Mомче от Търговската се застреля в главата

Всичко свързано с град Стара Загора.
suliu&puliu
Новак
Новак
Мнения: 5
Регистриран на: Нед Яну 30, 2011 17:58 pm

Mомче от Търговската се застреля в главата

Мнение от suliu&puliu »

В събота момче от 10клас се застреля в главата.Куршума минал през мозъка момчето е в кома.
Ако някой знае подробности да ги сподели.
Аватар
Exso
Потребител
Потребител
Мнения: 84
Регистриран на: Сря Мар 10, 2010 13:59 pm
skype: zara_boy_91
Обратна връзка:

Re: Mомче от Търговската се застреля в главата

Мнение от Exso »

Айде стига бе :X Леле това го чувам за първи път.. Как е станало ?! Каква е причината ?!
Всичко за вашият телефон.Всякакви аксесоари,часовници,компютърни джаджи с висок клас на качество и приемливи цени !
Можете да видите всичко тук! --->http://allforyou-shop.alle.bg/
Skype: zara_boy_91
matadoro
Новак
Новак
Мнения: 7
Регистриран на: Пон Окт 12, 2009 10:13 am

Re: Mомче от Търговската се застреля в главата

Мнение от matadoro »

За съжаление днес е починало
Аватар
PTS
Модератор
Модератор
Мнения: 799
Регистриран на: Пет Юли 07, 2006 14:47 pm
Местоположение: София / Стара Загора

Re: Mомче от Търговската се застреля в главата

Мнение от PTS »

Проблеми с класа и с родителите - така разбрах аз.
Аватар
Lexx
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 515
Регистриран на: Пет Авг 12, 2005 16:41 pm
Местоположение: Града на ЛИПИТЕ и красивите жени
Обратна връзка:

Re: Mомче от Търговската се застреля в главата

Мнение от Lexx »

Много жалко за момчето.Но все пак не мога да се сетя какви чак толкова проблеми може да имаш с класа си и родителите които да не може да реши. че да се погубиш по такъв начин.
Аватар
admin
Site Admin
Site Admin
Мнения: 3580
Регистриран на: Съб Май 11, 2002 9:43 am
skype: john.doe.12
Местоположение: Earth
Обратна връзка:

Re: Mомче от Търговската се застреля в главата

Мнение от admin »

От къде се е докопал до този пищов :?:
"There is no 'patch' for stupidity."
Аватар
PTS
Модератор
Модератор
Мнения: 799
Регистриран на: Пет Юли 07, 2006 14:47 pm
Местоположение: София / Стара Загора

Re: Mомче от Търговската се застреля в главата

Мнение от PTS »

Lexx написа:Много жалко за момчето.Но все пак не мога да се сетя какви чак толкова проблеми може да имаш с класа си и родителите които да не може да реши. че да се погубиш по такъв начин.
Еми ако си постоянно изолиран и от двете страни, може да ти минат такива мисли през главата.
matadoro
Новак
Новак
Мнения: 7
Регистриран на: Пон Окт 12, 2009 10:13 am

Re: Mомче от Търговската се застреля в главата

Мнение от matadoro »

admin написа:От къде се е докопал до този пищов :?:
доколкото знам е на баща му които е бивш военен или полицай и пистолета е законен
matadoro
Новак
Новак
Мнения: 7
Регистриран на: Пон Окт 12, 2009 10:13 am

Re: Mомче от Търговската се застреля в главата

Мнение от matadoro »

и май че и преди е правил опити за самоубийство
frvx
Начинаещ
Начинаещ
Мнения: 46
Регистриран на: Нед Ное 21, 2010 19:44 pm
skype: hackera708

Re: Mомче от Търговската се застреля в главата

Мнение от frvx »

Ами браво на него.
oldbutgold
Новак
Новак
Мнения: 1
Регистриран на: Пон Яну 31, 2011 16:34 pm

Re: Mомче от Търговската се застреля в главата

Мнение от oldbutgold »

....
Аватар
PTS
Модератор
Модератор
Мнения: 799
Регистриран на: Пет Юли 07, 2006 14:47 pm
Местоположение: София / Стара Загора

Re: Mомче от Търговската се застреля в главата

Мнение от PTS »

oldbutgold написа:....
Защо си редактира коментара, аз лично го прочетох и според мен трябваше да го оставиш.
frvx
Начинаещ
Начинаещ
Мнения: 46
Регистриран на: Нед Ное 21, 2010 19:44 pm
skype: hackera708

Re: Mомче от Търговската се застреля в главата

Мнение от frvx »

