Нова Загора

Всичко свързано с град Стара Загора.
Аватар
slimarkov
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 2979
Регистриран на: Нед Юни 01, 2008 0:03 am

Нова Загора

Мнение от slimarkov »

Отварям тема за Нова Загора.
Срамота е, че досега нямаше такава.

Дано един ден се обединят двата града.
Новият град може да се казва Загора или още по-добре краткото и разпознаваемо на всички езици - Зара.

Πpeдcтoи peĸoнcтpyĸция нa жп гapa Hoвa Зaгopa
https://gradat.bg/infrastruktura/predst ... ova-zagora

-----------------------------------------------------------------------------------
Искаме модерна трамвайна линия в Стара Загора
Изображение
Последно промяна от slimarkov на Нед Фев 17, 2019 11:41 am, променено общо 1 път.
Аватар
muhogon
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1941
Регистриран на: Пон Май 20, 2013 19:55 pm

Re: Нова Загора

Мнение от muhogon »

Пак ли си пушил трева, или твойта розова дрога? :lol: Какво обединение, какви пет дози, та тя София няма 30 километра между два края? С какво ще запълваш това пространство между градовете? Що не идем още по-надалеч /като ще е гарга, рошава да е/, и направо Сливен да направим квартал? Ще го кръстим Зора 2 /втори микрорайон/ :lol: :lol: :lol: На север ще прилапаме Габрово /а защо не и Търново/, стига са се правили на областни центрове! На юг "анексираме" Хасково /Димитровград е дребна риба/! Само с Филибето на запад ще видим зор, ама и те ще паднат накрая... :lol: :lol: :lol: Големите, световни мегаполиси ряпа да ядат, тук ще си имаме град-държава... :lol:
"Демокрация е 2 вълка и 1 овца, които гласуват какво ще има за вечеря. Свобода - това е една добре въоръжена овца, която оспорва резултата"
Аватар
slimarkov
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 2979
Регистриран на: Нед Юни 01, 2008 0:03 am

Re: Нова Загора

Мнение от slimarkov »

За сто години Стара Загора става 170 000 от 23 000, така че в следващите сто години в ЕС не се знае какво ще се случи.
Вече няма да се строят високи панелки, а еднофамилни къщи край града.
Една голяма идустриална зона по китайски образец по средата между двата града и Нова Загора ще стане квартал.
Вижте Бургас. Там 13 села са направени квартали, а някои са на по 25-30 км от центъра на града, пръснати из полята.
Бургас не вярвам и 130 хиляди да има без селата-квартали...

-----------------------------------------------------------------------------------
Искаме модерна трамвайна линия в Стара Загора
Изображение
Последно промяна от slimarkov на Нед Фев 17, 2019 11:41 am, променено общо 1 път.
Аватар
muhogon
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1941
Регистриран на: Пон Май 20, 2013 19:55 pm

Re: Нова Загора

Мнение от muhogon »

Да, става дори 180 000, ама сега пак се връща към 23хил., бавно и безславно, и под тях ще падне даже...Така са разпоредили окупаторите от ЕС и САЩ, да изчезнем! Визирам не само града, а цялата страна, няма как да имаш нарастващи градове, при намаляваща държава, София е донякъде изключение, но и там ще се обърне тенденцията, рано или късно...
"Демокрация е 2 вълка и 1 овца, които гласуват какво ще има за вечеря. Свобода - това е една добре въоръжена овца, която оспорва резултата"
Аватар
Magas
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 486
Регистриран на: Сря Ное 28, 2007 18:32 pm
skype: Megas_1
Местоположение: Стара Загора
Обратна връзка:

Re: Нова Загора

Мнение от Magas »

muhogon написа: Пон Яну 21, 2019 4:47 am Да, става дори 180 000, ама сега пак се връща към 23хил., бавно и безславно, и под тях ще падне даже...Така са разпоредили окупаторите от ЕС и САЩ, да изчезнем! Визирам не само града, а цялата страна, няма как да имаш нарастващи градове, при намаляваща държава, София е донякъде изключение, но и там ще се обърне тенденцията, рано или късно...
Тоя пак е пушил от дрогата на БСП :)
Бъди такъв какъвто си
Аватар
slimarkov
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 2979
Регистриран на: Нед Юни 01, 2008 0:03 am

Re: Нова Загора

Мнение от slimarkov »

Magas написа: Пон Яну 21, 2019 15:12 pm Тоя пак е пушил от дрогата на БСП :)
По-скоро ще да е някой избирател на Атака. :)

