интернет доставчик

Всичко свързано с град Стара Загора.
Аватар
nasenceto
келеш
келеш
Мнения: 2242
Регистриран на: Нед Сеп 17, 2006 19:01 pm

Re: интернет доставчик

Мнение от nasenceto »

realprofesora написа:
DIMITROVA написа:Благодаря на включилите се с мнение. Днес ходих до офиса на тракия кабел и няма проблем да се включа, при нас на чучурите има покритие. За инсталиране на нет няма такса , а за цифрова се плаща 10 лв. инстаиране и 10 лв. депозит за приемника на цифровата . Таксата за цифрова и нет 8Mb/ps е 25 лв. Договор има безсрочен - т.е докато плащаш-ползваш .Какво по-хубаво от това! За сегашният ми доставчик кейбъл не чух коментари.
Тракия кабел -10лв -добре ,ама на колко приемника -само на 1(друите ще гледат каквото им пуснеш от цифровия приемник). Сметни ми колко пари трябва да дам за 4 приемника( В къщи съм с 4бр ТВта).
Aз съм с 3 приемника и 24 Mb/s нет и таксата ми е 36 лв. Смятам доста добра цена. А качество и допълнителните екстри на цифровата телевизия ... пффф кво да ти приказвам, все едно да сравняваш каруца и Пагани Зонда.
На тракията най - големия им плюс са екипа - няма толкова разбрани пичове. Реагират за минути, учтиви са и нямат грешка.
Последно промяна от nasenceto на Сря Яну 13, 2010 21:11 pm, променено общо 1 път.
Аватар
sawo
Site Admin
Site Admin
Мнения: 5796
Регистриран на: Пон Юли 26, 2004 10:33 am
skype: sawo_1337
Местоположение: ./
Обратна връзка:

Re: интернет доставчик

Мнение от sawo »

24 мегабайта нет? не е ли малко множко?
Аватар
fantamaniaka
Модератор
Модератор
Мнения: 1328
Регистриран на: Съб Яну 31, 2009 16:51 pm
skype: ready.for.use
Местоположение: стара загора
Обратна връзка:

Re: интернет доставчик

Мнение от fantamaniaka »

мегабита е искал да каже човека :)
Mind ever die.They just get faster
Email: fantamaniaka@gmail.com
LZ1GAD
Изображение
Аватар
sonyboy
Начинаещ
Начинаещ
Мнения: 33
Регистриран на: Съб Апр 08, 2006 8:58 am
Местоположение: Стара Загора

Re: интернет доставчик

Мнение от sonyboy »

Здравейте

Ползвах на БТК и СТС имах оплаквания за БТК-то но това беше преди 2-години.Спрях на БТК защото нямах вече нужда от два доставчика.Сега си ползвам на СТС и съм много доволен.Имам 4-5 колеги които ползват на БТК и са доволни.Плюс това ти дават безжичен модем безплатно да ползваш повече от един компютър.Все пак и това си е пара.
Аватар
nasenceto
келеш
келеш
Мнения: 2242
Регистриран на: Нед Сеп 17, 2006 19:01 pm

Re: интернет доставчик

Мнение от nasenceto »

sawo написа:24 мегабайта нет? не е ли малко множко?
Опссс. Грешка в бързината :wink:
Аватар
sawo
Site Admin
Site Admin
Мнения: 5796
Регистриран на: Пон Юли 26, 2004 10:33 am
skype: sawo_1337
Местоположение: ./
Обратна връзка:

Re: интернет доставчик

Мнение от sawo »

sonyboy написа:...дават безжичен модем безплатно да ползваш повече от един компютър.Все пак и това си е пара.
Тоя модем дето го дават е толкова хубав че...
Аватар
didka
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 2137
Регистриран на: Чет Юни 12, 2008 19:39 pm

Re: интернет доставчик

Мнение от didka »

Вчера се вързах на Тракия Кабел и съм супер доволен 2тв+8мбита нет за 28лева нямат равни.Единствено приемниците им куцат от към качество и дистанционните са много слаби-трябва да се целиш в приемника,за да хваща.В пакета са включени 2 НВО програми,Бтв синема и Синемакс.80% от каналите,които са 71 на брой,са български,или преведени,няма излишни испански,италиански,руски,френски,с които кейбалтела си запълваха бедния ефир 8O Всички канали са с перфектно качество. :D :D :D
Dog drags - no tracks...
Аватар
nasenceto
келеш
келеш
Мнения: 2242
Регистриран на: Нед Сеп 17, 2006 19:01 pm

