Магистрала (А7) и тунел под Шипка

Всичко свързано с град Стара Загора.
Публикувай отговор
Аватар
muhogon
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1941
Регистриран на: Пон Май 20, 2013 19:55 pm

Re: Магистрала (А7) и тунел под Шипка

Мнение от muhogon »

abc написа: Пет Юни 28, 2019 22:14 pm 129 090 са били регистрираните частни автомобили само в гр.Стара Загора! За цялата Стазагорска област са 215 564!
Естествено, че съотношението хора към коли е около 0.5-0.6 коли на човек и не е толкова високо, колкото го изкарваш.
129 090/231 243 = 0.55 коли на човек от населението в гр.Стара Загора.
Това е уравнение за 4-ти клас! Излагаш се пак с лаишките си коментари.
Тъй като градът отива към 100хил., цифрата от 129хил коли е валидна за цялата област, където също ползват първите букви от регистрацията - СТ! Както казах, по някаква дивашка стъкмистика, ще излезе, че имам 5 коли, понеже все още са в движение, макар и в други собственици!

Начинът на манипулация е прост - аз вземам кола извън областта през 2013г, и тя вече е стъкмистиката за същата година! Карам я 2 години /а се е случвало и след 3 месеца да я разкарам/, продавам я на тукашен, и това автоматично води до "нова" регистрация, без обаче, да коригира старата! Все пак, корекции за изминали години не се правят! По този начин, една кола може да се "размножи" десетки пъти! Да не говорим пък, как една и съща кола, може да бъде отчетена в стъкмистиките на различни райони на страната, за една и съща година! Затова, за мен е вярното, че тия 129хил., са за цялата област, просто няма как да бъдат отделени!
"Демокрация е 2 вълка и 1 овца, които гласуват какво ще има за вечеря. Свобода - това е една добре въоръжена овца, която оспорва резултата"
Аватар
slimarkov
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 2979
Регистриран на: Нед Юни 01, 2008 0:03 am

Re: Магистрала (А7) и тунел под Шипка

Мнение от slimarkov »

abc
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 963
Регистриран на: Нед Апр 18, 2010 22:58 pm

Re: Магистрала (А7) и тунел под Шипка

Мнение от abc »

Абе, в сайта от НСИ изрично пише 129 000 коли в гр.Стара Загора! В областта са над 200 000.
В сайта на Регионалното министерство пише,че градът е 231 000. Черно на бяло е написано на двете места, колкото и глупости още да наспамиш.
Разбери това е Стара Загора, а не Сливен, Пазарджик или не знам още с кой малък град бъркаш Стара Загора.
Аватар
muhogon
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1941
Регистриран на: Пон Май 20, 2013 19:55 pm

Re: Магистрала (А7) и тунел под Шипка

Мнение от muhogon »

abc написа: Съб Юни 29, 2019 14:08 pm Абе, в сайта от НСИ изрично пише 129 000 коли в гр.Стара Загора! В областта са над 200 000.
В сайта на Регионалното министерство пише,че градът е 231 000. Черно на бяло е написано на двете места, колкото и глупости още да наспамиш.
Разбери това е Стара Загора, а не Сливен, Пазарджик или не знам още с кой малък град бъркаш Стара Загора.
Именно щото е за Ст.Загора, са 129хил., за ЦЯЛАТА ОБЛАСТ! Или те е страх да прочетеш, и признаеш, как става манипулацията? :lol: За Сливен и Пазарджик не знам, но тука определено се гонят 100хил., и вероятно ще са факт, при следващото преброяване...
"Демокрация е 2 вълка и 1 овца, които гласуват какво ще има за вечеря. Свобода - това е една добре въоръжена овца, която оспорва резултата"
Аватар
slimarkov
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 2979
Регистриран на: Нед Юни 01, 2008 0:03 am

Re: Магистрала (А7) и тунел под Шипка

Мнение от slimarkov »

Над 129 000 автомобила са били в град Стара Загора в далечната 2009 година. Сега са сигурно двойно.
Пише го черно на бяло в сайта на НСИ. И стига разводнявал темата за магистралата с глупости!
Аватар
muhogon
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1941
Регистриран на: Пон Май 20, 2013 19:55 pm

Re: Магистрала (А7) и тунел под Шипка

Мнение от muhogon »

slimarkov написа: Съб Юни 29, 2019 20:41 pm Над 129 000 автомобила са били в град Стара Загора в далечната 2009 година. Сега са сигурно двойно.
Пише го черно на бяло в сайта на НСИ. И стига разводнявал темата за магистралата с глупости!
Да, а аз оттогава насам, имам вече 5 коли, кво прайм тогава? :lol: Все на толкова ли стоят? Или вече, по геометрична стъкмистика /прогресия/, трябва да са милион? Само моите бивши коли, ако са препродавани, ще ги докараме към 30-40 бройки! :lol: И ми е много странно, как толкова категорично отделят тия на областта, и на града? Защото за мен, и сега колите едва ли са толкова, доста по-малко са, което е логично, вследствие обезлюдяването! При 100хил град, 129 хил са си пълна фалшификация, даже и в областта може и да няма толкова! Вече го доказах, че при 90 хил., градът би бил парализиран с часове, пък камо ли още 40 хил....
"Демокрация е 2 вълка и 1 овца, които гласуват какво ще има за вечеря. Свобода - това е една добре въоръжена овца, която оспорва резултата"
abc
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 963
Регистриран на: Нед Апр 18, 2010 22:58 pm

