Населението на град Стара Загора

Всичко свързано с град Стара Загора.
Публикувай отговор
Аватар
muhogon
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1941
Регистриран на: Пон Май 20, 2013 19:55 pm

Re: Населението на град Стара Загора

Мнение от muhogon »

abc написа: Вто Май 02, 2017 12:37 pm
muhogon написа: Вто Май 02, 2017 0:38 amДа виждаш нейде Ст. Загора да се споменава, като просперитет и заплата?
Това говори лошо за министъра и неговите доста ограничени социално-обществени познания, а не за Стара Загора!
Разбирам Стара Загора да е 2-ра по заплати отскоро, че да му е убягнал този фундаментален факт, но тя е неизменно в челната тройка от поне 100 години насам, видно още статистическите годишници на Царство България и по-късно на Народна република България.
Все пак за 100 години и уличните псета са научили кой е вторият най-богат град в страната, но не и всички хора, което е тъжно. :crazyeye:
Още един, с мокри сънища и спонтанни оргазми, на тема - Ст.Загора - дъ бест... :lol: :lol: :lol:
Какви наркотици вземате бре, кажете, да опитам, да се почувствам и аз с розови очила? :D

Боже, а аз бях почнал да ви /те/, вземам насериозно... :haha:
"Демокрация е 2 вълка и 1 овца, които гласуват какво ще има за вечеря. Свобода - това е една добре въоръжена овца, която оспорва резултата"
abc
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 963
Регистриран на: Нед Апр 18, 2010 22:58 pm

Re: Населението на град Стара Загора

Мнение от abc »

muhogon написа: Вто Май 02, 2017 22:49 pm
abc написа: Вто Май 02, 2017 12:37 pm
muhogon написа: Вто Май 02, 2017 0:38 amДа виждаш нейде Ст. Загора да се споменава, като просперитет и заплата?
Това говори лошо за министъра и неговите доста ограничени социално-обществени познания, а не за Стара Загора!
Разбирам Стара Загора да е 2-ра по заплати отскоро, че да му е убягнал този фундаментален факт, но тя е неизменно в челната тройка от поне 100 години насам, видно още статистическите годишници на Царство България и по-късно на Народна република България.
Все пак за 100 години и уличните псета са научили кой е вторият най-богат град в страната, но не и всички хора, което е тъжно. :crazyeye:
на тема - Ст.Загора - дъ бест
Динко, предполагам предвид нивото ти на английски А1 не знаеш какво означава "дъ бест".
В превод на английски това означава - най-добрият.
А тук през цялото време говорим за 2-ро място. :crazyeye:
Няма как да си едновременно на 2-ро място и дъ бест, защото дъ бест е само първият. Освен, ако ти самият не смяташ, че Зарата е дъ бест. :cute: Няма лошо, и това ще стане някой ден.
Аватар
muhogon
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1941
Регистриран на: Пон Май 20, 2013 19:55 pm

Re: Населението на град Стара Загора

Мнение от muhogon »

Нивото ми на английски си е много добре, по-добре от нивото ти на дрогиране, и е достатъчно красноречиво да покаже, какви щуротии дращиш! :mrgreen:
"Демокрация е 2 вълка и 1 овца, които гласуват какво ще има за вечеря. Свобода - това е една добре въоръжена овца, която оспорва резултата"
Публикувай отговор