Леене на куршум против уплаха в Стара Загора - къде

Всичко свързано с град Стара Загора.
Аватар
realprofesora
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 3275
Регистриран на: Пет Сеп 15, 2006 13:59 pm
Местоположение: Стара Загора

Re: Леене на куршум против уплаха в Стара Загора - къде

Мнение от realprofesora »

Чеда божии, има сили които физичните закони не могат да обяснят. Да не би малкото дете което не разбира нищо, та да си втълпява и да се успокоява. То даже понятие си няма какво става в момента, но силите действат и му минава. И аз съм се чудил за малки деца как така ги успокоява, ама действа. Щом действа не се напъвайте да си обясните механизма. Това си е Божа работа. Нищо не ви пречи да бъдете по- добри и да вярвате поне малко, защото именно вярата ни е съхранила като хора изобщо. Точно тя ни дава сили в трудни моменти да устоим, тя ни прави по-добри и състрадателни към заобикалящия ни свят.
Айде със здраве и дано не ви сполетява зло и уроки. Бог с вас.
Popopopopo
Аватар
zlobarchestz
Потребител
Потребител
Мнения: 117
Регистриран на: Пет Юли 24, 2009 2:55 am

Re: Леене на куршум против уплаха в Стара Загора - къде

Мнение от zlobarchestz »

След като ти леят Куршум какво трябва да правя после да спя със тази дреха която съм дал да пия вода от куршума ли какво точно че не ги знам тези неща благодаря предварително.
Shadow
Потребител
Потребител
Мнения: 126
Регистриран на: Пон Юли 12, 2010 21:46 pm

Re: Леене на куршум против уплаха в Стара Загора - къде

Мнение от Shadow »

По принцип след като леят куршума ще ти кажат 3 дена ще го слагаш под възглавницата и на з -тия ден да го хвърлеш в течяща вода примерно -канала който минава през града,а за водата от време си пийваш от нея ама не много все пак оловото дава вредни вещества най добре е да си оплакваш лицето с нея за тея 3 дни .След като мине определено време може отново да са ти са казали да отидеш отново да си лееш куршум там където преди това е леено.Но за това зависи най вече дали по време на леенето самия куршум при изливане в купичката с водата се събира ,ако се пръска на много парчета значи стреса който си преживял е много .Ако се събере нормално значи е добре .
Niq
Новак
Новак
Мнения: 2
Регистриран на: Сря Авг 14, 2013 23:01 pm

Re: Леене на куршум против уплаха в Стара Загора - къде

Мнение от Niq »

Здравейте... Преди дни преживях нещо и колкото и да се мислех, за непокистична и силна, явно ми повлия. Не мога да спя, не ям почти и макар да нося мини артилерия в себе си и мъжа ми да ме води дори и до магазина пак се оглеждам като плъшок, някой да кихне до мен и подскачам. И реших, че не е лошо да опитам с леене на куршум. Ходих при тази жена за която говорите в глухата уличка зад дискотека Екстриим, но честно да си кажа от уплахата ли незнам, нещо не ми хареса в цялата ситуация, не мога да го обясня, но през цялото време нещо ми казваше, че не трябва да съм там, отдадох го на стреса. Но като се прибрах се зарових из форумите. Като много малка са ми лели куршум и помня, че жената веднага каза от какво съм се уплашила и ми даде да пия водата и да спя върху уловото. А тази жена (не искам да злословя не ме разбирайте погрешно), само ме пита от кола ли е и аз казах, че не е и после ми говореше що годе същите неща, които говори и на другите без да каже от какво ми е уплахата, което ми се стори още по странно, който е ходил знае, че е в такъв тип помещение , че всичко се чува навън... На третия път ми каза, че ми излезнало кръсче и това значело че всичко ще е наред, ако искам да го оставя там, а аз знам че се взема и че ще трябва да ходя още два пъти. По беглите ми детски спомени не се правеше баш така, а из форумите навсякъде пишат различно. Едни казват, че се прави как си го знам, веднъж, после спиш на него, пиеш водата и после след определен период го пускаш по течаща вода. Други казват, че са ходели по три пъти. Затова се надявам да ми кажете вашите мнения дали има смисъл да ходя пак или да потърся друга жена или други варянти... Пак казвам не искам да злословя, просто искам да се наспя най- накрая и да спра да се плаша от всичко :) Благодаря ви предварително :)
Shadow
Потребител
Потребител
Мнения: 126
Регистриран на: Пон Юли 12, 2010 21:46 pm

Re: Леене на куршум против уплаха в Стара Загора - къде

Мнение от Shadow »

