Къде да си поръчам кухня в Стара Загора

Всичко свързано с град Стара Загора.
carina2006
Новак
Новак
Мнения: 18
Регистриран на: Съб Мар 19, 2011 15:34 pm

Къде да си поръчам кухня в Стара Загора

Мнение от carina2006 »

Къде да си поръчам кухня в Стара Загора която да е качествена и на сравнително прилична цена
blind
Новак
Новак
Мнения: 5
Регистриран на: Вто Авг 29, 2006 14:20 pm
Обратна връзка:

Re: Къде да си поръчам кухня в Стара Загора

Мнение от blind »

ние изработваме кухни , холови и спални комплекти , по ваш вкус , и ако примерно в по-големите магазини дадена кухня струва 3-4 при нас излиза 2-5000 ако решите скайп : bartender_stz
ge4o
Начинаещ
Начинаещ
Мнения: 79
Регистриран на: Съб Апр 09, 2005 19:22 pm

Re: Къде да си поръчам кухня в Стара Загора

Мнение от ge4o »

хаха колега ще ти кажа само ..... отиди в някоя по голяма фирма а не тес гаражните .... тея много мамят (гаражните) ще ти кажат малка цена ама не качествени ще ти направят обзавеждането :angry: :angry: :angry:
carina2006
Новак
Новак
Мнения: 18
Регистриран на: Съб Мар 19, 2011 15:34 pm

Re: Къде да си поръчам кухня в Стара Загора

Мнение от carina2006 »

Определено предпочитам да е доказана фирма заради гаранциите Много ми хвалиха Силтекс Ходих да гледам 2 кухни на приятелки и като видях монтажа се хванах за главата Ходих в Тиамо и една фирма до езиковата мисля че се казва Силует но ме заклаха с цена Остана да проверя фирма Маги новозагорска до Прокредит се намира и вдигам ръце Кухнята ще ми трябва за май така че имам още време Очаквам вашите препоръки
Аватар
Anubis
Потребител
Потребител
Мнения: 264
Регистриран на: Вто Авг 31, 2004 1:19 am
Местоположение: Стара Загора

Re: Къде да си поръчам кухня в Стара Загора

Мнение от Anubis »

Аз си поръчах от АИКО-то преди месец, но още не е готова, за да кажа дали съм доволен
sa6o_be4ev
Начинаещ
Начинаещ
Мнения: 56
Регистриран на: Сря Яну 19, 2011 14:42 pm

Re: Къде да си поръчам кухня в Стара Загора

Мнение от sa6o_be4ev »

В краен случай си открадни малко платна и дъски от някой строителен обект и си скови една :cheers:
carina2006
Новак
Новак
Мнения: 18
Регистриран на: Съб Мар 19, 2011 15:34 pm

Re: Къде да си поръчам кухня в Стара Загора

Мнение от carina2006 »

По-скоро в краен случай ще ти идвам всеки ден на гости ти да ми готвиш :cheers:
sa6o_be4ev
Начинаещ
Начинаещ
Мнения: 56
Регистриран на: Сря Яну 19, 2011 14:42 pm

Re: Къде да си поръчам кухня в Стара Загора

Мнение от sa6o_be4ev »

Правя много хубав омлет, ама това е друга история...
carina2006
Новак
Новак
Мнения: 18
Регистриран на: Съб Мар 19, 2011 15:34 pm

Re: Къде да си поръчам кухня в Стара Загора

Мнение от carina2006 »

Оценям чувството ти за хумор,но ако нямаш какво да правиш не го прави в моята тема Наистина имам нужда от помощ и ще съм благодарна на всеки който помогне с информация
Zvan
Потребител
Потребител
Мнения: 151
Регистриран на: Съб Яну 27, 2007 21:09 pm

Re: Къде да си поръчам кухня в Стара Загора

Мнение от Zvan »

