

Re: ✈ Летище Стара Загора

Мнение от G7G »

Какви летища, стадионче сега Бойко има шанс да им направи в Пловдив.
Вчера го гледах по новините.
Всичко , което кажа, така излиза-околовръстното на Пловдив 150 млн, стадионче поне 25, заличка 60-ей ти ги 250 млн.
В същото време на нас 250 шпека "Бургас"!

И по този повод-и мен ме махнаха от групата на кмета, без предупреждение ме изтриха и баннаха.
Тая група е пълен фалш!
Реално не е създадена да решава проблеми, а само разни мазнурковци да пишат как всичко в града е велико, както и полуадекватници, които редовно питат за някакви абсолютни глупости-неизметени листа, препълнени кошчета, които само след няколко часа са изчистени и тем подобни. Реално при една моя по-сериозна критика към държавата и управлението и ме изритаха на секундата, а постове, които нямат нищо общо с града, си стоят.
Което показва едно-че съм прав в критиките си!
Аватар
slimarkov
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 2979
Регистриран на: Нед Юни 01, 2008 0:03 am

Re: ✈ Летище Стара Загора

Мнение от slimarkov »

Бойко на думи е голям, но на изпълнение е почти кръгла нула.
Само БСП-арите, псевдозлените и псевдонационалистите го бият на лъжи него.

Така, че колкото летище и зала в Стара Загора, толкова и околовръстно и стадион за Пловдив ще има.
Хващаме ли бас? :grin2:
G7G
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 614
Регистриран на: Съб Яну 13, 2018 18:48 pm
Местоположение: Великденски Острови

Re: ✈ Летище Стара Загора

Мнение от G7G »

Дано да си прав, но е факт,че брутално пренебрегват града ни.
И е факт,че изсипаха в Пловдив много, както и в Бургас, даже и за Варна ей така дадоха 100 млн за булевард.
Тъй,че може и като нищо да направи в Пловдив околовръстно и стадион, а ние да минем със заличка за 4-5 млн.
Аватар
Kundalini
Потребител
Потребител
Мнения: 216
Регистриран на: Съб Авг 10, 2019 0:30 am
Местоположение: Стара Загора

Re: ✈ Летище Стара Загора

Мнение от Kundalini »

Всеки кмет дърпа към неговия град, всяко градско лоби също. Нашите хубавци спят дълбок сън. Градът е силно развит индустриално, но без държавни субсидии не може да бъде конкурентен на онези, които получават всичко наготово. :oops:
G7G
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 614
Регистриран на: Съб Яну 13, 2018 18:48 pm
Местоположение: Великденски Острови

Re: ✈ Летище Стара Загора

Мнение от G7G »

Kundalini написа: Съб Авг 31, 2019 18:46 pm Всеки кмет дърпа към неговия град, всяко градско лоби също. Нашите хубавци спят дълбок сън. Градът е силно развит индустриално, но без държавни субсидии не може да бъде конкурентен на онези, които получават всичко наготово. :oops:
Имай "наглостта" да напишеш това в "Попитай кмета на Стара Загора".
Или ще получиш ледено безразличие,или на секундата ще те изритат.
Вижте за каква група става въпрос-близо 1000 лайка за абсолютни малоумщини и иронични, шеговити постове, 50 споделяния и към 500 коментара!
А хората , които задават сериозни въпроси са банвани,а постовете им изтривани!
Изображение
Аватар
slimarkov
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 2979
Регистриран на: Нед Юни 01, 2008 0:03 am

Re: ✈ Летище Стара Загора

Мнение от slimarkov »

Това е май бял таралеж. Защитен вид на изчезване и е защитен по най-суров начин от закона.
Тези малоумници трябва да бъдат привикани в прокуратурата и да им се наложат глоби за насаждане на омраза към защитен животински вид.
Егати малоумниците има в България, но след зелената пасмина и атакистите какво ли се очудваме...
Последно промяна от slimarkov на Сря Сеп 04, 2019 21:27 pm, променено общо 1 път.
G7G
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 614
Регистриран на: Съб Яну 13, 2018 18:48 pm
Местоположение: Великденски Острови