Niq написа:Здравейте... Преди дни преживях нещо и колкото и да се мислех, за непокистична и силна, явно ми повлия. Не мога да спя, не ям почти и макар да нося мини артилерия в себе си и мъжа ми да ме води дори и до магазина пак се оглеждам като плъшок, някой да кихне до мен и подскачам. И реших, че не е лошо да опитам с леене на куршум. Ходих при тази жена за която говорите в глухата уличка зад дискотека Екстриим, но честно да си кажа от уплахата ли незнам, нещо не ми хареса в цялата ситуация, не мога да го обясня, но през цялото време нещо ми казваше, че не трябва да съм там, отдадох го на стреса. Но като се прибрах се зарових из форумите. Като много малка са ми лели куршум и помня, че жената веднага каза от какво съм се уплашила и ми даде да пия водата и да спя върху уловото. А тази жена (не искам да злословя не ме разбирайте погрешно), само ме пита от кола ли е и аз казах, че не е и после ми говореше що годе същите неща, които говори и на другите без да каже от какво ми е уплахата, което ми се стори още по странно, който е ходил знае, че е в такъв тип помещение , че всичко се чува навън... На третия път ми каза, че ми излезнало кръсче и това значело че всичко ще е наред, ако искам да го оставя там, а аз знам че се взема и че ще трябва да ходя още два пъти. По беглите ми детски спомени не се правеше баш така, а из форумите навсякъде пишат различно. Едни казват, че се прави как си го знам, веднъж, после спиш на него, пиеш водата и после след определен период го пускаш по течаща вода. Други казват, че са ходели по три пъти. Затова се надявам да ми кажете вашите мнения дали има смисъл да ходя пак или да потърся друга жена или други варянти... Пак казвам не искам да злословя, просто искам да се наспя най- накрая и да спра да се плаша от всичко :) Благодаря ви предварително :)
Бих ти препоръчал една която си разбира от това но се намира в с.Богомилово ,при нея съм ходил лично и съм доволен много .Но ако нямаш желание да ходиш на ляво и на дясно отиди в църквата и ги питай кое може да ти помогне ,мисля че Киприяновата молитва помагаше но не съм много сигурен све пак питай .
Niq
Новак
Новак
Мнения: 2
Регистриран на: Сря Авг 14, 2013 23:01 pm

Re: Леене на куршум против уплаха в Стара Загора - къде

Мнение от Niq »

Благодря :) И други същото ме посъветваха това, мисля утре да отида при един отец в църквата до паметника на Левски... И преди съм ходила да ми освещава икони и той е един от малкото, който си няма "ценоразпис" и не търгува с религията, а когато му предложиш пари ти посочва кутията за дарения. Знам, че човек трябва да остави своята лепта в божия дом , но това с ценичките и касовата бележка винаги ми е идвало в повечко, нередно ми се струва някак :) Благодаря ви отново за съвета и че отделихте време за мен :) Прекрасен празник ви желая и усмихнат ден :)
Аватар
Roshavv
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 469
Регистриран на: Нед Ное 14, 2010 12:49 pm
Местоположение: Stara Zagora
Обратна връзка:

Re: Леене на куршум против уплаха в Стара Загора - къде

Мнение от Roshavv »

най голямата вуду майсторка беше срещу наталия ( до феродото къде лепят) ама умря....
за останалите само негативи се чуват....
принципно НЯМА ЦЕНОРАЗПИС...пускат се на земята кой колкото може.. тфа е... тия 10 лв... 3 пъти да идваш ...само по тфа може се разбере че е яката измама.... още като си тругнеш трябва има ефект.. на др ден си пищов.....и куршума в реката... това е класиката... поне тая бабка до наталия така действаше... не вярвах ..ама имаше ефект.. не веднъж .. и не само на мен... незнам магия ли е.. бяла черна ...ама работи.. е който може я прави...
Аватар
sawo
Site Admin
Site Admin
Мнения: 5796
Регистриран на: Пон Юли 26, 2004 10:33 am
skype: sawo_1337
Местоположение: ./
Обратна връзка:

Re: Леене на куршум против уплаха в Стара Загора - къде

Мнение от sawo »

Ако сте кръстени, отидете на църква - ще ви прочетат молитва за тази цел - помагат много. С тези леения на куршуми само си вредите повече!
Аватар
onewayoranother
Потребител
Потребител
Мнения: 151
Регистриран на: Пон Ное 29, 2010 20:54 pm

Re: Леене на куршум против уплаха в Стара Загора - къде

Мнение от onewayoranother »

Блока на сладкарница Неделя средния вход Леля Иванка се казва няма тарифа колкото и оставите доста народ идва при нея и са доволни хората
one way or another i go on to the top :D
jagler.bg
Новак
Новак
Мнения: 6
Регистриран на: Съб Окт 10, 2015 18:55 pm

Re: Леене на куршум против уплаха в Стара Загора - къде

Мнение от jagler.bg »

Здравейте, някой знае ли сега актуално място,къде се лее куршум против уплаха?Последно си спомням тази бабичка на Гурко до Овергаз къщата,но сега не знам още дали се занимава?
Публикувай отговор