Кръгови движения и етажни кръстовища

Всичко свързано с град Стара Загора.
Публикувай отговор
Аватар
slimarkov
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 2979
Регистриран на: Нед Юни 01, 2008 0:03 am

Re: Кръгови движения

Мнение от slimarkov »

schnapps написа: Пон Апр 22, 2019 17:00 pm За нашите две центрофуги нещо няма ли....този който го е измислил трябва да си хвърли дипломата :spank: .
Още чакам да видя проекта за кръговото на Царя в кв.Зора.
G7G
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 614
Регистриран на: Съб Яну 13, 2018 18:48 pm
Местоположение: Великденски Острови

Re: Кръгови движения

Мнение от G7G »

И на входа на града ще се изгражда кръгово , ще се премахне светофара там и ще е с кръгово.
Говоря за пътя към Раднево.
Аватар
slimarkov
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 2979
Регистриран на: Нед Юни 01, 2008 0:03 am

Re: Кръгови движения

Мнение от slimarkov »

G7G написа: Вто Апр 23, 2019 12:36 pm И на входа на града ще се изгражда кръгово , ще се премахне светофара там и ще е с кръгово.
Говоря за пътя към Раднево.
Да, знам - ако за кв. Колю Ганчев говориш.
Назад в темата даже визуализации съм поствал.
G7G
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 614
Регистриран на: Съб Яну 13, 2018 18:48 pm
Местоположение: Великденски Острови

Re: Кръгови движения

Мнение от G7G »

Ето още една снимка, на кръговото на "Славянски".

Изображение
Аватар
slimarkov
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 2979
Регистриран на: Нед Юни 01, 2008 0:03 am

Re: Кръгови движения

Мнение от slimarkov »

G7G написа: Сря Май 01, 2019 12:16 pm Ето още една снимка, на кръговото на "Славянски".
Дано скоро приключат кръговото движениев парк "Артилерийски" и да се концентрират върху другите обещани кръгови движения.
Аз лично бих започнал с това в кв."Колю Ганчев". Все пак е на входа на града откъм магистралата.
Парадният вход трябва доста да се постегне. Може да се измислят и някои локални платна там. Също освецжаване на някои фасади, тротоари и градинки. Всеки инвеститор и турсит би влязал в града именно оттам. Първото впечатление най-важно! :idea:
Аватар
slimarkov
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 2979
Регистриран на: Нед Юни 01, 2008 0:03 am

Re: Кръгови движения

Мнение от slimarkov »

Много ми се искаше пътният възел с връзката с магистрала "Тракия" да е организиран така, както е при следните градове в Румъния.
Не е късно такъв пътен възел да се направи при друг бъдещ пътен възел с магистралата или пък на околовръстното на града, а защо не и при кв. "Зора" да речем. :idea:

Кюстенджа (Констанца)

Изображение

Плоещ

Изображение
Аватар
stivans
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 816
Регистриран на: Пет Мар 12, 2010 0:16 am
skype: stivans
Местоположение: Стара Загора

Re: Кръгови движения

Мнение от stivans »

Кръгово парк Артилерийски -откриване месец май:

Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
skype: stivans
Стара Загора
Аватар
slimarkov
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 2979
Регистриран на: Нед Юни 01, 2008 0:03 am

Re: Кръгови движения

Мнение от slimarkov »

Супер е станало.
Дано го открият наистина до края на месеца и да започват друго кръгово движение.
Поне за такъв тип инвестиции съм твърдо "ЗА"!
Аватар
slimarkov
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 2979
Регистриран на: Нед Юни 01, 2008 0:03 am

Re: Кръгови движения

Мнение от slimarkov »

Снимки: kevoto

Изображение

Изображение

Изображение
G7G
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 614
Регистриран на: Съб Яну 13, 2018 18:48 pm
Местоположение: Великденски Острови

Re: Кръгови движения

Мнение от G7G »

Kevoto ми отказа, явно няма да го видим в този форум, което е наистина жалко.
Явно не разбира какво точно се е случвало с града в skyscrapercity и изключително наглото поведение и обиди към града от страна на потребители и модератори, които изгониха всички от старозагорската секция.
Която секция сега си стои полупразна и се държи на публикациите от един-двама като него.

Човек, и ти даде задна !
Как може да имаш и минимално желание да пускаш каквото и да е в този форум, след като дори по-добре от мен, защото си го посещавал от много повече години, знаеш какво беше отношението и всичките обиди и просотии към града и старозагорци по мое време, преди 3-4 години, а и предполагам и по твое по-рано?

Имаш забрана да пишеш, но няма да те баннат, казах ти го, защото се вижда какво постигнаха-секциите си стоят след моето гонене С МЕСЕЦИ празни и тук-там , един-двама, ако пуснат някоя снимка и толкова.
И то снимките се пускат явно от новаци, които тепърва влизат във форума и нищо не им е ясно къде изобщо са се натресли.
Ако , разбира се, стигайки дъното, вече не се мазнят на всички и не играят "нормално поведение"!
Нямам думи просто!
Аватар
muhogon
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1941
Регистриран на: Пон Май 20, 2013 19:55 pm

Re: Кръгови движения

Мнение от muhogon »

G7G написа: Нед Май 05, 2019 10:45 am Kevoto ми отказа, явно няма да го видим в този форум, което е наистина жалко.
Явно не разбира какво точно се е случвало с града в skyscrapercity и изключително наглото поведение и обиди към града от страна на потребители и модератори, които изгониха всички от старозагорската секция.
Която секция сега си стои полупразна и се държи на публикациите от един-двама като него.

