Къде да си оставя лаптопа ?

Всичко свързано с град Стара Загора.
Аватар
stivans
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 816
Регистриран на: Пет Мар 12, 2010 0:16 am
skype: stivans
Местоположение: Стара Загора

Re: Къде да си оставя лаптопа ?

Мнение от stivans »

emzo написа:
stivans написа:Фирми "Диком" представител на Мост Компютър , не се наемат в Стара Загора да се занимават с лаптопи ,а ги пращат в София или ви препращат към фирмен сервиз,което трябва ви подсказва че не е толкова фасулска работа.
Не ! Просто ако е гаранционен, политика на Мост София е да се обслужват там.
Почистването на лаптоп си е точно фасулска работа, за всеки един обучен за това кадър ;)
В Мост съм носил Dell или HP, който не беше гаранционен и ми казаха да го нося във фирмения сервиз зад Верея.А за обучените кадри съм съгласен,че е фасулска работа.Но такива не срещат под път и над път.
Има една поговорка"Като знам какъв съм инженер ме е страх да отида на доктор".Мисля че доста съфорумци поне веднъж са се сблъскавали с "кадърни" и прехвалени специалисти.
skype: stivans
Стара Загора
Аватар
AGGRESSOR
Потребител
Потребител
Мнения: 228
Регистриран на: Съб Фев 12, 2005 16:53 pm
skype: drago_t
Местоположение: STZ
Обратна връзка:

Re: Къде да си оставя лаптопа ?

Мнение от AGGRESSOR »

stivans написа:
AGGRESSOR написа:
deni_com написа:....
... ....
За тези които са разглобили 1-2 лаптопа през цялата си практика,ще кажа че има лаптопи които за да се почистят се разглобяват така че после събирането им е като да асемблираш лаптоп от процесор до последното винтче,което е поне 2-4 часа,със смазването и слагане на термопаста.А пък последствията от прекъсване или не добър контакт на лентов кабел е много голям.
Фирми "Диком" представител на Мост Компютър , не се наемат в Стара Загора да се занимават с лаптопи ,а ги пращат в София или ви препращат към фирмен сервиз,което трябва ви подсказва че не е толкова фасулска работа.

Ако мислиш че някои ще отделя по толкова време на лаптоп сметни колко работа ще свърши един техник за един работен ден? А като на ден идва по около 30-40+ лаптопа за ремонт колко техника ти трябват като има и ремонти които отнемат доста време докато разбереш от къде идва проблема. Писах че едно почистване е около 20-30мин + още около час се тества температурата и това е ...
emzo написа:Не ! Просто ако е гаранционен, политика на Мост София е да се обслужват там.
Почистването на лаптоп си е точно фасулска работа, за всеки един обучен за това кадър ;)

Напълно вярно, но и не всичко се праща в мост София като за преинсталация на win или нещо друго софтуерно. Колкото знам всичките хардуерни проблеми се оправят само в официалните сервизи на марките.
tailor
Новак
Новак
Мнения: 30
Регистриран на: Сря Ное 24, 2010 1:17 am
Местоположение: Стара Загора

Re: Къде да си оставя лаптопа ?

Мнение от tailor »

Благодаря Ви , колеги за коментарите ! Но къде да го оставя тоя лаптоп в крайна сметка ?
tailor
Новак
Новак
Мнения: 30
Регистриран на: Сря Ное 24, 2010 1:17 am
Местоположение: Стара Загора

Re: Къде да си оставя лаптопа ?

Мнение от tailor »

Здравейте. Кажете ми сервиз да си оставя лаптопа , че пак имам проблеми с него (без Милениум ! ) ?
bleksuel
Начинаещ
Начинаещ
Мнения: 35
Регистриран на: Пет Яну 21, 2011 17:00 pm

Re: Къде да си оставя лаптопа ?

Мнение от bleksuel »

Зад Верея, на Гурко мисля беше входа.
На този свят има само трима мъже, които са готови да те подкрепят безусловно в труден момент: това са Jack Daniels, John Jameson и Johnnie Walker!
Изображение
guzem
Новак
Новак
Мнения: 18
Регистриран на: Пет Яну 18, 2008 20:12 pm
Местоположение: Стара Загора

Re: Къде да си оставя лаптопа ?

Мнение от guzem »

Добър сервиз има на кръстовището на РУСКИ И ХРИСТО БОТЕВ на светофарите много старателно си вършат работата
Публикувай отговор