Re: Магистрала (А7) и тунел под Шипка

Мнение от abc »

100 хиляди бръмбара има в главата ти, а в града има 250 000 жители и 130 000 коли.
Аватар
muhogon
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1941
Регистриран на: Пон Май 20, 2013 19:55 pm

Re: Магистрала (А7) и тунел под Шипка

Мнение от muhogon »

abc написа: Съб Юни 29, 2019 23:28 pm 100 хиляди бръмбара има в главата ти, а в града има 250 000 жители и 130 000 коли.
Тц, пак плагиатстваш, а това дори и сороската диаспора не го одобрява! Жителите са клонящи към 100хил., а тия 130 хил. коли са всъщност "оборота", който е минал, и реална цифра за областта! Все пак, физически е невъзможно 130 хил. автомобила, да са едновременно по улиците ни! Просто няма толкова място!
"Демокрация е 2 вълка и 1 овца, които гласуват какво ще има за вечеря. Свобода - това е една добре въоръжена овца, която оспорва резултата"
abc
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 963
Регистриран на: Нед Апр 18, 2010 22:58 pm

Re: Магистрала (А7) и тунел под Шипка

Мнение от abc »

Показал съм данни, че колите в областта са били 174 хиляди още преди 15 години, а ти пак лъжеш, че били 130 хиляди, което се отнася само за града, който реално се населява от 250 хиляди души.
Аватар
muhogon
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1941
Регистриран на: Пон Май 20, 2013 19:55 pm

Re: Магистрала (А7) и тунел под Шипка

Мнение от muhogon »

abc написа: Нед Юни 30, 2019 12:46 pm Показал съм данни, че колите в областта са били 174 хиляди още преди 15 години, а ти пак лъжеш, че били 130 хиляди, което се отнася само за града, който реално се населява от 250 хиляди души.
Явно, за соросоидите физическите закони не важат, те едно си знаят, което им е спуснала "Америка против България"... :lol: Както казах, може и милиард да изкарат жителите и колите, но това не променя трагичната истина - ако на преброяване 2011г са отчетени 136 хил., с тази тенденция на обезлюдяване, със сигурност ще чукнем 100, на следващото! Ако вече, не сме го минали! А 130 хил. коли са фрапираща лъжа, освен ако, не броят поне по 10 коли на човек, и не ги редим на етажни паркинги, все пак, това са стотици километри площ... Тъй че, хайде да спрем с тия лъжи, за големия "просперитет" и мегаполисно население...
"Демокрация е 2 вълка и 1 овца, които гласуват какво ще има за вечеря. Свобода - това е една добре въоръжена овца, която оспорва резултата"
G7G
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 614
Регистриран на: Съб Яну 13, 2018 18:48 pm
Местоположение: Великденски Острови

Re: Магистрала (А7) и тунел под Шипка

Мнение от G7G »

Чичкото болшевик е трагичен случай :lol:
abc
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 963
Регистриран на: Нед Апр 18, 2010 22:58 pm

Re: Магистрала (А7) и тунел под Шипка

Мнение от abc »

Тенденцията на гр.Стара Загора е за увеличение. Същото се отнася за още 2 български града - София и Варна.

Изображение
Изображение
https://www.slideshare.net/nikmik/ss-7792982
Страница 5
http://gradat.bg/showimg.php?filename=oo_1082920.jpg
G7G
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 614
Регистриран на: Съб Яну 13, 2018 18:48 pm
Местоположение: Великденски Острови

Re: Магистрала (А7) и тунел под Шипка

Мнение от G7G »

Това за какъв период е и към коя година?
И каква е картинката към наши дни?
Аватар
muhogon
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1941
Регистриран на: Пон Май 20, 2013 19:55 pm

Re: Магистрала (А7) и тунел под Шипка

Мнение от muhogon »

G7G написа: Нед Юни 30, 2019 16:31 pm Чичкото болшевик е трагичен случай :lol:
Да, така го "изпълниха" и "преизпълниха", че наново ни вкараха в национална катастрофа, а "върнатата" Македония, беше под върховно, германско управление... Соросоидчето е плачевно невежо...
"Демокрация е 2 вълка и 1 овца, които гласуват какво ще има за вечеря. Свобода - това е една добре въоръжена овца, която оспорва резултата"
Аватар
muhogon
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1941
Регистриран на: Пон Май 20, 2013 19:55 pm

Re: Магистрала (А7) и тунел под Шипка

Мнение от muhogon »

abc написа: Нед Юни 30, 2019 17:40 pm Тенденцията на гр.Стара Загора е за увеличение. Същото се отнася за още 2 български града - София и Варна.

Изображение
Изображение
https://www.slideshare.net/nikmik/ss-7792982
Страница 5
http://gradat.bg/showimg.php?filename=oo_1082920.jpg
Увеличение, ама отзад напред, с минус 5%...
"Демокрация е 2 вълка и 1 овца, които гласуват какво ще има за вечеря. Свобода - това е една добре въоръжена овца, която оспорва резултата"
Публикувай отговор