Аз си знам какъв съм(тъп), няма нужда да ми казваш. Интересна ми беше реакцията на хората. Понякога просто на човек му прищраква. Било то за един ден или за един месец. Някои хора си понасят трудностите и търпят. Други се опитват да ги избегнат по различни начини както в случая. Интересно ми е това ли ви е състраданието? "От къде е взел този пищов?", "Как е станало?" Повечето хора само се интересуват за това какво става с другите. Почти винаги не когато е за добро. Lexx е дал най - смислен коментар. Когато стане нещо лошо с някой, всички започват да питат кое как е станало, 'що е станало и т.н. Ако стане нещо добро с някой, съответно има други реакции - завист, нападки, обиди, безинтересност, но лошото е интересно нали. В живот изпълнен със стрес, като днешния нормално да има такива случаи. Хората не гледат да живеят в настоящето, а притеснени за миналото или за бъдещето. Всичко е възможно, приятелката му да го е зарязала, лоши оценки к'во ли не. Така е решил вместо да поговори и да иска разбиране. Станалото станало това е положението.Нека ви дам пример. На мен баща ми почина като бях малък, никакъв контакт не съм имал с него - постоянно на работа и т.н.. Майка ми почина миналата година - и с нея също нямах много силна връзка. В момента не живея перфектно - не съм много добре финансово и т.н., и 'що пък да не се самоубия. . Трудностите които съм изпитал доста от хората цял живот са нямали. Ами не, аз си се радвам на живота който имам. Ама на никой не му пука нито за моя живот, нито за вашия. На повечето хора им пука до едно време докато е лошото и дотам. Както и да е, както казах живота на повечето хора е изпълнен със стрес, насилие, убииства, катастрофи и к'во ли още не. И защо? Ами всеки гледа да се оплаква с проблемите си. Както ви се "оплаках" и аз. Това натоварва хората. Всеки ден по новините какво дават - 30000 умрели в пожар, 100000 при земетресение и какви ли не радостни новини. Вярно че иначе няма как да знаем за това. Та вместо да живеем щастливи ние постоянно гледаме за проблеми. Не мисля че беше точно тук мястото да пиша за това, но така стана. Усмихваите се, обръщаите внимание на хората около вас и живейте щастливо. А и какво мислите за мен далеч не ме интересува, така че не си правете труда за нападки и прочие.
Аватар
nasenceto
келеш
келеш
Мнения: 2242
Регистриран на: Нед Сеп 17, 2006 19:01 pm

Re: Mомче от Търговската се застреля в главата

Мнение от nasenceto »

За жалост е точно така. А най - много се дразня на мрънкалата във форума, които осират със злоба и омраза даже и мястото в което гледаш да се разтовариш. Те си знаят кои са.
suliu&puliu
Новак
Новак
Мнения: 5
Регистриран на: Нед Яну 30, 2011 17:58 pm

Re: Mомче от Търговската се застреля в главата

Мнение от suliu&puliu »

Никой не може да знае истинската причина за това да посегнеш на живота си.Понякога дори най- близките до теб хора не знаят какво става в тази младежка глава.Неукрепнала психика , проблеми с родителите (още повече, ако не са ти кръвните), проблеми в училище и т.н. Много малко е необходимо да прелее чашата и да посегнеш на живота си.Дори за приятеля ти, който е до теб в по-голямата част от времето ,може да му дойде като изневиделица.
Не посягайте на живота си ,не си го и помисляйте дори.Та живота е толкова прекрасен , толкова интересен .Как може да се лишиш от това удоволствие -всеки ден да се изненадваш на чудатости ,да виждаш все нови и нови неща да преоткриваш този пъстър свят, на нови запознанства , на нови проблеми които да преодолееш , било сам ,било с близки , колеги , съученици.Няма неразрешими проблеми.Такъв е живота -низ от радости и скръб.Но вие не унивайте , просто споделяйте радостите и болките си , научете се да споделяте чувствата си , не се срамувайте дори ,ако ви се присмиват заради тях.Радвайте се на малкото което имате, огледайте се наоколо ,вижте лицата на близките до вас хора , вижте монитора който ви показва профилите на хората с които споделяте в интернет,отворете албума със снимките ,спомнете .......Каквото и да ви се случи , стържете с нокти , късайте със зъби, ритайте в калта и нечистотиите ...само останете живи.Останете живи.Има смисъл повярвайте ми.Има за какво да се живее.Затова сме създадени-за да живеем.Почти половин век съм на тази Земя ,минал съм през много трудности ,имал съм много и съм нямал нищо, преживял съм и болка и страдание, преживял съм и много радости и ми се живее още 300 години..не 500 ,а защо не 1000 ..така ми се живее...
Публикувай отговор