помощ с идея за детски рожден ден

Всичко свързано с град Стара Загора.
Публикувай отговор
tulipa
Новак
Новак
Мнения: 4
Регистриран на: Сря Мар 16, 2016 13:44 pm

помощ с идея за детски рожден ден

Мнение от tulipa »

Здравейте! Моля, дайте ми идея къде в кв."Казански" или "Три чучура -юг" има детски парти-център или евентуално заведение в тези квартали, където може да се организира такъв.
Благодаря ви предварително!
Аватар
didka
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 2137
Регистриран на: Чет Юни 12, 2008 19:39 pm

Re: помощ с идея за детски рожден ден

Мнение от didka »

Заведения има там някакви (Торнадо, Генерала, Мидас, Романтика-бившия Корсар и т.н), но са си квартални кръчми и не мисля, че стават за детски рожден ден. В юга отвориха една чисто нова пицария, но не съм ходил там, може да проверите как стоят нещата.
Dog drags - no tracks...
Аватар
admin
Site Admin
Site Admin
Мнения: 3580
Регистриран на: Съб Май 11, 2002 9:43 am
skype: john.doe.12
Местоположение: Earth
Обратна връзка:

Re: помощ с идея за детски рожден ден

Мнение от admin »

Не знам защо трябва да е там в квартала Ви. Който желае да дойде, ще дойде където и да го поканите. Нашите ги правихме на загорка като беше по малък, след това зад тв сервиз и в новия мол. Там в новия мол ми хареса най - много, след като заявихме с бившата колко деца ще присъстват, имаха персонална аниматорка което за децата е най - важно, да играят и да ги забавляват. Това кой какво и дали е изял нещо или от гостите въобще не е от значение за децата. Все пак го правиш за детето ти да се чувства добре, а не някой от компанията да може да пие 2 ракии с мезе щот видиш ли иначе не му вървяло пиенето.
"There is no 'patch' for stupidity."
Публикувай отговор