Re: ✈ Летище Стара Загора

Мнение от G7G »

Не, самият пост е ебавка, но събира 1000 лайка и 500 коментара, а сериозните въпроси много често се подминават, а други се банват и трият.
G7G
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 614
Регистриран на: Съб Яну 13, 2018 18:48 pm
Местоположение: Великденски Острови

Re: ✈ Летище Стара Загора

Мнение от G7G »

Тодоров иска летището да стане индустриална зона, а пистата да се направи за младежите да вдигат там високи скорости.
Какво мислите?
Ясно е ,че интересите на Пловдив и Бургас не съвпадат с нашите.
В същото време открито Бургас си иска голям карго терминал.
Аватар
slimarkov
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 2979
Регистриран на: Нед Юни 01, 2008 0:03 am

Re: ✈ Летище Стара Загора

Мнение от slimarkov »

G7G написа: Пет Окт 18, 2019 15:54 pm Тодоров иска летището да стане индустриална зона, а пистата да се направи за младежите да вдигат там високи скорости.
Какво мислите?
Ясно е ,че интересите на Пловдив и Бургас не съвпадат с нашите.
В същото време открито Бургас си иска голям карго терминал.
Аз смятам, че летището трябва да си остане летище, та макар и нефунцкиониращо.
Пътят до магистралата трябва да се направи и ще се застрои плътно от двете страни.
Ако трябва дори с общински пари прехвърлени на АПИ.
Все някога и на летището ще му дойде времето.
По-добре е да имаме град с временно нефунциониращо летище, отколкото град без летище.
Аватар
stivans
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 816
Регистриран на: Пет Мар 12, 2010 0:16 am
skype: stivans
Местоположение: Стара Загора

Re: ✈ Летище Стара Загора

Мнение от stivans »

При разходка с кмета в новия парк Артилерийски Борисов каза, че за разширението на пътя към магистралата ще мисли след като се направи магистрала Хемус. Така че следващите 4 години няма да имаме нов път.
Последно промяна от stivans на Чет Окт 24, 2019 20:04 pm, променено общо 1 път.
skype: stivans
Стара Загора
G7G
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 614
Регистриран на: Съб Яну 13, 2018 18:48 pm
Местоположение: Великденски Острови

Re: ✈ Летище Стара Загора

Мнение от G7G »

Това се обсъди вече.
viewtopic.php?f=36&t=46555&start=105
Аватар
slimarkov
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 2979
Регистриран на: Нед Юни 01, 2008 0:03 am

Re: ✈ Летище Стара Загора

Мнение от slimarkov »

stivans написа: Вто Окт 22, 2019 14:24 pm При разходка с кмета в новия парк Артилерийски Борисов каза, че за разширението на пътя към магистралата ще мислислед като се направи магистрала Хемус. Така че следващите 4 години няма да имаме нов път.
Не 4, а 6 години поне.
Хемус няма как да стане за по-малко от 6 години.

Този отговор на Борисов е от престъпно непознаване на темата.
За неговата партия вот от мен няма да има никога.

Как може да не вържеш 5-та по население градска агломерация с автомагистралата, която минава едва на 5 км от нея?!
Как да дойдат инвеститорите около този "параден вход на града", когато е оставено отстояние от пътя за бъдещото трасе на широк булевард и така те трябва да строят на десетки метри от пътя в полето?
Малоумно е управлението на цялата държава! :spank:

Единственият град по цялото 400-километрово протежение на автомагистрала Тракия където няма даже и бензионостанция е Стара Загора.
Има ли очудени защо?! :spank:
Последно промяна от slimarkov на Сря Окт 23, 2019 23:10 pm, променено общо 1 път.
G7G
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 614
Регистриран на: Съб Яну 13, 2018 18:48 pm
Местоположение: Великденски Острови

