интернет доставчик

Всичко свързано с град Стара Загора.
DIMITROVA
Новак
Новак
Мнения: 24
Регистриран на: Чет Дек 17, 2009 18:33 pm

интернет доставчик

Мнение от DIMITROVA »

Какво ще кажете за тракия кабел , като доставчик на нет и телевизия? Търся си нов доставчик, тъй като от сегашния не съм доволна!!!
Аватар
sawo
Site Admin
Site Admin
Мнения: 5796
Регистриран на: Пон Юли 26, 2004 10:33 am
skype: sawo_1337
Местоположение: ./
Обратна връзка:

Re: интернет доставчик

Мнение от sawo »

зависи къде живееш ако имат покритие са добре, за телевизията се чуват оплаквания там вече зависи.
niggaz_nature
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1567
Регистриран на: Чет Ное 17, 2005 15:12 pm

Re: интернет доставчик

Мнение от niggaz_nature »

Само да имаха покритие в нашия квартал щях да се преместя на тях. Ако имат покритие моя съвет е минавай на тях. Много по добре са от към поддръжка и скорости от Интернет Груп.
Ремонт на всякаква компютърна техника,навигации,GSM,препрограмиране и инсталиране на софтуер,смяна на части и др.За връзка skype niggaz_nature_stz

forum.stz-bg.com/viewtopic.php?f=45&t=40381

МОИТЕ ОБЯВИ
http://niggaznature.bazar.bg
ronin
Начинаещ
Начинаещ
Мнения: 37
Регистриран на: Сря Мар 05, 2008 18:11 pm

Re: интернет доставчик

Мнение от ronin »

Бях на Интернет Груп, отказах се, щото беше игра- тука има, тука няма. Сега съм на БТК/Зад Тебе е!/, само за да разбера, че са още по-големи говняри. С нетърпение чакам да ми изтече договора, за да се върна към Груп- имат едно основно предимство- без договор!
Аватар
fantamaniaka
Модератор
Модератор
Мнения: 1328
Регистриран на: Съб Яну 31, 2009 16:51 pm
skype: ready.for.use
Местоположение: стара загора
Обратна връзка:

Re: интернет доставчик

Мнение от fantamaniaka »

Здравей
Според мен няма доставчик без договор.Друг е въпроса че ние потребителите спираме да плащаме и никой не ни търси отговорност за нарушаване на договора.
В момента ползвам интернет от СТС и Бтк.
За стабилност Бтк нямат равни.
За скорост СТС е много добър вариант.
Тракия кабел чувам доста добри думи за тях.Проблема им е че нямат покритие из града и много бавно го изграждат.
Това е моето мнение :)
Mind ever die.They just get faster
Email: fantamaniaka@gmail.com
LZ1GAD
Изображение
Аватар
The enD
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1065
Регистриран на: Пет Апр 24, 2009 16:11 pm

Re: интернет доставчик

Мнение от The enD »

Няколко години съм абонат на ИГ. 16 лева е зле(падам си капризен и ако не се отвори веднага се нервя :lol: ), 23лв е перфектен и нямам никакви оплаквания. Но съм близо до офиса им, до баня Пиперка. Нямам впечатления от други доставчици.
Само лоши неща съм чел за БТК. :)
Аватар
nasenceto
келеш
келеш
Мнения: 2242
Регистриран на: Нед Сеп 17, 2006 19:01 pm

Re: интернет доставчик

Мнение от nasenceto »

Тракия! Особено пакета им с цифрова телевизия - много е изгоден. И нета е добър и телевизията качествена.
niggaz_nature
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1567
Регистриран на: Чет Ное 17, 2005 15:12 pm

Re: интернет доставчик

Мнение от niggaz_nature »

fantamaniaka написа:Здравей
Според мен няма доставчик без договор.Друг е въпроса че ние потребителите спираме да плащаме и никой не ни търси отговорност за нарушаване на договора.
В момента ползвам интернет от СТС и Бтк.
За стабилност Бтк нямат равни.
За скорост СТС е много добър вариант.
Тракия кабел чувам доста добри думи за тях.Проблема им е че нямат покритие из града и много бавно го изграждат.
Това е моето мнение :)

Грешиш Интернет груп няма договор . Плаща се всеки месец за месец като може да си променяш тарифата всеки месец. От една година и повече съм на тях и знам. Но чакам с нетърпение тракия кабел да имат мрежа в нашия квартал.
Ремонт на всякаква компютърна техника,навигации,GSM,препрограмиране и инсталиране на софтуер,смяна на части и др.За връзка skype niggaz_nature_stz

forum.stz-bg.com/viewtopic.php?f=45&t=40381

МОИТЕ ОБЯВИ
http://niggaznature.bazar.bg
DIMITROVA
Новак
Новак
Мнения: 24
Регистриран на: Чет Дек 17, 2009 18:33 pm