Човек, и ти даде задна !
Как може да имаш и минимално желание да пускаш каквото и да е в този форум, след като дори по-добре от мен, защото си го посещавал от много повече години, знаеш какво беше отношението и всичките обиди и просотии към града и старозагорци по мое време, преди 3-4 години, а и предполагам и по твое по-рано?

Имаш забрана да пишеш, но няма да те баннат, казах ти го, защото се вижда какво постигнаха-секциите си стоят след моето гонене С МЕСЕЦИ празни и тук-там , един-двама, ако пуснат някоя снимка и толкова.
И то снимките се пускат явно от новаци, които тепърва влизат във форума и нищо не им е ясно къде изобщо са се натресли.
Ако , разбира се, стигайки дъното, вече не се мазнят на всички и не играят "нормално поведение"!
Нямам думи просто!
Ами като лъжете като разпрани, какво, с перце да ви галят?
"Демокрация е 2 вълка и 1 овца, които гласуват какво ще има за вечеря. Свобода - това е една добре въоръжена овца, която оспорва резултата"
G7G
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 614
Регистриран на: Съб Яну 13, 2018 18:48 pm
Местоположение: Великденски Острови

Re: Кръгови движения

Мнение от G7G »

За твое сведение, когато се регистрирах там, 2015-та, поствах само снимки !
Нямаше човек ,който да пускаше повече снимки от мен, не да се хваля, но така си беше.
Темите бяха постоянно ъпвани от снимки, направих и 3 теми там, които допълнително пълнех със снимки.
И изведнъж, както всичко беше нормално, започнаха простотиите и обидите към Стара Загора и старозагорци.
Както ми лайкваха снимките, почнаха внезапно с обидите.
Грешките ми бяха 3:

1. Че им отвърнах на обидите, след което ме баннаха
2.Че като новак нямах никаква представа защо няма старозагорци , които да пускат снимки и съдържание във форума, или нямах представа за интригите и наглото отношение към града в този форум-все неща, които явно са изгонили всички старозагорци
3.Че изобщо се регистрирах в този форум, най-голямата грешка !
Аватар
slimarkov
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 2979
Регистриран на: Нед Юни 01, 2008 0:03 am

Re: Кръгови движения

Мнение от slimarkov »

G7G написа: Нед Май 05, 2019 10:56 am За твое сведение, когато се регистрирах там, 2015-та, поствах само снимки !
Нямаше човек ,който да пускаше повече снимки от мен, не да се хваля, но така си беше.
Темите бяха постоянно ъпвани от снимки, направих и 3 теми там, които допълнително пълнех със снимки.
И изведнъж, както всичко беше нормално, започнаха простотиите и обидите към Стара Загора и старозагорци.
Както ми лайкваха снимките, почнаха внезапно с обидите.
Грешките ми бяха 3:

1. Че им отвърнах на обидите, след което ме баннаха
2.Че като новак нямах никаква представа защо няма старозагорци , които да пускат снимки и съдържание във форума, или нямах представа за интригите и наглото отношение към града в този форум-все неща, които явно са изгонили всички старозагорци
3.Че изобщо се регистрирах в този форум, най-голямата грешка !
Тактиката на няколкото трола там винаги е била една. Да саботират всичко положително свързано със Стара Загора като лъжат, че аз съм бил някакъв легенадрен трол и че всеки който пише за СЗ съм аз. Сега пак са се активирали и пишат, че някакъв си Черен Станц съм аз, а този пич в 80% от случаите аз дори не съм съгласен с постовете му. Ще намерят и други, които ужким съм аз. Само им гледай сеира. Аз там се ограничавам само до подаване на информация. Никога не съм се заяждал с никого там, но модераторите толерират лъжци и тролове, които плюят по мен, Стара Загора и всичко българско!
Аватар
slimarkov
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 2979
Регистриран на: Нед Юни 01, 2008 0:03 am

Re: Кръгови движения

Мнение от slimarkov »

https://www.youtube.com/watch?v=iNfCixpew00
Аватар
muhogon
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1941
Регистриран на: Пон Май 20, 2013 19:55 pm

Re: Кръгови движения

Мнение от muhogon »

Тактиката на няколкото трола там винаги е била една. Да саботират всичко положително свързано със Стара Загора като лъжат, че аз съм бил някакъв легенадрен трол и че всеки който пише за СЗ съм аз. Сега пак са се активирали и пишат, че някакъв си Черен Станц съм аз, а този пич в 80% от случаите аз дори не съм съгласен с постовете му. Ще намерят и други, които ужким съм аз. Само им гледай сеира. Аз там се ограничавам само до подаване на информация. Никога не съм се заяждал с никого там, но модераторите толерират лъжци и тролове, които плюят по мен, Стара Загора и всичко българско!
Че си трол, няма никакво съмнение, явно и други са го разбрали, преди мен! Твоето не е "подаване на информация", а съчиняване на фантасмагории, нямащи нищо общо с реалността! Не знам, кого и какво обслужваш по тоя начин, но е дразнещо, да смяташ другите за глупаци, че не виждат реалната картина на нещата! А пък на мен ми е смешно, какъв нечовешки възторг предизвикват у тебе някакви дребни нещица, сякаш туй ти е целта на живота - да видиш някоя новоизградена площадка, уличка, паркче... И веднага го обявяваш за колосален "успех", символ на голямо развитие и просперитет... За фалшивите ти, нагласени стъкмистики няма да говоря, там всичко се вижда много ясно, с какви бели конци е съшито...
"Демокрация е 2 вълка и 1 овца, които гласуват какво ще има за вечеря. Свобода - това е една добре въоръжена овца, която оспорва резултата"
Публикувай отговор