Кого ще избираме за кмет на Стара Загора ?

Всичко свързано с град Стара Загора.
branitel_stz
Новак
Новак
Мнения: 5
Регистриран на: Нед Юли 10, 2011 18:02 pm

Кого ще избираме за кмет на Стара Загора ?

Мнение от branitel_stz »

Задават се на есен кметски избори!! И сега??? за кого ще гласуваме?? БСП издига своя лидер за кандидат,който е доктор по биология,доцент Бойчо Биволарски. Вижда ми се сериозен мьж.
А от ГЕРБ ни предлагат...момче!!! на 29 години,което ще реди общинска администрация.....оле ...оле....,може би тя ще заприлича на моден подиум:))
Аватар
besniaa
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1295
Регистриран на: Вто Авг 07, 2007 22:08 pm

Re: Kogo 6te izbirame za kmet na stara zagora?

Мнение от besniaa »

И на двамата не им е мястото в кметския стол...
Забравете бизнесa, всичко на този свят е лично!
Аватар
sawo
Site Admin
Site Admin
Мнения: 5796
Регистриран на: Пон Юли 26, 2004 10:33 am
skype: sawo_1337
Местоположение: ./
Обратна връзка:

Re: Kogo 6te izbirame za kmet na stara zagora?

Мнение от sawo »

То и сегашния е Професор, но това не му пречи да не става за нищо... Може би ни трябва някой, който не търси начин как да се пенсионира по-бързо :)
-
Във форума се пише само на кирилица, ще те помоля да си оправиш заглавието :)
Аватар
ronaldo7
Потребител
Потребител
Мнения: 232
Регистриран на: Пет Апр 03, 2009 9:09 am

Re: Kogo 6te izbirame za kmet na stara zagora?

Мнение от ronaldo7 »

branitel_stz да не си от предизборния щаб на доцента. :mrgreen:
paffen
Новак
Новак
Мнения: 12
Регистриран на: Вто Юни 08, 2010 11:17 am

Re: Kogo 6te izbirame za kmet na stara zagora?

Мнение от paffen »

ronaldo7 написа:branitel_stz да не си от предизборния щаб на доцента. :mrgreen:
май на там отиват нещата :cheers:
Аватар
nasenceto
келеш
келеш
Мнения: 2242
Регистриран на: Нед Сеп 17, 2006 19:01 pm

Re: Kogo 6te izbirame za kmet na stara zagora?

Мнение от nasenceto »

Не ща и да подушвам някой от "академичните" среди. Всички в тея среди са едни комплексирани хора, творящи повече интриги и схеми, отколкото наука. Има и изключения разбира се, но се броят на пръсти. Не знам работата им ли промива мозъците им, системата в която работят ли е такава или просто всеки, който е решил да дава акъл на другите, просто страда от някъв комплекс за доказване.
Аватар
nasenceto
келеш
келеш
Мнения: 2242
Регистриран на: Нед Сеп 17, 2006 19:01 pm

Re: Kogo 6te izbirame za kmet na stara zagora?

Мнение от nasenceto »

cavenagi написа:
besniaa написа:И на двамата не им е мястото в кметския стол...
Точно и ясно :cheers: :cheers: :cheers:
+1
nenoneno
Потребител
Потребител
Мнения: 267
Регистриран на: Пон Фев 09, 2009 10:51 am

Re: Kogo 6te izbirame za kmet na stara zagora?

Мнение от nenoneno »

Който и да изберат, като гледам изпълнителния апарат под кмета - а именно онези структури и структурки, които се явяват пряк изпълнител на решенията на кмет/общинска администрация, как с години не са мръднали...полза никаква. Доскоро водих нещо като дебат във форума на общината и постепенно се разкриха представители на въпросните организации още от зората на демокрацията. Значи сменят се правителства, кметове и общинари, а лицата които се явяват преки изпълнители, началници на всевъзможните му потайни там структури си седят от време оно. Е как да стане?!? Хора, лоялни на всеки който дойде на власт, способни един вид да сменят политическата си принадлежност според това кой е на власт, организирани системи на практика без текучество... Кмет ще изберат - да се показва, да дава интервюта и да подписва каквото му подадат. Но тези престъпни изпълнителни апарати, стоящи в основата на пирамидата на властта ще останат и на практика пак ще сменим леглата вместо к**вите.
Точността гарантира единствено, че ще направиш грешката си навреме.
http://www.5strike.com/bg/invitation/bylink/99509
rodoliubec
Новак
Новак
Мнения: 1
Регистриран на: Чет Юли 14, 2011 13:56 pm

Re: Кого ще избираме за кмет на Стара Загора ?

