Новото кръгово на Руския пазар

Всичко свързано с град Стара Загора.
Публикувай отговор
Аватар
muhogon
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1941
Регистриран на: Пон Май 20, 2013 19:55 pm

Re: Новото кръгово на Руския пазар

Мнение от muhogon »

Защо, и те ли са имали проблем с кръговите?


Малко ми стана смешно, как някои "компетентни" спецове, "разобличават" една снимка? Танковете, посрещачите и войниците са добавени после, добре, но тогава, какво всъщност е имало на тая снимка, само сгради ли? Вторият "довод" е, че идвали от запад на изток, ами хубаво, може пък да са решили да избягнат някои малоумни кръгови, като нашето? Пък и какво значение има изобщо посоката, София няма строго ориентиране на улиците, може да са направили маневра за парад, и прочие, защо трябва да е непременно от изток на запад? Може да са се объркали, и да се връщат наобратно? Според тия "спецове", ако са от изток са съветски танкове, от запад са американски, от север германски, и т.н.? Всичките си имат строго фиксирана посока, и не могат да се отклоняват, ни най-малко?

Третото, че танковете и войските идват чак на 15ти, също не го разбирам? Какво, трябваше да публикуват снимката на 15ти ли, а не на 9ти, за да се спази хронологията? Впрочем, аз също не знам, съветската армия да е била в София на 9ти, никога това не се е казвало! И като снимката не е била обозначена като дата, защо се тълкува толкова буквално, че е била снимана на 9ти, а не на 15ти? Пък и в крайна сметка, какво значение има конкретната дата на снимане? Ако нашите "псевдоразследвачи", имаха теза, че 9ти изобщо не се е състоял, и че съветска армия изобщо не е влизала у нас, бих приел опроверженията им за основателни и ще ги подкрепя даже, но всичко това, е само заяждане на дребно, нищо повече! Виждате ли, какви сме храбреци, ще разобличим руснаците в лъжа, за една ...снимка! Голям праз, той и Плевню ни лъжеше за планинските ни курорти, показвайки снимки от Колорадо, ама не го разобличаваха тогава, що така? Изобщо, за мен, това си е дребнаво заяждане, от немай къде, по-важни са историческите факти около събитието, а не дали една снимка е ориентирана от западна, или източна страна на улиците!
"Демокрация е 2 вълка и 1 овца, които гласуват какво ще има за вечеря. Свобода - това е една добре въоръжена овца, която оспорва резултата"
Аватар
didka
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 2137
Регистриран на: Чет Юни 12, 2008 19:39 pm

Re: Новото кръгово на Руския пазар

Мнение от didka »

:mrgreen:
Изображение
Dog drags - no tracks...
Аватар
muhogon
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1941
Регистриран на: Пон Май 20, 2013 19:55 pm

Re: Новото кръгово на Руския пазар

Мнение от muhogon »

Това наистина е добро! :D
"Демокрация е 2 вълка и 1 овца, които гласуват какво ще има за вечеря. Свобода - това е една добре въоръжена овца, която оспорва резултата"
Публикувай отговор