Безплатно почистване с R a i n b o w

Всичко свързано с град Стара Загора.
Публикувай отговор
Аватар
Nirvana
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1930
Регистриран на: Нед Окт 31, 2004 10:12 am
Местоположение: Стара Загора

Безплатно почистване с R a i n b o w

Мнение от Nirvana »

Колеги,
ако някой желае да получи безплатно, необвързано с покупка почистване на матрак или диван с уред на R a i n b o w, може да ми остави на лично име и мобилен номер. Ще получите обаждане за уточняване на ден и час за почистването.
Почистването премахва прахови едри и дребни частици, убива акари и микроорганизми и изпира тапицерията.
Няма уловки, спокойно!

:cheers:
СПА душ масажиращи слушалки, Фосфорни аксесоари и Smart плувки за риболов, Турмалинови аксесоари
Аватар
didka
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 2137
Регистриран на: Чет Юни 12, 2008 19:39 pm

Re: Безплатно почистване с R a i n b o w

Мнение от didka »

Плюс двучасово промотиране на боклуците им за 6 бона, не, мерси. Веднъж ги допуснах случайно и едва ги изтърпях. Втория път беше, за да направя услуга на приятел, на когото обещаха отстъпка от тупалката им, ако ги домъкне у нас... Няма такива наглеци... :spank:
Dog drags - no tracks...
Аватар
Nirvana
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1930
Регистриран на: Нед Окт 31, 2004 10:12 am
Местоположение: Стара Загора

Re: Безплатно почистване с R a i n b o w

Мнение от Nirvana »

didka написа:Плюс двучасово промотиране на боклуците им за 6 бона, не, мерси. Веднъж ги допуснах случайно и едва ги изтърпях. Втория път беше, за да направя услуга на приятел, на когото обещаха отстъпка от тупалката им, ако ги домъкне у нас... Няма такива наглеци... :spank:
Ам, идваха в нас и целият престой беше не повече от час. Сега ще идват до другия апартамент отново, но не знаят, че отново аз съм собственика (друг ще се появи). Възползвам се от офертата на макс!
Помолиха ме, ако има някой желаещ, който да иска да му се изчисти да им дам контакт.
Нито се занимавам с чистенето, нито върша услуга на някого.
didka, това е твоето мнение, но може пък да има някой дето да иска да си изчисти бъхливия диван представи си :)
То ясно, че няма да им купя прахосмукачката за 5000 лв. Има ги и втора ръка още в кутиите, но не мерси.
СПА душ масажиращи слушалки, Фосфорни аксесоари и Smart плувки за риболов, Турмалинови аксесоари
Аватар
realprofesora
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 3275
Регистриран на: Пет Сеп 15, 2006 13:59 pm
Местоположение: Стара Загора

Re: Безплатно почистване с R a i n b o w

Мнение от realprofesora »

Подове, мокета чистят ли, че дъщерята замина за чужбина и няма кой да изчисти в моята стая. Иначе, ако искат да дойдат да чистят и дивани и матраци на воля.
Popopopopo
Аватар
Nirvana
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1930
Регистриран на: Нед Окт 31, 2004 10:12 am
Местоположение: Стара Загора

Re: Безплатно почистване с R a i n b o w

Мнение от Nirvana »

realprofesora написа:Подове, мокета чистят ли, че дъщерята замина за чужбина и няма кой да изчисти в моята стая. Иначе, ако искат да дойдат да чистят и дивани и матраци на воля.
Ами на мен ми казаха дивани или матраци, но съм сигурен, че и подове ще чистят, но надали целия ще го минат.
При майка ми целия диван го направиха и става като нов.
СПА душ масажиращи слушалки, Фосфорни аксесоари и Smart плувки за риболов, Турмалинови аксесоари
Публикувай отговор