Продуктов дизайн, изкуство и други....

Снимки , графика и дизайн.
Публикувай отговор
Аватар
pablo3
Новак
Новак
Мнения: 7
Регистриран на: Вто Окт 02, 2012 14:37 pm
skype: pavence
Местоположение: Русе,Пловдив
Обратна връзка:

Продуктов дизайн, изкуство и други....

Мнение от pablo3 »

Нещата са в различни етапи, има готови, други са в процес на работа, а трети са в началото, но публикувам всичко ако има развите – http://www.solo-form.blogspot.com . Това е галерията със същите неща, но мисля, че където предпочитате там, сами ще си изберете - http://www.pavel3.deviantart.com/gallery . Ще си коментираме ако Ви интересува нещо...с голямо удоволствие ;) Поздрави :wink:
Аватар
sawo
Site Admin
Site Admin
Мнения: 5796
Регистриран на: Пон Юли 26, 2004 10:33 am
skype: sawo_1337
Местоположение: ./
Обратна връзка:

Re: Продуктов дизайн, изкуство и други....

Мнение от sawo »

А имаш ли някакви ориентировъчни цени на детайли, които си правил?
Аватар
pablo3
Новак
Новак
Мнения: 7
Регистриран на: Вто Окт 02, 2012 14:37 pm
skype: pavence
Местоположение: Русе,Пловдив
Обратна връзка:

Re: Продуктов дизайн, изкуство и други....

Мнение от pablo3 »

sawo написа:А имаш ли някакви ориентировъчни цени на детайли, които си правил?
Всичко е индивидуално и особенно за авто и мото детйли, все пак е поръчково, диапазон има, но е добре всичко да се обсъжда от мен и клиента и за конкретния детайл....Все пак наблягам на това, защото всеки има изсквания и желания, а и аз съм свикнал на всеки да обърна много внимание, да знам защо слагам тази цена и да знам, че е реална. Без ценоразписи, всичко се обсъжда - проект, изработка, изделия и т.н. Каквото е необходимо аз ще го направя ,но винаги си има цена и знам,че искам накрая да са ми доволни клиентите...дали правя детайл за автомобил, промишлено изделие, прототип, скици, проект или за каквото се сетиш, искам да сте много доволни, а това значи внимание, а не претупване. Поздрави :wink:
Аватар
angelusbg
Начинаещ
Начинаещ
Мнения: 44
Регистриран на: Пон Авг 01, 2011 14:40 pm
skype: angelusbg

Re: Продуктов дизайн, изкуство и други....

Мнение от angelusbg »

много се радвам, че има такива креативни мозъци и в България ... чудесни дизайни и интересни аксесоарни копчета браво желая ти успех и доста продажби на тези творби :wink:
"Колкото повече, толкова повече!"
А.А.Милн ("Мечо Пух")
Аватар
pablo3
Новак
Новак
Мнения: 7
Регистриран на: Вто Окт 02, 2012 14:37 pm
skype: pavence
Местоположение: Русе,Пловдив
Обратна връзка:

Re: Продуктов дизайн, изкуство и други....

Мнение от pablo3 »

angelusbg написа:много се радвам, че има такива креативни мозъци и в България ... чудесни дизайни и интересни аксесоарни копчета браво желая ти успех и доста продажби на тези творби :wink:
Благодаря ти за добрите думи, радвам се ,че ти допадат нещата :wink: Надявам се и аз да вървят нагоре, старя се и дано се получават и по добри неща. Имам няколко продукти,които са сериозни проекти от доста време.... като патерица, лодката и водно колело.... няколко детайла и дизайн на корпуси за електронни устройства, надявам се клиентите след регистрацията на патентите да ги публикувам и да ги видите, да си кажете мнението за тях....има и развитие но някой още така, че ще обновявам :wink: Поздрави :wink:
Аватар
sawo
Site Admin
Site Admin
Мнения: 5796
Регистриран на: Пон Юли 26, 2004 10:33 am
skype: sawo_1337
Местоположение: ./
Обратна връзка:

Re: Продуктов дизайн, изкуство и други....

