Auto answering machine за андроид

Задавайте Вашите въпроси, относно софтуера който вече имате инсталиран на компютъра си и имате проблеми с него или как сте разрешили даден проблем.
Публикувай отговор
Аватар
Nirvana
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1930
Регистриран на: Нед Окт 31, 2004 10:12 am
Местоположение: Стара Загора

Auto answering machine за андроид

Мнение от Nirvana »

Колеги,
търся програма, с която да може примерно нощно време някой ако звъни, моя телефон да вдигне и да изрецитира като секретар оставено от мен съобщение. Намерих само програми за автоматично вдигане и набиране на последното обаждане, но не и секретар. Дори и да е платено ми е много важно да намеря решение на проблема.

Дано някой се сеща за подобно.
Мерси предварително!
СПА душ масажиращи слушалки, Фосфорни аксесоари и Smart плувки за риболов, Турмалинови аксесоари
nike718
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 539
Регистриран на: Пет Яну 07, 2011 9:53 am

Re: Auto answering machine за андроид

Мнение от nike718 »

Nirvana написа: Сря Сеп 26, 2018 17:23 pm Колеги,
търся програма, с която да може примерно нощно време някой ако звъни, моя телефон да вдигне и да изрецитира като секретар оставено от мен съобщение. Намерих само програми за автоматично вдигане и набиране на последното обаждане, но не и секретар. Дори и да е платено ми е много важно да намеря решение на проблема.

Дано някой се сеща за подобно.
Мерси предварително!
Ами включи си гласова поща от оператора,запиши си съобщението за рецитиране, изключи си звъненето и си лягай.
Аватар
Nirvana
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1930
Регистриран на: Нед Окт 31, 2004 10:12 am
Местоположение: Стара Загора

Re: Auto answering machine за андроид

Мнение от Nirvana »

От оператор гласова поща никога няма да пусна вече! Говоря за секретар - програма.
СПА душ масажиращи слушалки, Фосфорни аксесоари и Smart плувки за риболов, Турмалинови аксесоари
Аватар
Nirvana
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1930
Регистриран на: Нед Окт 31, 2004 10:12 am
Местоположение: Стара Загора

Re: Auto answering machine за андроид

Мнение от Nirvana »

Искам да ползвам мое съобщение, което автоматично да се отваря при обаждане.
СПА душ масажиращи слушалки, Фосфорни аксесоари и Smart плувки за риболов, Турмалинови аксесоари
Публикувай отговор