Тапицер

Всичко свързано с град Стара Загора.
Публикувай отговор
elekom
Потребител
Потребител
Мнения: 127
Регистриран на: Чет Фев 17, 2011 10:17 am

Тапицер

Мнение от elekom »

Колеги,някой знае ли къде има тапицер в града.Имам един диван на които седалката се е протрила дамаската и искам да го претапицирам.
Аватар
nasenceto
келеш
келеш
Мнения: 2242
Регистриран на: Нед Сеп 17, 2006 19:01 pm

Re: Тапицер

Мнение от nasenceto »

Има един точно над канала. От Отец Паисии и пресечката с улицата над канала, като тръгнеш на изток и след 1 пресечка в една сграда с ъглов входи и 3-4 стъпала. Близо до Бунара е...за ориентир...
elekom
Потребител
Потребител
Мнения: 127
Регистриран на: Чет Фев 17, 2011 10:17 am

Re: Тапицер

Мнение от elekom »

Ок,тенкю.
Аватар
Mendeleev
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 592
Регистриран на: Съб Дек 04, 2010 12:28 pm
Местоположение: Стара Загора

Re: Тапицер

Мнение от Mendeleev »

Този тапицер се намира на ул. "Иван Асен 2" 35, но той е доста зает и ми е отказвал да ми свърши работа. Има и друг, който се намира на ул. " Х. Д. Асенов" точно под светофара на бул. "Славянски" (вдясно една самостоятелна сграда) - претапицира ми едни табуретки и съм супер доволен.
elekom
Потребител
Потребител
Мнения: 127
Регистриран на: Чет Фев 17, 2011 10:17 am

Re: Тапицер

Мнение от elekom »

[quote="Mendeleev"]Този тапицер се намира на ул. "Иван Асен 2" 35, но той е доста зает и ми е отказвал да ми свърши работа. Има и друг, който се намира на ул. " Х. Д. Асенов" точно под светофара на бул. "Славянски" (вдясно една самостоятелна сграда) - претапицира ми едни табуретки и съм супер доволен.
Благодаря,ще проверя и там.
Аватар
Roshavv
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 469
Регистриран на: Нед Ное 14, 2010 12:49 pm
Местоположение: Stara Zagora
Обратна връзка:

Re: Тапицер

Мнение от Roshavv »

nasenceto написа:Има един точно над канала. От Отец Паисии и пресечката с улицата над канала, като тръгнеш на изток и след 1 пресечка в една сграда с ъглов входи и 3-4 стъпала. Близо до Бунара е...за ориентир...
+1 :cheers:
elekom
Потребител
Потребител
Мнения: 127
Регистриран на: Чет Фев 17, 2011 10:17 am

Re: Тапицер

Мнение от elekom »

Roshavv написа:
nasenceto написа:Има един точно над канала. От Отец Паисии и пресечката с улицата над канала, като тръгнеш на изток и след 1 пресечка в една сграда с ъглов входи и 3-4 стъпала. Близо до Бунара е...за ориентир...
Тапицирах седалката при този човек,мисля,че се казва Николай,но за съжаление останах доста разочарован.Цвета на дамаската на холовата ми гарнитура е оранжев,всички фабрични шевове са направени с оранжев конец,сега познайте той с какъв цвят конец я направи.Правилнооооо с черен 8O .Това както да е,другото което повече ме притеснява е че машината с която работи иглите и са дебели,колкото шиш за плетене,защото сравнени с оригиналните шевове,новите все едно съм ги стрелял от упор с на мръсния Хари пищова.Ми това е.
Аватар
Mendeleev
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 592
Регистриран на: Съб Дек 04, 2010 12:28 pm
Местоположение: Стара Загора

Re: Тапицер

Мнение от Mendeleev »

Ами и аз нямам добро мнение за него, но не исках да ти влияя и затова ти казах само къде се намира и затова ти казах за този над Лидл по Х.Д. Асенов. Не се ядосвай-и аз си патих от тапицер, само че в Богомилово - съсипа ми корите на вратите на автомобила. :angry:
elekom
Потребител
Потребител
Мнения: 127
Регистриран на: Чет Фев 17, 2011 10:17 am

Re: Тапицер

Мнение от elekom »

Mendeleev написа:Ами и аз нямам добро мнение за него, но не исках да ти влияя и затова ти казах само къде се намира и затова ти казах за този над Лидл по Х.Д. Асенов. Не се ядосвай-и аз си патих от тапицер, само че в Богомилово - съсипа ми корите на вратите на автомобила. :angry:
При следващото претапициране,което ще е скоро най вероятно ще отида и при тоз до Лидл.
Аватар
Веско
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 454
Регистриран на: Съб Юни 23, 2012 19:11 pm

Re: Тапицер

Мнение от Веско »

Да ползвам тази тема.
Искам да си претапицирам 2 дивана,тройка и двойка- дайте тапицер!?
niggaz_nature
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1567
Регистриран на: Чет Ное 17, 2005 15:12 pm

Re: Тапицер

Мнение от niggaz_nature »

При този човек съм ходил да ми прави табуретка и съм доволен.

https://www.google.bg/maps/@42.4336096, ... 312!8i6656
Ремонт на всякаква компютърна техника,навигации,GSM,препрограмиране и инсталиране на софтуер,смяна на части и др.За връзка skype niggaz_nature_stz

forum.stz-bg.com/viewtopic.php?f=45&t=40381

МОИТЕ ОБЯВИ
http://niggaznature.bazar.bg
Аватар
ronaldo7
Потребител
Потребител
Мнения: 232
Регистриран на: Пет Апр 03, 2009 9:09 am

Re: Тапицер

Мнение от ronaldo7 »

niggaz_nature написа: Пет Май 05, 2017 8:46 am При този човек съм ходил да ми прави табуретка и съм доволен.

https://www.google.bg/maps/@42.4336096, ... 312!8i6656
И аз съм доволен от него.На мен ми претапецира диван.
Тина
Новак
Новак
Мнения: 1
Регистриран на: Пет Юни 04, 2021 19:10 pm

Re: Тапицер

Мнение от Тина »

Аз също съм много доволна от него, но сега има ателие и на Столетов и Л. Каравелов 103, на който може да се уговорите.На мен ми претапицира столове и станаха направо като нови и ми излезе евтино. Телефона му е 0889815323 - Марко Терзиев ул. Любен Каравелов 103
Публикувай отговор