Туристически маршрути в региона

Всичко свързано с град Стара Загора.
Аватар
sawo
Site Admin
Site Admin
Мнения: 5796
Регистриран на: Пон Юли 26, 2004 10:33 am
skype: sawo_1337
Местоположение: ./
Обратна връзка:

Re: Туристически маршрути в региона

Мнение от sawo »

System_error написа::lol: T.e. ти си герой от пътеписа... :cheers: Споделяй повече такива неща, ако може... Беше ми интересен блога...
Може и така да се каже, даже ме има на една снимка :lol:
Интересно беше, че ако не беше дядката до къщите за който писа Иван, щяхме да хванем грешния път и можеше да си вървим сигурно с часове по него. Веднага след къщите се завива надясно по един доста невзрачен път водещ нагоре в гората, вместо да се продължи направо по що-годе нормалния път, както ние бяхме сметнали за логично :) Не се бяхме отдалечили и на 20-30 метра от къщата му и той си запали моторизирания велосипед и изчезна - ако бяхме там 2 минути по-късно нямаше да има кой да ни посочи пътя. Не случайно във един друг блог хората 2 или 3 пъти неуспешно се бяха опитвали да стигнат до мястото.
Пътя беше доста обрасъл и то на места с бодливи храсти - добре че бях с дълги панталони, за разлика от него :lol: Единствените които минават от там са ловци и се шегувахме, че може и да станем нечий дивеч, като чухме изстрели от пушки в далечината :)
Странно, че табелата за природен обект която стоеше захвърлена отстрани беше така написана, че се отнасяше за дърво - сигурен съм, че или беше предвидена за кичестия габър, или направо беше взета от там. Най-вероятно някой беше преценил, че пиростията има по-голяма нужда от нея :)
IMG_6326.jpg
За който му е интересно ето информация и местоположение на кичестия габър (намира се точно до пътя и е съвсем близо до пиростията - http://www.wikimapia.org/#lat=42.527118 ... 1%8A%D1%80

Ще си прегледам снимките от други разходки наоколо и като остане малко време ще драсна някой друг ред :)
Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.
anyca
Новак
Новак
Мнения: 2
Регистриран на: Съб Ное 07, 2015 19:50 pm

Re: Туристически маршрути в региона

Мнение от anyca »

:crazyeye: :D :D :D :D Посмях се
Публикувай отговор