не зареждайте в "Rila Oil" защото ще плачите

Всичко свързано с град Стара Загора.
xlxl
Потребител
Потребител
Мнения: 145
Регистриран на: Чет Май 29, 2008 18:06 pm
skype: ivan_vasilev_jelev
Местоположение: http://agrotires.com/
Обратна връзка:

не зареждайте в "Rila Oil" защото ще плачите

Мнение от xlxl »

ДНЕС СИ НАПЪЛНИХ ГАЗОВАТА БУТИЛКА,ДО ГОРЕ И КОЛАТА ЗАПОЧНА ДА ПРЕКЪСВА. НАЛОЖИ МИ СЕ ДА СИ СМЕНЯМ ФИЛТРИТЕ И СЕ ИЗРЪСИХ С 50 КИНТА. КАЗВАМ НА ВСИЧКИ,КОИТО НЕ ИСКАТ ДА СИ РЕМОНТИРАТ КОЛИТЕ "НЕ ЗАРЕЖДАЙТЕ ОТ "Rila Oil" СТАРА ЗАГОРА (НА РАЗКЛОНА КЪМ КВ. ЗОРА)

https://fuelo.net/gasstation/id/2110?lang=bg
Аватар
muhogon
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1941
Регистриран на: Пон Май 20, 2013 19:55 pm

Re: не зареждайте в "Rila Oil" защото ще плачите

Мнение от muhogon »

На Рила ойл заредих само веднъж, скоро след откриването и! Даде ми голям разход, и на практика обезсмисли ходенето ми там, заради по-ниската цена!

Подобен проблем имах на 99+, също преди време, колата не можеше да откъне, на 5та, газ до ламарината, не вдигаше повече от 100! После внезапно "хлъцна", и се отпуши, тръгна нормално! Повече и там не отидох, и не съм имал и тоя проблем! Не знам, може да е било съвпадение, а може и да не е било!
"Демокрация е 2 вълка и 1 овца, които гласуват какво ще има за вечеря. Свобода - това е една добре въоръжена овца, която оспорва резултата"
Аватар
slimarkov
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 2979
Регистриран на: Нед Юни 01, 2008 0:03 am

Re: не зареждайте в "Rila Oil" защото ще плачите

Мнение от slimarkov »

Има ли някъде списък на всички бензиностанции в Стара Загора?
zeowbad
Начинаещ
Начинаещ
Мнения: 65
Регистриран на: Пон Дек 17, 2012 9:45 am

Re: не зареждайте в "Rila Oil" защото ще плачите

Мнение от zeowbad »

Почти 2 год. зареждам газ на Рила ойл. Всяка седмица пътувам до Варна и обратно. Железен разход,перфектна динамика.Всичките приятели зареждат там газ и бензин.

slimarkov-освен карта по-надолу има списък https://fuelo.net/gasstations/province/24?lang=bg
Аватар
slimarkov
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 2979
Регистриран на: Нед Юни 01, 2008 0:03 am

Re: не зареждайте в "Rila Oil" защото ще плачите

Мнение от slimarkov »

Аз също съм зареждал в Рила Ойл и са ОК.
zeowbad, благодаря за списъка.
Аватар
realprofesora
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 3275
Регистриран на: Пет Сеп 15, 2006 13:59 pm
Местоположение: Стара Загора

Re: не зареждайте в "Rila Oil" защото ще плачите

Мнение от realprofesora »

xlxl написа:ДНЕС СИ НАПЪЛНИХ ГАЗОВАТА БУТИЛКА,ДО ГОРЕ И КОЛАТА ЗАПОЧНА ДА ПРЕКЪСВА. НАЛОЖИ МИ СЕ ДА СИ СМЕНЯМ ФИЛТРИТЕ И СЕ ИЗРЪСИХ С 50 КИНТА. КАЗВАМ НА ВСИЧКИ,КОИТО НЕ ИСКАТ ДА СИ РЕМОНТИРАТ КОЛИТЕ "НЕ ЗАРЕЖДАЙТЕ ОТ "Rila Oil" СТАРА ЗАГОРА (НА РАЗКЛОНА КЪМ КВ. ЗОРА)

https://fuelo.net/gasstation/id/2110?lang=bg
Moжеш ли да кажеш кои точно филтри сменя и старите с какво бяха задръстени.
Popopopopo
Аватар
Magas
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 486
Регистриран на: Сря Ное 28, 2007 18:32 pm
skype: Megas_1
Местоположение: Стара Загора
Обратна връзка:

Re: не зареждайте в "Rila Oil" защото ще плачите

Мнение от Magas »

realprofesora написа:
xlxl написа:ДНЕС СИ НАПЪЛНИХ ГАЗОВАТА БУТИЛКА,ДО ГОРЕ И КОЛАТА ЗАПОЧНА ДА ПРЕКЪСВА. НАЛОЖИ МИ СЕ ДА СИ СМЕНЯМ ФИЛТРИТЕ И СЕ ИЗРЪСИХ С 50 КИНТА. КАЗВАМ НА ВСИЧКИ,КОИТО НЕ ИСКАТ ДА СИ РЕМОНТИРАТ КОЛИТЕ "НЕ ЗАРЕЖДАЙТЕ ОТ "Rila Oil" СТАРА ЗАГОРА (НА РАЗКЛОНА КЪМ КВ. ЗОРА)

https://fuelo.net/gasstation/id/2110?lang=bg
Moжеш ли да кажеш кои точно филтри сменя и старите с какво бяха задръстени.
Не съм механик,но е напълно възможно ако горивото има примеси или разтворевода или масло
Бъди такъв какъвто си
Salamura
Потребител
Потребител
Мнения: 160
Регистриран на: Пет Апр 02, 2010 22:36 pm

