Къде продават ватос?

Всичко свързано с град Стара Загора.
Публикувай отговор
Аватар
Nirvana
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1930
Регистриран на: Нед Окт 31, 2004 10:12 am
Местоположение: Стара Загора

Къде продават ватос?

Мнение от Nirvana »

Колеги,
убих се да търся скатовата риба ватос в града, но не намерих рибен магазин, който да я предлага. Всички ми вдигат рамене! Досега от рибната борса в Бургас си взимах по 10 кг на ходене, но скоро нямам ходене в тази посока.
Принципно се предлага в няколко заведения, но самото зареждане явно за жителите на града привързани към вкуса на тази риба е невъзможно!

Идеи?
СПА душ масажиращи слушалки, Фосфорни аксесоари и Smart плувки за риболов, Турмалинови аксесоари
niggaz_nature
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1567
Регистриран на: Чет Ное 17, 2005 15:12 pm

Re: Къде продават ватос?

Мнение от niggaz_nature »

покупка чрез куриер , май имаше такава опция от еконт и си поръчваш да ти докарат от бургас
Ремонт на всякаква компютърна техника,навигации,GSM,препрограмиране и инсталиране на софтуер,смяна на части и др.За връзка skype niggaz_nature_stz

forum.stz-bg.com/viewtopic.php?f=45&t=40381

МОИТЕ ОБЯВИ
http://niggaznature.bazar.bg
Аватар
didka
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 2137
Регистриран на: Чет Юни 12, 2008 19:39 pm

Re: Къде продават ватос?

Мнение от didka »

Риба по куриер? 8O
Някаква трайна пакетирана, консервирана храна, или алкохол-да, но риба и темподобни бързоразлагащи се неща не вярвам някой да разкарва.
Dog drags - no tracks...
Аватар
Nirvana
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1930
Регистриран на: Нед Окт 31, 2004 10:12 am
Местоположение: Стара Загора

Re: Къде продават ватос?

Мнение от Nirvana »

niggaz_nature написа:покупка чрез куриер , май имаше такава опция от еконт и си поръчваш да ти докарат от бургас
Еконт, поне доколкото знам не пренасят хранителни продукти. Те карат стоката до 24 часа, но не ползват хладилни камери. Докато, примерно Speedy имат камери, но не съм се интересувал дали карат храни.
СПА душ масажиращи слушалки, Фосфорни аксесоари и Smart плувки за риболов, Турмалинови аксесоари
Публикувай отговор