-----------------------------------------------------------------------------------
Искаме модерна трамвайна линия в Стара Загора
Изображение
Последно промяна от slimarkov на Нед Фев 17, 2019 11:41 am, променено общо 1 път.
Аватар
Magas
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 486
Регистриран на: Сря Ное 28, 2007 18:32 pm
skype: Megas_1
Местоположение: Стара Загора
Обратна връзка:

Re: Нова Загора

Мнение от Magas »

Все Путинофили :D
Бъди такъв какъвто си
Аватар
vkv
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 808
Регистриран на: Нед Сеп 16, 2012 12:47 pm

Re: Нова Загора

Мнение от vkv »

Magas написа: Пон Яну 21, 2019 20:19 pm Все Путинофили :D
+1 :haha:
Изображение
Грехота е дека при жива жена мъжо да работи.
Аватар
didka
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 2137
Регистриран на: Чет Юни 12, 2008 19:39 pm

Re: Нова Загора

Мнение от didka »

Да не вземе някой да повърне от смях, от първият пост... :lol:
Dog drags - no tracks...
Аватар
muhogon
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1941
Регистриран на: Пон Май 20, 2013 19:55 pm

Re: Нова Загора

Мнение от muhogon »

По-добре путинофили, отколкото гейпедофили /една от висшите, еврогейски "ценности"/...

Апропо, много ми е интересно, защо соросоидната диаспора, все изтъква БСП, когато се поднасят неудобни истини /като тая за населението/? Та БСП са същите, като вашите брюкселски кумири, те ги лансират, забравихте ли на каква висша, еврогейска длъжност е Гей Станишев? Да не се окаже накрая, че БСП са същата соросоидна клоака, каквито са ГРОБ, и разни психодесни остатъци - СДС, ДСБ, Дай България, Пръмовица, и прочие? Това само показва, че соросоидната диаспора е застинала в своята еволюция нейде назад, преди четвърт век...

А мантрата с лошия Путин, дежурно виновен за цялата продажност и некадърност на някои индивиди, се изтърка отдавна! Все едно, аз непрекъснато да изтъквам, какъв "ишиас" е Юнкер, или какви меркелофили /разбирай - травеститофили/ има тука... Дето се казва - демоде е, соросоиди, това е жаргон отпреди приватизацията...
"Демокрация е 2 вълка и 1 овца, които гласуват какво ще има за вечеря. Свобода - това е една добре въоръжена овца, която оспорва резултата"
Аватар
vkv
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 808
Регистриран на: Нед Сеп 16, 2012 12:47 pm

Re: Нова Загора

Мнение от vkv »

muhogon написа: Пон Яну 21, 2019 21:07 pm По-добре путинофили, отколкото гейпедофили /една от висшите, еврогейски "ценности"/...
:closed:
2. Гневни или оскърбителни постове няма да бъдат толерирани и ще бъдат премахвани от Екипа.
На никой ли не прави впечатление ,че 90% постовете не са по темите?Или така сме свикнали.....да не спазваме правилата.
muhogon,какво целиш с нападките и обидите към малко останалите съфорумци.Ако си мислиш ,че си оригинален с "путинофили, гейпедофили ,еврогейски ценности ,ГРОБ Гей Станишев" и тем подобни си мноооого далеч от истината.Повредена плоча :haha:
Иначе си късметлия,че на ЕКИПА не му дреме.
В знак на несъгласие ще помоля Модераторите да премахнат профила ми и заличат всички мои мнения.
Благодаря на всички които са ми помогнали във форума!
Изображение
Грехота е дека при жива жена мъжо да работи.
Аватар
slimarkov
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 2979
Регистриран на: Нед Юни 01, 2008 0:03 am

Re: Нова Загора

Мнение от slimarkov »

Мухогон разваля всяка тема, но пък е забавен с лафовете му.

-----------------------------------------------------------------------------------
Искаме модерна трамвайна линия в Стара Загора
Изображение
Последно промяна от slimarkov на Нед Фев 17, 2019 11:41 am, променено общо 1 път.
Аватар
muhogon
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1941
Регистриран на: Пон Май 20, 2013 19:55 pm

