Основните училища в Стара Загора

Всичко свързано с град Стара Загора.
Аватар
mITky
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 723
Регистриран на: Съб Дек 06, 2008 1:25 am
skype: addictedtoy0u
Местоположение: Стара Загора / ЖК. Казански
Обратна връзка:

Re: Основните училища в Стара Загора

Мнение от mITky »

GLS написа:
mITky написа:ами м/у двете училища мисля ,че 5-то е по-добро ! :)
Защо мислиш така?
Още един глас за 2ро (и аз съм от там). Когато ме приеха в МГ-то и всички учители разправяха че децата от 2ро са с мн добра подготовка
Аз също съм завършил МГ :D Да не излезем съучиници. :lol:

Бях в 13-то. Учих искарах си оценките и влязох в ПМГ,но ако искаш малкия/та да получи наистина знания по-добре е 5-то.В 13 мога спокойно да кажа,че се отбива номерът ! Успех :)
Аватар
nefelen
Модератор
Модератор
Мнения: 996
Регистриран на: Нед Май 30, 2004 12:29 pm
skype: nefelen
Местоположение: -=mysteryland=-
Обратна връзка:

Re: Основните училища в Стара Загора

Мнение от nefelen »

GLS написа:
Още един глас за 2ро (и аз съм от там). Когато ме приеха в МГ-то и всички учители разправяха че децата от 2ро са с мн добра подготовка
Аз също съм завършил МГ :D Да не излезем съучиници. :lol:
на дали има такава възможност, защото съм още младеж (поне за такъв се мисля де) :cheers: наздраве за Мартинов, Чапаров и компания
s0 lItTlE tImE, s0 lItTlE t0 d0
Аватар
zvezda
Потребител
Потребител
Мнения: 278
Регистриран на: Вто Ное 25, 2008 19:40 pm

Re: Основните училища в Стара Загора

Мнение от zvezda »

Впечатленията ми са малко остарели, защото в България, за съжаление, образованието става все по-лошо. Само откак завърших гимназия преди три години, са напуснали доста учители.
Преди 7-8 години сякаш най-добри бяха пето, шесто, руската и евентуално второ (но за там не съм имала много впечатления, само 3-4ма души).
За тринайсто не съм чувала добри отзиви, така че аз бих избрала пето.
Аватар
mITky
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 723
Регистриран на: Съб Дек 06, 2008 1:25 am
skype: addictedtoy0u
Местоположение: Стара Загора / ЖК. Казански
Обратна връзка:

Re: Основните училища в Стара Загора

Мнение от mITky »

6-то ,2-ро ,5-то,Ромен Ролан,ПМГ,Строителен - Най-добрите :)
GLS
Потребител
Потребител
Мнения: 198
Регистриран на: Пон Дек 15, 2008 17:33 pm

Re: Основните училища в Стара Загора

Мнение от GLS »

nefelen написа:
GLS написа:
Още един глас за 2ро (и аз съм от там). Когато ме приеха в МГ-то и всички учители разправяха че децата от 2ро са с мн добра подготовка
Аз също съм завършил МГ :D Да не излезем съучиници. :lol:
на дали има такава възможност, защото съм още младеж (поне за такъв се мисля де) :cheers: наздраве за Мартинов, Чапаров и компания
:cheers: И на мен са ми предавали тези...
Аватар
ivanov
Потребител
Потребител
Мнения: 162
Регистриран на: Чет Мар 04, 2004 15:46 pm

Re: Основните училища в Стара Загора

Мнение от ivanov »

Аз съм възпитаник на "неЕлитно" начално училище, но смятам, че съм получил задоволително високи и добри знания. До някаква степен ми е дало основата да завърша добра гимназия и сега да съм студент.
Познавам родители, които записват децата си в училища на час път от дома им, само защото имат статуса на добри, елитни школа, все едно ги пращат да учат в Сорбоната. А това за мен е прекалено. Мисля, че ако едно дете има желанието и потенциала, ще е добър ученик навсякъде. Вярвам, че навсякъде има добри и лоши преподаватели. Сега се сещам, че имаше един сайт http://www.moetodaskalo.com, където можеха да се оценяват начални училища и гимназии, както и техните преподаватели. Може да си направите "справка" там кое училище е по-добро за детето ви :) Успех (най-вече на първолака)!
На тъп въпрос - тъп отговор с тъп предмет.
GLS
Потребител
Потребител
Мнения: 198
Регистриран на: Пон Дек 15, 2008 17:33 pm

