Re: Според НСИ, Стара Загора е нарастнала до 225 000 х

Всичко свързано с град Стара Загора.
Публикувай отговор
abc
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 963
Регистриран на: Нед Апр 18, 2010 22:58 pm

Re: Според НСИ, Стара Загора е нарастнала до 225 000 х

Мнение от abc »

И аз се регистрирах на село по време на извъредното положение, а като мен направиха още 14 хиляди старозагорци.
Затова селата в община Стара Загора са нарастнали с 15 хиляди души за 1 година. :blinkblink:

Та само София може да се похвали с по-голямо преселение от големия град към околните села, докато Варна и Пловдив взети заедно имат по-малко преместване на село от Стара Загора, а да не говорим за още по-мижавите паланки като Бургас, Плевен и Русе.
Т.е. отново както обикновено Стара Загора е втора след столицата. :cute:
Последно промяна от abc на Нед Фев 20, 2022 19:45 pm, променено общо 1 път.
Аватар
slimarkov
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 2979
Регистриран на: Нед Юни 01, 2008 0:03 am

Re: Според НСИ, Стара Загора е нарастнала до 225 000 х

Мнение от slimarkov »

125 хиляди, обаче само в централната градска част. С предградията и панелните квартали градът си е пак към 200-220 хиляди постоянно пребиваващи в града жители, а и всеки трети жител на града не е регистририан. Крайно време е да дойде преброяването и да оправи кашата в главите на ГРАО, копирана като изчислено предполагаемо население от НСИ.
Jino
Потребител
Потребител
Мнения: 347
Регистриран на: Вто Юни 02, 2020 21:20 pm

Re: Според НСИ, Стара Загора е намаляла до 125 000 х

Мнение от Jino »

Оттук нататък ми казвайте Нострадамус, и без да чета разни държавни институтчета на колониалната хунта, казвах, че стремглаво вървим към психологическата граница от 100хил., за града... Какво пък, една от задачите на НСИ е да прокарва розовите блянове на извратените колонизатори от Брюксел и Вашингтон, но щом чак и те говорят за значително намаление, значи нещата са наистина много по-зле... Готов съм да се обзаложа, че реалната бройка е вече твърдо под 100 хиляди..
"Я всегда думал что демократия - это власть народа, но вот товарищ Рузвельт мне доходчиво объяснил, что демократия - это власть американского народа".

Йосиф Сталин
Публикувай отговор