На вашето внимание: разпечатване на снимки само за 5 ст.

Снимки , графика и дизайн.
Публикувай отговор
USA
Новак
Новак
Мнения: 14
Регистриран на: Вто Сеп 05, 2006 0:05 am

На вашето внимание: разпечатване на снимки само за 5 ст.

Мнение от USA »

Принтиране на снимки за 5 стотинки на брой.
Дори най-запалените по интернет пазаруването не биха си помислили да си поръчат вадене на снимки от Англия. И защо да го правим? Та това струва стотинки.
Защото PhotoBox предлага по-добро обслужване, високо качество и многообразие от възможности за принтиране и обработка на вашите снимки и поставянето им на всякакви предмети и повърхности и всичко това в по-кратки срокове и на по-ниски цени от кварталното фото.
Тук не само можете да извадите снимките си във всякакви формати и вид, но можете да направите дори собствена професионално изглеждаща фотокнига, да поръчате чаша с любима за вас снимка и да направите оригинален и много личен подарък за приятели и роднини.
Става дума за интересен сайт за снимки и други фото услуги. Има няколко сайта с това име, но аз препоръчвам английският сайт ..........заради по-евтината и бърза доставка, по-изгодните промоции, а според поръчвали от и от другите сайтове – и по-добро качество на извадените снимки.
Плюсове

* Супербързо обслужване, средното време от поръчката до получаването на снимките е 3-4 календарни дни;
* Постоянни промоции, които позволяват да изкарате абсолютно всичките си снимки в предпочитания от вас вид (мат или гланц, с или без рамка около снимката) на цена 1.99 паунда за 99 снимки, включително доставката;
* Отлично обслужване на клиентите, опция за чат в реално време със служител на сайта;
* Възможност за обработване на всяка снимка поотделно, включително кропване и други базови функции за сигуряване на оптимален вид на снимките.

Минуси

* Макар и много рядко, някои потребители получават част от снимките си с леко червенеещи или малко потъмнени цветове.
Ако някой иска да опита трябва малко от малко да разбира англииски и да ми прати e-mail на that@abv.bg или да ми пише на лс тука за да му изпратя покана за да може да започне да си изкарва снимки от там на по ниски цени
в момента промоцията е регистрация от изпратена от мен покана и получавате 50 снимки за 2 паунда
Благодаря Ви за вниманието
Поздрави : Ивайло
мощни Wifi - USB устройства http://wifi-usb.ovo.bg/
USA
Новак
Новак
Мнения: 14
Регистриран на: Вто Сеп 05, 2006 0:05 am

Re: На вашето внимание: разпечатване на снимки само за 5 ст.

Мнение от USA »

само до уточня
плащането става през пейпал
а снимките се получават реално до 3-4 дни

първичт час след заявката на снимките вече са разпечатани и са изпратени


снимките пристигат с български пощи до вашата врата
ако има проблем повреме на транспорта или не пристигнат до 7 ден ви ги пращат наново

имам разпечатани около 600 снимки календари за фирмата и какво ли още не без никакви проблеми
мощни Wifi - USB устройства http://wifi-usb.ovo.bg/
Аватар
admin
Site Admin
Site Admin
Мнения: 3580
Регистриран на: Съб Май 11, 2002 9:43 am
skype: john.doe.12
Местоположение: Earth
Обратна връзка:

Re: На вашето внимание: разпечатване на снимки само за 5 ст.

Мнение от admin »

Звучи добре. На каква машина ги вадят снимките :?: Каква е хартията :?: матирана, гланцирана, пълен мат :?: Имаш ли възможност да си избираш хартията както и корекция на цветовете и дали има опция да не ти правят корекция на цветовете. Какъв е размера на хартията :?:
"There is no 'patch' for stupidity."
Аватар
vnmilen
Начинаещ
Начинаещ
Мнения: 55
Регистриран на: Вто Мар 09, 2010 23:00 pm
skype: vnmilen
Обратна връзка:

Re: На вашето внимание: разпечатване на снимки само за 5 ст.

Мнение от vnmilen »

Цените за доставката колко са?
Понеже Пощите от САЩ мисля че зимат 15 лева?
Инфомационен портал за Новини, Снимки, Флаш игри, Вицове, Клипове и много други:
http://www.designbordeaux.com/bg/

Изображение
Публикувай отговор