Re: интернет доставчик

Мнение от nasenceto »

Aйде добре дошла :wink:
PcTuninG
Потребител
Потребител
Мнения: 134
Регистриран на: Пон Юли 02, 2007 18:18 pm
skype: ghost-rider-gti
Обратна връзка:

Re: интернет доставчик

Мнение от PcTuninG »

Единствено приемниците им куцат от към качество и дистанционните са много слаби-трябва да се целиш в приемника,за да хваща.
Нормално все пак се произвеждат в Пловдив а не Китай . :lol: А относно покритието , хубавите неща стават бавно пък и колегите гонят качество на услугата :cheers:
Изображение
Аватар
klox
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 451
Регистриран на: Пет Май 08, 2009 19:26 pm
skype: klox_bg
Местоположение: Стара Загора
Обратна връзка:

Re: интернет доставчик

Мнение от klox »

Като стана дума за Интернет доставчици. Някой случайно да знае кой може да ми предложи интернет в с. Люляк (след с. Колена - хотел - рест. Сребърното Езеро....) ?
Намерих един BeCOM искат ми 150лв за антена с инсталация и 30лв на месеца за 2мб/с. За скороста не съм сигурен.
Говорих и с Интернет Груп те за да пуснат искат да има поне 5-10 абоната.
За сега съм намерил 3-4 човека. Не обикалял много из селото само съседните къщи.
Ако някой знае и други да казва.
Водно и лазерно рязане, Сито и дигитален печат - www.patchov.com
Изображение
Аватар
fantamaniaka
Модератор
Модератор
Мнения: 1328
Регистриран на: Съб Яну 31, 2009 16:51 pm
skype: ready.for.use
Местоположение: стара загора
Обратна връзка:

Re: интернет доставчик

Мнение от fantamaniaka »

предполагам Бтк си гледал също?
Mind ever die.They just get faster
Email: fantamaniaka@gmail.com
LZ1GAD
Изображение
Аватар
sawo
Site Admin
Site Admin
Мнения: 5796
Регистриран на: Пон Юли 26, 2004 10:33 am
skype: sawo_1337
Местоположение: ./
Обратна връзка:

Re: интернет доставчик

Мнение от sawo »

klox написа:Като стана дума за Интернет доставчици. Някой случайно да знае кой може да ми предложи интернет в с. Люляк (след с. Колена - хотел - рест. Сребърното Езеро....) ?
Намерих един BeCOM искат ми 150лв за антена с инсталация и 30лв на месеца за 2мб/с. За скороста не съм сигурен.
Говорих и с Интернет Груп те за да пуснат искат да има поне 5-10 абоната.
За сега съм намерил 3-4 човека. Не обикалял много из селото само съседните къщи.
Ако някой знае и други да казва.
Имаше едни с чиния да те вържат не се плаща нищо или беше 20тина лева таксата и на месец се плаща по 15-20лв за 1-2mbit интернет ако те интересува мога да проверя как им беше името.
Аватар
didka
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 2137
Регистриран на: Чет Юни 12, 2008 19:39 pm

Re: интернет доставчик

Мнение от didka »

Виж на сайта на виваком имаха някава оферта с безплатен модем на УСБ само обхват да имаш.
Dog drags - no tracks...
Аватар
sheri
Потребител
Потребител
Мнения: 293
Регистриран на: Съб Май 23, 2009 20:44 pm

Re: интернет доставчик

Мнение от sheri »

Според мен няма доставчик без договор
Твърдо не си прав.При тракия кабел няма ОБВЪРЗВАЩ ДОГОВОР ;) Плащаш си - имаш услуга, не си плащаш- нямаш услуга ;)

Искам само да благодаря на nasenceto за добрите думи ;) аз бях едното от момчетата които Ви пуснаха :) Радвам се,че добрите думи за фирмата се носят из целия град
PcTuninG
Потребител
Потребител
Мнения: 134
Регистриран на: Пон Юли 02, 2007 18:18 pm
skype: ghost-rider-gti
Обратна връзка:

Re: интернет доставчик

Мнение от PcTuninG »

Намерих един BeCOM искат ми 150лв за антена с инсталация и 30лв на месеца за 2мб/с. За скороста не съм сигурен.
Няма кой да ти пусне интернет там с антени при условие ,че няма пряка видимост . До колкото знам BeCOM имат покритие там и предлагат добра услуга :wink:
Отиди при МТЕЛ или ВИВАКОМ да видим колко ще ти искат и какво ще ти предложат в гората :lol:
Изображение
Публикувай отговор