Re: Нова Загора

Мнение от muhogon »

vkv написа: Пон Яну 21, 2019 22:34 pm
muhogon написа: Пон Яну 21, 2019 21:07 pm По-добре путинофили, отколкото гейпедофили /една от висшите, еврогейски "ценности"/...
:closed:
2. Гневни или оскърбителни постове няма да бъдат толерирани и ще бъдат премахвани от Екипа.
На никой ли не прави впечатление ,че 90% постовете не са по темите?Или така сме свикнали.....да не спазваме правилата.
muhogon,какво целиш с нападките и обидите към малко останалите съфорумци.Ако си мислиш ,че си оригинален с "путинофили, гейпедофили ,еврогейски ценности ,ГРОБ Гей Станишев" и тем подобни си мноооого далеч от истината.Повредена плоча :haha:
Иначе си късметлия,че на ЕКИПА не му дреме.
В знак на несъгласие ще помоля Модераторите да премахнат профила ми и заличат всички мои мнения.
Благодаря на всички които са ми помогнали във форума!
Нека бъдем точни, и не тълкуваме нещата, както дявола евангелието! "Путинофили" не е мое определение, можеш да погледнеш по-нагоре! Освен това, говоря за хора в трето лице, ако някой се самоидентифицира с тях, проблема си е негов! Да се правим на щрауси, не означава, че тия неща не съществуват, аз просто ги казвам така, както са, не страдам от излишна толерастия! Такава е истината, не това, което се иска на някои!

А иначе, за да потвърдя мнението си, ще те насоча да прочетеш новата директива на ЕС, която ЗАДЪЛЖАВА ВСИЧКИ, да приемат истанбулската джендървенция! И това ако не е извратенящина, здраве му кажи...

Но пък, поне вече не ме изкарват поддръжник на Станишев и БСП, какъвто никога не съм бил.... :D
"Демокрация е 2 вълка и 1 овца, които гласуват какво ще има за вечеря. Свобода - това е една добре въоръжена овца, която оспорва резултата"
Аватар
bsbs
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 520
Регистриран на: Вто Мар 06, 2012 19:01 pm

Re: Нова Загора

Мнение от bsbs »

muhogon написа: Вто Яну 22, 2019 8:44 am Нека бъдем точни, и не тълкуваме нещата, както дявола евангелието! "Путинофили" не е мое определение, можеш да погледнеш по-нагоре! Освен това, говоря за хора в трето лице, ако някой се самоидентифицира с тях, проблема си е негов! Да се правим на щрауси, не означава, че тия неща не съществуват, аз просто ги казвам така, както са, не страдам от излишна толерастия! Такава е истината, не това, което се иска на някои!

А иначе, за да потвърдя мнението си, ще те насоча да прочетеш новата директива на ЕС, която ЗАДЪЛЖАВА ВСИЧКИ, да приемат истанбулската джендървенция! И това ако не е извратенящина, здраве му кажи...

Но пък, поне вече не ме изкарват поддръжник на Станишев и БСП, какъвто никога не съм бил.... :D
"Путинофили" не е мое определение, можеш да погледнеш по-нагоре!
То нищо не е твое ,повтаряш и цитираш чужди тези и мисли.
Освен това, говоря за хора в трето лице...
Това говори за моментно, или по-дълго състояние на изнервеност, депресия, маниакалност в тежки случаи... това е според психолози :grin2:
Да се правим на щрауси, не означава, че тия неща не съществуват, аз просто ги казвам така, както са, не страдам от излишна толерастия!
Не е лошо да да осъзнаеш като начало от какво страдаш и значението на "толерастия",но при папагалството е така :grin2:
А иначе, за да потвърдя мнението си....
Няма лошо ,но не е твое.....отново.
Но пък, поне вече не ме изкарват поддръжник на Станишев и БСП, какъвто никога не съм бил...
:haha: :haha: :haha:
Сега погледнах профила ти.....Най-активен в тема: Лични караници между muhogon и System_error - вход свободен :haha:
И понеже аз ползвам форума за взаимопомощ просто блокирам профила ти :chaingun: и спирам да се занимавам особата ти......демек ще си говориш със себе си.......което е по опасно да говориш в 3-то лице.
Изображение
Американски форум: питаш нещо и ти отговарят;
Руски форум: питаш нещо и теб те питат;
Български форум: питаш нещо и всички ти обясняват колко си тъп!
Аватар
muhogon
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1941
Регистриран на: Пон Май 20, 2013 19:55 pm

Re: Нова Загора

Мнение от muhogon »

Както казах, това че някои се самоидентифицират в описани от мен случаи, и това ги дразни, проблема си е техен! Ама иначе го играят върли "демократи", цензура до дупка... :D
"Демокрация е 2 вълка и 1 овца, които гласуват какво ще има за вечеря. Свобода - това е една добре въоръжена овца, която оспорва резултата"
Публикувай отговор