Re: интернет доставчик

Мнение от DIMITROVA »

Благодаря на включилите се с мнение. Днес ходих до офиса на тракия кабел и няма проблем да се включа, при нас на чучурите има покритие. За инсталиране на нет няма такса , а за цифрова се плаща 10 лв. инстаиране и 10 лв. депозит за приемника на цифровата . Таксата за цифрова и нет 8Mb/ps е 25 лв. Договор има безсрочен - т.е докато плащаш-ползваш .Какво по-хубаво от това! За сегашният ми доставчик кейбъл не чух коментари.
Аватар
fantamaniaka
Модератор
Модератор
Мнения: 1328
Регистриран на: Съб Яну 31, 2009 16:51 pm
skype: ready.for.use
Местоположение: стара загора
Обратна връзка:

Re: интернет доставчик

Мнение от fantamaniaka »

коментара за кеибалтел (орбител)
ще е доста отрицателен според мен :)
За мен лично няма по слаб доставчик.
Mind ever die.They just get faster
Email: fantamaniaka@gmail.com
LZ1GAD
Изображение
Аватар
The enD
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1065
Регистриран на: Пет Апр 24, 2009 16:11 pm

Re: интернет доставчик

Мнение от The enD »

DIMITROVA написа:Таксата за цифрова и нет 8Mb/ps е 25 лв.
Бита или байта?
Аватар
fantamaniaka
Модератор
Модератор
Мнения: 1328
Регистриран на: Съб Яну 31, 2009 16:51 pm
skype: ready.for.use
Местоположение: стара загора
Обратна връзка:

Re: интернет доставчик

Мнение от fantamaniaka »

мегабита
Mind ever die.They just get faster
Email: fantamaniaka@gmail.com
LZ1GAD
Изображение
ronin
Начинаещ
Начинаещ
Мнения: 37
Регистриран на: Сря Мар 05, 2008 18:11 pm

Re: интернет доставчик

Мнение от ronin »

Понеже договора ми с Бтк изтича след два месеца и започнаха да ме "ухажват" да остана при тях. То не бяха SMSи, то не беше чудо и вчера реших да отида да видя за какво иде реч все пак.
:lol: :lol: :lol: и още много, много смЕХ! Те, милите, са ориентирани към зарибяване на нови рибки, нежели да си опазят старите. Те много добре знаят, че който веднъж им се е вързал на договор само чака да изтече и да се освободи. Каква тактика обаче имат? Може би да "превъртят" веднъж целия пазар? А после ще си сменят отново името, и- "Ние сме нови, ние сме добри!" Аре, стига им толкова на тия изедници :angry: Точка.
Аватар
realprofesora
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 3275
Регистриран на: Пет Сеп 15, 2006 13:59 pm
Местоположение: Стара Загора

Re: интернет доставчик

Мнение от realprofesora »

DIMITROVA написа:Благодаря на включилите се с мнение. Днес ходих до офиса на тракия кабел и няма проблем да се включа, при нас на чучурите има покритие. За инсталиране на нет няма такса , а за цифрова се плаща 10 лв. инстаиране и 10 лв. депозит за приемника на цифровата . Таксата за цифрова и нет 8Mb/ps е 25 лв. Договор има безсрочен - т.е докато плащаш-ползваш .Какво по-хубаво от това! За сегашният ми доставчик кейбъл не чух коментари.
Тракия кабел -10лв -добре ,ама на колко приемника -само на 1(друите ще гледат каквото им пуснеш от цифровия приемник). Сметни ми колко пари трябва да дам за 4 приемника( В къщи съм с 4бр ТВта).
Popopopopo
andrei79
Новак
Новак
Мнения: 12
Регистриран на: Съб Окт 24, 2009 14:56 pm

Re: интернет доставчик

Мнение от andrei79 »

realprofesora написа:
DIMITROVA написа:Благодаря на включилите се с мнение. Днес ходих до офиса на тракия кабел и няма проблем да се включа, при нас на чучурите има покритие. За инсталиране на нет няма такса , а за цифрова се плаща 10 лв. инстаиране и 10 лв. депозит за приемника на цифровата . Таксата за цифрова и нет 8Mb/ps е 25 лв. Договор има безсрочен - т.е докато плащаш-ползваш .Какво по-хубаво от това! За сегашният ми доставчик кейбъл не чух коментари.
Тракия кабел -10лв -добре ,ама на колко приемника -само на 1(друите ще гледат каквото им пуснеш от цифровия приемник). Сметни ми колко пари трябва да дам за 4 приемника( В къщи съм с 4бр ТВта).
ами те и кейбълтел така ще го правят от февруари
телевизията става изцяло цифрова и за всеки отделен приемник ще се плаща
Публикувай отговор