Мнение от rodoliubec »

random предизборни агитации...
Аватар
sawo
Site Admin
Site Admin
Мнения: 5796
Регистриран на: Пон Юли 26, 2004 10:33 am
skype: sawo_1337
Местоположение: ./
Обратна връзка:

Re: Кого ще избираме за кмет на Стара Загора ?

Мнение от sawo »

Само да кажа за бъдещи такива типажи които се регистрират само за да ни набиват някакви си мнения - това не е форум на вестник трета възраст и не сме пенсионери да ни агитирате :wink:
Явно от БСП са им дали един текст който да си модифицират леко, защото поста беше почти 1:1 с този на branitel_stz :)
Аватар
nasenceto
келеш
келеш
Мнения: 2242
Регистриран на: Нед Сеп 17, 2006 19:01 pm

Re: Кого ще избираме за кмет на Стара Загора ?

Мнение от nasenceto »

sawo написа:Само да кажа за бъдещи такива типажи които се регистрират само за да ни набиват някакви си мнения - това не е форум на вестник трета възраст и не сме пенсионери да ни агитирате :wink:
Явно от БСП са им дали един текст който да си модифицират леко, защото поста беше почти 1:1 с този на branitel_stz :)
Mного ме кефят никовете им :lol:
Особено тоя "родолюбец" на латиница :lol: :lol: :lol:
Аватар
Roshavv
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 469
Регистриран на: Нед Ное 14, 2010 12:49 pm
Местоположение: Stara Zagora
Обратна връзка:

Re: Кого ще избираме за кмет на Стара Загора ?

Мнение от Roshavv »

nasenceto написа: Mного ме кефят никовете им :lol:
Особено тоя "родолюбец" на латиница :lol: :lol: :lol:
тфа е яко ..да...


не мисля да ходя повече да глсавувам....http://bgsviat.narod.ru/" onclick="window.open(this.href);return false; :angry: :spank:
branitel_stz
Новак
Новак
Мнения: 5
Регистриран на: Нед Юли 10, 2011 18:02 pm

Re: Кого ще избираме за кмет на Стара Загора ?

Мнение от branitel_stz »

Интересно! Никои не прави коментар по сьдьржанието на написаното от мен! А веднага ми се приписва някаква политическа принадлежност. Никой не казва истина ли е това което сьм написал ,или не!!!
Не, не сам от никоя партия,или тем подобни. Просто ми омразна да гладам, как отракани,и нахакани тарикати....да се навират кадето не им е мястото.......да подльгват хората, и после да се подиграват зад гарба им.
Аватар
besniaa
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1295
Регистриран на: Вто Авг 07, 2007 22:08 pm

Re: Кого ще избираме за кмет на Стара Загора ?

Мнение от besniaa »

аз направих коментар.. не само тези двамата, а нито един от четиримата известни до момента кандидати няма място в кметския стол или въобще в Общината...
Забравете бизнесa, всичко на този свят е лично!
branitel_stz
Новак
Новак
Мнения: 5
Регистриран на: Нед Юли 10, 2011 18:02 pm

Re: Кого ще избираме за кмет на Стара Загора ?

Мнение от branitel_stz »

Хората в тая нация мисля 4е е време да се сьбудят!!!!! Защото,вече навсякьде ни вземат за подигравка,като слаб, и немощен народ!!!! Защото всеки ни "скача" както си пожелае!!!! Банки,тьрговци,енергоразпределителни дружества, телекомуникационни дружества.....и т.н. И това е не за друго, а колкото и да се правим че не ни засяга--------господата политици умишлено не контролират тия неща!!! Защото винаги в далавера с някого!!!!
Знаете ли че, лихвите в Гьрция,лихвичките по кредитите са.......около 4%,а сьщите банки у нас,защото явно сме по-богати,ни цакат с 8,9% лихви!!
Сьщото е и с разговорите по тел.и т.н.
Затова трябва да бьдем по-взискателни кьм своите ПОЛИТИЦИ с всяка изминала година!! Трябва да ги натискаме все повече и повече....защото само това е начина да ги накараме да работят за нас.
Затова искам да отворя очите на хората.............да гласуват за когото пожелаят...но да бьдат взискателни при избора си!
Публикувай отговор