Re: не зареждайте в "Rila Oil" защото ще плачите

Мнение от Salamura »

Днес имаше опашка от 4-5 коли на колонката за газ. Явно цената от 63ст блазни много хора...
Аватар
realprofesora
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 3275
Регистриран на: Пет Сеп 15, 2006 13:59 pm
Местоположение: Стара Загора

Re: не зареждайте в "Rila Oil" защото ще плачите

Мнение от realprofesora »

Magas написа:
realprofesora написа:
xlxl написа:ДНЕС СИ НАПЪЛНИХ ГАЗОВАТА БУТИЛКА,ДО ГОРЕ И КОЛАТА ЗАПОЧНА ДА ПРЕКЪСВА. НАЛОЖИ МИ СЕ ДА СИ СМЕНЯМ ФИЛТРИТЕ И СЕ ИЗРЪСИХ С 50 КИНТА. КАЗВАМ НА ВСИЧКИ,КОИТО НЕ ИСКАТ ДА СИ РЕМОНТИРАТ КОЛИТЕ "НЕ ЗАРЕЖДАЙТЕ ОТ "Rila Oil" СТАРА ЗАГОРА (НА РАЗКЛОНА КЪМ КВ. ЗОРА)

https://fuelo.net/gasstation/id/2110?lang=bg
Moжеш ли да кажеш кои точно филтри сменя и старите с какво бяха задръстени.
Не съм механик,но е напълно възможно ако горивото има примеси или разтворевода или масло
На баба ти хвърчилото има примеси на вода и масло. Като не си механик си трай. Аз затова питам с какво аджеба са задръстени тези филтри и ми се иска да ги видя . Защото от 98ма година карам на газ и то не само карам , ами и монтирам и обслужвам газови уредби и такива проблеми съм нямал никога.
Popopopopo
miminnn
Новак
Новак
Мнения: 3
Регистриран на: Съб Апр 30, 2016 12:39 pm

Re: не зареждайте в "Rila Oil" защото ще плачите

Мнение от miminnn »

Благодаря за информацията, която предоставихте.
https://badu.bg/ - магазин за дрехи, обувки и абсолютно всичко
eleena
Потребител
Потребител
Мнения: 269
Регистриран на: Вто Окт 30, 2012 9:37 am

Re: не зареждайте в "Rila Oil" защото ще плачите

Мнение от eleena »

В газта вода и масло :crazyeye: По -скоро съотношението на пропана и бутана не е както трябва.
Аватар
realprofesora
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 3275
Регистриран на: Пет Сеп 15, 2006 13:59 pm
Местоположение: Стара Загора

Re: не зареждайте в "Rila Oil" защото ще плачите

Мнение от realprofesora »

Не виждате ли, че който е пуснал темата просто или има нещо тенденционално или си е супер лаик и нещо са го метнали в някой сервиз...но е по-скоро първото.
Аз лично зареждам където ми падне, но специално газта минава още преди помпите през такива филтри и утайници, че просто няма как да проникне и капка вода. Друг е въпроса с маслото, то си идва от помпите, но е такова незначително количество, че едва ли може да се усети изобщо.
Преди 2 седмици си сменях мембрани на изпарителя си и изобщо нямаше никакво масло в него.
Готов съм да направим тестове на всичките газови станции и да ви докажа, че разлика не може да се усети.
Popopopopo
eleena
Потребител
Потребител
Мнения: 269
Регистриран на: Вто Окт 30, 2012 9:37 am

Re: не зареждайте в "Rila Oil" защото ще плачите

Мнение от eleena »

Тази вечер отивам на рила ойл да си заредя чисто празната бутилка с газ, момчето пъха маркуча , брояча завъртя и по едно време спря на 12 лв. и ми вика- напълни се. Как ще се напълни бе , побира 40 л., му отговарям изумен. Той ми отговаря, че заради топлото време сигурно клапана е блокирал. Платих му, тръгвам, след 200-300 м. ми превключи на газ и колата омаля- вътре нямаше грам газ!!! Отидох на лукойл и там заредих- 39 л. и нещо. Не ми се разправяше да се връщам пак при тея мизерници, но на РИЛА ОЙЛ няма да стъпя вече никога!!!
Аватар
realprofesora
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 3275
Регистриран на: Пет Сеп 15, 2006 13:59 pm
Местоположение: Стара Загора

Re: не зареждайте в "Rila Oil" защото ще плачите

Мнение от realprofesora »

eleena написа:Тази вечер отивам на рила ойл да си заредя чисто празната бутилка с газ, момчето пъха маркуча , брояча завъртя и по едно време спря на 12 лв. и ми вика- напълни се. Как ще се напълни бе , побира 40 л., му отговарям изумен. Той ми отговаря, че заради топлото време сигурно клапана е блокирал. Платих му, тръгвам, след 200-300 м. ми превключи на газ и колата омаля- вътре нямаше грам газ!!! Отидох на лукойл и там заредих- 39 л. и нещо. Не ми се разправяше да се връщам пак при тея мизерници, но на РИЛА ОЙЛ няма да стъпя вече никога!!!
Платена.
Popopopopo
Аватар
realprofesora
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 3275
Регистриран на: Пет Сеп 15, 2006 13:59 pm
Местоположение: Стара Загора

Re: не зареждайте в "Rila Oil" защото ще плачите

Мнение от realprofesora »

Днес отивам на Рила, зареждам догоре, плащам и тръгвам..и нищо не се случва. Подобрили са горивата явно.
Popopopopo
Публикувай отговор