Отиди в Животрон и виж какво ще ти предложат. Намира се до м-н Боруй.
Правят всякакви мебели, работят на по-ниски цени от повечето магазини. Може да отидеш със снимка или скица на това което искаш и ти го направят. Аз лично отидох с брошура от магазин Арон и им казах искам точно това което е на снимката, само че по мои размери. В Арон размерите не могат да се променят, както знаеш.
Нашата кухня е от Силтекс, много скъпа, но за сметка на това монтажът й беше супер калпав. След време като дойдоха монтажниците от Животрон да ми монтират други неща, като я видяха и се хванаха за главата. А и те самите не са най-перфектните, няма да те лъжа. Перфектни мебели с перфектен монтаж за малко пари няма как да стане. Винаги ще намериш по някой кусур. А и за много пари пак не става, примерът е Силтекс.
А най-лошото е, че във всички случаи парите дори за нещо обикновено хич не са малко.
urzofalk
Новак
Новак
Мнения: 1
Регистриран на: Вто Окт 23, 2012 18:44 pm

Re: Къде да си поръчам кухня в Стара Загора

Мнение от urzofalk »

Не съм съгласна с мненията за Силтекс.В тази фирма сам поръчвала кухни,спални,детска стая и много други мебели.Работят професионалисти,дизайнерите са на ниво и имат и гаранция мебелите.Очарована съм как то аз и семейството ми,така и всички които са ми били на гости,както и всички на които сам препоръчала тази фирма.Ако имам нужда от нови мебели,пак при тях ще отида.
Аватар
Nirvana
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1930
Регистриран на: Нед Окт 31, 2004 10:12 am
Местоположение: Стара Загора

Re: Къде да си поръчам кухня в Стара Загора

Мнение от Nirvana »

carina2006 написа:Къде да си поръчам кухня в Стара Загора която да е качествена и на сравнително прилична цена
Отивай в Силтекс до канала, няма да сбъркаш! Много точни хорица, супер качествена изработка, бързи и сравнително евтини!
Не се занимавай с гаражни фирми дето само възрастни хора биха им се възхитили (тъй като няма да разберат колко качествено са им сглобили "нещото"). Не се подвеждай по ниски цени, плати 100-200 лв отгоре, но да е от точното място! Работил съм с 3 фирми от града: Силтекс, Елерон и Карагьозови (спални, кухни, гардероби и т.н. съм правил), но най-добрата си остана Силтекс.

- Siltex - помагат в дизайна до последния момент, само и само да ти се получи оригинално; държат сравнително добри цени, но си искай, че да дръпнеш надолу малко :)
- Елерон - мудни, бавни и скъпи, но горе-долу им се получават нещата накрая
- Карагьозови - за тях няма ред при клиентите (може да си поръчал на 1 юли спалня и ако след теб има някой със спалня + гардероб си прецакан да го изчакаш); иначе добра изработка имат
СПА душ масажиращи слушалки, Фосфорни аксесоари и Smart плувки за риболов, Турмалинови аксесоари
Аватар
realprofesora
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 3275
Регистриран на: Пет Сеп 15, 2006 13:59 pm
Местоположение: Стара Загора

Re: Къде да си поръчам кухня в Стара Загора

Мнение от realprofesora »

ШШШШШШ, алоооо тая тема е от пролетта.Човека вече е сготвил хиляда манджи в кухнята си , вие се сетихте да пишете :lol: :lol: :lol:
Popopopopo
Аватар
klox
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 451
Регистриран на: Пет Май 08, 2009 19:26 pm
skype: klox_bg
Местоположение: Стара Загора
Обратна връзка:

Re: Къде да си поръчам кухня в Стара Загора

Мнение от klox »

Невероятна изработка и монтаж. Супер сме доволни.
http://www.design-consult.bg/
Хубави думи съм чувал за: Силтекс и за Елерон http://www.eleron.eu/
Водно и лазерно рязане, Сито и дигитален печат - www.patchov.com
Изображение
carina2006
Новак
Новак
Мнения: 18
Регистриран на: Съб Мар 19, 2011 15:34 pm

Re: Къде да си поръчам кухня в Стара Загора

Мнение от carina2006 »

Понеже аз пуснах темата да се отчета за резултата Поръчах в Мебелна фабрика за приятели и съм супер доволна от резултата и цената след лек пазарлък Относно Силтекс продължавам да твърдя,че са много надценени за това което предлагат
Публикувай отговор