не зареждайте в "Rila Oil" защото ще плачите

Всичко свързано с град Стара Загора.
eleena
Потребител
Потребител
Мнения: 269
Регистриран на: Вто Окт 30, 2012 9:37 am

Re: не зареждайте в "Rila Oil" защото ще плачите

Мнение от eleena »

realprofesora написа:
eleena написа:Тази вечер отивам на рила ойл да си заредя чисто празната бутилка с газ, момчето пъха маркуча , брояча завъртя и по едно време спря на 12 лв. и ми вика- напълни се. Как ще се напълни бе , побира 40 л., му отговарям изумен. Той ми отговаря, че заради топлото време сигурно клапана е блокирал. Платих му, тръгвам, след 200-300 м. ми превключи на газ и колата омаля- вътре нямаше грам газ!!! Отидох на лукойл и там заредих- 39 л. и нещо. Не ми се разправяше да се връщам пак при тея мизерници, но на РИЛА ОЙЛ няма да стъпя вече никога!!!
Платена.
Да, точно, платена, но неполучена.
eleena
Потребител
Потребител
Мнения: 269
Регистриран на: Вто Окт 30, 2012 9:37 am

Re: не зареждайте в "Rila Oil" защото ще плачите

Мнение от eleena »

realprofesora написа:Днес отивам на Рила, зареждам догоре, плащам и тръгвам..и нищо не се случва. Подобрили са горивата явно.
Явно ти си от привилегированите, дето нищо не им се случва... до време...
Аватар
EXO
Потребител
Потребител
Мнения: 90
Регистриран на: Вто Май 14, 2002 8:48 am
Местоположение: Stara Zagora
Обратна връзка:

Re: не зареждайте в "Rila Oil" защото ще плачите

Мнение от EXO »

Ми не знам ... ама аз от 2 години зареждам редовно на Рилата тук и в Хасково, почти през ден ... до сега проблем не съм имал, освен наистина на хасковската по едно време нямаха налягане колонката и не можеха да ми пълнят бутилката. Но което е влизало си е било там. Имам поне 50 000+ км навъртени с газ от Рилата ... не съм видял проблем.
Аватар
Веско
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 454
Регистриран на: Съб Юни 23, 2012 19:11 pm

Re: не зареждайте в "Rila Oil" защото ще плачите

Мнение от Веско »

Вече се казва Стара Загора ойл, поне така пише.
Аватар
slimarkov
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 2979
Регистриран на: Нед Юни 01, 2008 0:03 am

Re: не зареждайте в "Rila Oil" защото ще плачите

Мнение от slimarkov »

Веско написа:Вече се казва Стара Загора ойл, поне така пише.
Поне са старозагорски патриоти. :cheers:
xlxl
Потребител
Потребител
Мнения: 145
Регистриран на: Чет Май 29, 2008 18:06 pm
skype: ivan_vasilev_jelev
Местоположение: http://agrotires.com/
Обратна връзка:

Re: не зареждайте в "Rila Oil" защото ще плачите

Мнение от xlxl »

Тук май има нещо тенденционално,хората пишат че не са доволни,а ти спориш със всеки.
Като си газаджйия мисля,че знаеш колко филтъра има в газовата уредба,не аз да ти ги казвам.
koliostz
Начинаещ
Начинаещ
Мнения: 60
Регистриран на: Вто Мар 27, 2012 0:03 am

Re: не зареждайте в "Rila Oil" защото ще плачите

Мнение от koliostz »

Аз също имах проблем на въпросната бензиностанция преди време, само че с домашна бутилка за газ.Иначе преди това редовно съм я зареждал там.На въпросния ден отивам давам бутилката и се почва пуска газ но излиза навън, а сумата се върти.Жената пробва 5-6 пъти и се отказа, каза че проблема бил в крана на бутилката и ми поиска сумата от почти 2лв, естествено отказах да платя и си тръгнах.Отидох на Стаза и без никакъв проблем ми я напълниха.След въпросната случка повече не съм стъпил там.
А другото което ми хрумва е защо там почти не се виждат таксиметрови автомобили да зареждат (явно има защо) ?
tarlyo
Потребител
Потребител
Мнения: 316
Регистриран на: Нед Юли 22, 2007 17:37 pm

Re: не зареждайте в "Rila Oil" защото ще плачите

Мнение от tarlyo »

Не зареждат, щото няма метан. А битови бутилки е забранено да се зареждат на газколонки.
Публикувай отговор