Re: ✈ Летище Стара Загора

Мнение от G7G »

Бойко си е харесал пловдивското фалирало летище и се изказа ,че щял да го прави най-големия хранителен хъб на Балканите.
Реално след Станишев ,който изсипа в летището 50 млн, сега Бойко със сигурност няма да изсипе по-малко.
Ще им направи и околовръстното за 150 млн.
Какво да говоря вече не знам..................
Подминават си ни като малка гара !
Аватар
slimarkov
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 2979
Регистриран на: Нед Юни 01, 2008 0:03 am

Re: ✈ Летище Стара Загора

Мнение от slimarkov »

Абсолютно престъпление е да не се направи този път.
10 години лъгаха, а наскоро обещаваха, че едва ли не го започват отново и хоп пак ГЕРБ-аджийски лъжи излязоха.

Как да дойдат инвеститори, когато инвестициите умишлено се спъват?!
Не случайно и павилион няма на магистралата при Стара Загора, а при сливенските и ямболски села цели тръговски и индустриални зони изникнаха. Макдоналдси, KFC-та и т.н. Престъпната шайка от ГЕРБ нарочно не влага пари в Стара Загора.

С инвестицията в път за 15-20 милиона лева можеха да привлекат инвестиции за минимум 2, 3 милиарда лева, но уви толкова си могат...
Погрижете се да не гласувате никога за ГЕРБ!

Нито едно обещание не изпълниха, нито едно!
Нито зала Ракетлон направиха, нито голяма спортна зала направиха, нито има и един метър път в индустриална зона Загора, нито летище, нито път до магистралата - НИЩО !!! Кръгла НУЛА! Едни цветенца, тревички и плочки 4 години...

Шибаняците от ГЕРБ още ги избирайте!
G7G
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 614
Регистриран на: Съб Яну 13, 2018 18:48 pm
Местоположение: Великденски Острови

Re: ✈ Летище Стара Загора

Мнение от G7G »

Точно това е , а после ревем от липса на инвеститори!
Аз лично няма да гласувам нито за ГЕРБ , нито за другите ,които също нищо не правят за града-БСП.
Хвани единия, удари другия.

Като говорим за БКП (днес БСП), предполагам хората в този форум, особено ти, знаете,че Станишев и само той ни спря преди около 10 години да имаме път до магистралата. Тогава властта в Стара Загора натискаше да има не само една връзка, а общо цели 3!
Станишев обаче каза,че това било нелогично и си ни сряза , ама много здраво, след което изсипа 50 млн близо за летището в Пловдив.
Бойко му повтаря глупостите, даже още повече ни пренебрегват и наливат още повече в Пловдив за сметка на нас!
Ей това го бях написал в една старозагорска група и ме изтриха.
В "Попитай кмета на Стара Загора" админ е пловдивчанин. Същият този ,който веднъж спореше с мен и каза,че едва ли не в исторически план Стара Загора в сравнение с Пловдив е едно незначително селце, оборих му лъжите с факти и той ме блокира на секундата.
Пуснах след това пост в групата със запитване защо държавата налива в Пловдив стотици милиони за летища, околовръстно за 150 млн, път за 150 млн , за да пият в Пловдив изворна вода, зала за 60 млн и ме изтриха, изгониха и баннаха на секундата.
Вие разбирате ли за какво говорим-да сложиш на тия групи пловдивчани за админи е все едно да събереш 4 вълка и една овца и да се гласува кой да бъде изяден.
И Тодоров и той не вижда ли какво става.
Ама какво да вижда, то групата му е пълна пародия!
Слушал бил хората в групата какво искали-слушат ги да, маса народ , които задават точните и неудобни въпроси сме изритани от групата.

Ей го наш Живко, това е от вчера-да се направи летище Стара Загора било утопия, абсурдно и лишено от всякаква бизнес логика!
https://www.infoz.bg/bulgaria/6311-leti ... ara-zagora
Публикувай отговор