Re: Основните училища в Стара Загора

Мнение от GLS »

ivanov написа:Аз съм възпитаник на "неЕлитно" начално училище, но смятам, че съм получил задоволително високи и добри знания. До някаква степен ми е дало основата да завърша добра гимназия и сега да съм студент.
Познавам родители, които записват децата си в училища на час път от дома им, само защото имат статуса на добри, елитни школа, все едно ги пращат да учат в Сорбоната. А това за мен е прекалено. Мисля, че ако едно дете има желанието и потенциала, ще е добър ученик навсякъде. Вярвам, че навсякъде има добри и лоши преподаватели. Сега се сещам, че имаше един сайт http://www.moetodaskalo.com, където можеха да се оценяват начални училища и гимназии, както и техните преподаватели. Може да си направите "справка" там кое училище е по-добро за детето ви :) Успех (най-вече на първолака)!
Благодаря за мнението ivanov. Много полезен линк.
GLS
Потребител
Потребител
Мнения: 198
Регистриран на: Пон Дек 15, 2008 17:33 pm

Re: Основните училища в Стара Загора

Мнение от GLS »

Ами първолака ще го записваме в 5-о основно....
Така реши жената :lol: :lol:
Аватар
mITky
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 723
Регистриран на: Съб Дек 06, 2008 1:25 am
skype: addictedtoy0u
Местоположение: Стара Загора / ЖК. Казански
Обратна връзка:

Re: Основните училища в Стара Загора

Мнение от mITky »

GLS написа:Ами първолака ще го записваме в 5-о основно....
Така реши жената :lol: :lol:
Хубаво е направила ;)
Аватар
DMXDMX
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 553
Регистриран на: Нед Яну 15, 2006 23:47 pm

Re: Основните училища в Стара Загора

Мнение от DMXDMX »

nefelen написа:
GLS написа:
Още един глас за 2ро (и аз съм от там). Когато ме приеха в МГ-то и всички учители разправяха че децата от 2ро са с мн добра подготовка
Аз също съм завършил МГ :D Да не излезем съучиници. :lol:
на дали има такава възможност, защото съм още младеж (поне за такъв се мисля де) :cheers: наздраве за Мартинов, Чапаров и компания
Кофти че Мартинката се пенсионира, бая плюеше комунистите :lol:
bobi84
Новак
Новак
Мнения: 18
Регистриран на: Съб Апр 11, 2009 20:04 pm

Re: Основните училища в Стара Загора

Мнение от bobi84 »

Май не останаха елитни училища в градани,за съжаление.И пето основно не е кой знае какво малките ги сбъркват от домашни и някакви глупави проекти,които са свързани с притежанието на компютър,принтер и интернет.Според вас това нормално ли е едното дете казва на учителката си че няма интернет и неможе да направи проекта а тя заявява нали има зали за интернет мен не ме интерисува това.И накрая децата пак сами си учат вкъщи с мама и тати защото не им е обяснено,нямало време или нещо друго.
Andriana2001
Новак
Новак
Мнения: 1
Регистриран на: Вто Фев 17, 2015 17:04 pm

Re: Основните училища в Стара Загора

Мнение от Andriana2001 »

Махнете го това 5-то бе :angry: :angry: :angry: :haha: :haha: :grin2: ! 13 то е върха. :tongue: :P 8)
Shadow
Потребител
Потребител
Мнения: 126
Регистриран на: Пон Юли 12, 2010 21:46 pm

Re: Основните училища в Стара Загора

Мнение от Shadow »

Само 5то-"проклето" :lol:
Metal_Girl
Новак
Новак
Мнения: 1
Регистриран на: Пет Сеп 09, 2016 14:40 pm

Re: Основните училища в Стара Загора

Мнение от Metal_Girl »

Виждам, че темата е стара, но нека и аз се включа ! Когато детето ви порасне ще е много хубаво ако го запишите в СОУ '' Железник '' аз като възпитаничка на училището, мога да кажа, че училището е страхотно, учителите са много добри и учат децата перфектно :wink: :) .
Публикувай отговор