Мнение от sawo »

pablo3 написа:
sawo написа:А имаш ли някакви ориентировъчни цени на детайли, които си правил?
Всичко е индивидуално и особенно за авто и мото детйли, все пак е поръчково, диапазон има, но е добре всичко да се обсъжда от мен и клиента и за конкретния детайл....Все пак наблягам на това, защото всеки има изсквания и желания, а и аз съм свикнал на всеки да обърна много внимание, да знам защо слагам тази цена и да знам, че е реална. Без ценоразписи, всичко се обсъжда - проект, изработка, изделия и т.н. Каквото е необходимо аз ще го направя ,но винаги си има цена и знам,че искам накрая да са ми доволни клиентите...дали правя детайл за автомобил, промишлено изделие, прототип, скици, проект или за каквото се сетиш, искам да сте много доволни, а това значи внимание, а не претупване. Поздрави :wink:
А как се процедира при направа на автодетайл? Трябва да се доведе автомобила на място, за да се вземат мерки и т.н. или?
Аватар
pablo3
Новак
Новак
Мнения: 7
Регистриран на: Вто Окт 02, 2012 14:37 pm
skype: pavence
Местоположение: Русе,Пловдив
Обратна връзка:

Re: Продуктов дизайн, изкуство и други....

Мнение от pablo3 »

sawo написа:
pablo3 написа:
sawo написа:А имаш ли някакви ориентировъчни цени на детайли, които си правил?
Всичко е индивидуално и особенно за авто и мото детйли, все пак е поръчково, диапазон има, но е добре всичко да се обсъжда от мен и клиента и за конкретния детайл....Все пак наблягам на това, защото всеки има изсквания и желания, а и аз съм свикнал на всеки да обърна много внимание, да знам защо слагам тази цена и да знам, че е реална. Без ценоразписи, всичко се обсъжда - проект, изработка, изделия и т.н. Каквото е необходимо аз ще го направя ,но винаги си има цена и знам,че искам накрая да са ми доволни клиентите...дали правя детайл за автомобил, промишлено изделие, прототип, скици, проект или за каквото се сетиш, искам да сте много доволни, а това значи внимание, а не претупване. Поздрави :wink:
А как се процедира при направа на автодетайл? Трябва да се доведе автомобила на място, за да се вземат мерки и т.н. или?
Възможно е и само детайла, ако може новия дитайл, който се прави от нулата да се изработи в-у детайла се носи съответния и не те лишавам от колата ти, а всеки иска да му е на разположение...аз държа да не лишавам хората от колите им, все пак са им нужни :wink: . Ако пък е от интериора още по-добре за съответния детайл....За екстериораважи за детайли като предна броня, задна броня, преден и заден капак, калници предни, това са по-мобилните детайли....Вече ако има раздувки и на задните калници или прагове колата е нужна , няма как тогава :oops:
Аватар
sawo
Site Admin
Site Admin
Мнения: 5796
Регистриран на: Пон Юли 26, 2004 10:33 am
skype: sawo_1337
Местоположение: ./
Обратна връзка:

Re: Продуктов дизайн, изкуство и други....

Мнение от sawo »

А по принцип в Пловдив ли правиш нещата или? Имам някои идеи, но според мен най-добре би било да се види автомобила на място, преди да се предприема изработката на дадения детайл. Принципно следя твоите неща от доста време още когато ги видях в мазда форума и най-голямо впечатление ми бяха направили оребрените добавки за задна броня които беше започнал да правиш от самото начало :)
Аватар
pablo3
Новак
Новак
Мнения: 7
Регистриран на: Вто Окт 02, 2012 14:37 pm
skype: pavence
Местоположение: Русе,Пловдив
Обратна връзка:

Re: Продуктов дизайн, изкуство и други....

Мнение от pablo3 »

sawo написа:А по принцип в Пловдив ли правиш нещата или? Имам някои идеи, но според мен най-добре би било да се види автомобила на място, преди да се предприема изработката на дадения детайл. Принципно следя твоите неща от доста време още когато ги видях в мазда форума и най-голямо впечатление ми бяха направили оребрените добавки за задна броня които беше започнал да правиш от самото начало :)
Радвам се, че ти допада работата ми, благодаря ти за добрите думи....да правих такива добавки. Ами в общи линии ситуацията сега е,че съм в Русе и съм приключил с всичко, подготвям се и ужасно скоро трябва да идвам към Пловдив така, че ако искаш нещата може да ги подготвим от сега, ако трябва да правим проект-скици и да определяме етапите и детайла/ите .....хубаво е отсега. Нека да видя какво имаш като автомобил и искаш и аз вече да ти кажа кое и как и да направя проект, да си те консултирам, да ти кажа етапите и колко струва, да сме подготвени и да сме обсъдили всичко и вече като съм на място да действаме. За да стане всичко добре и професионално е необходимо да уточним всичко и да знам какво ме очаква и ти да знаеш и да се подготвиш от сега....ето ти един скайп ако искаш ме издири- skype: pavence Поздрави :wink:
Публикувай отговор