Проблем със звука на телефон

Задавайте Вашите въпроси, относно софтуера който вече имате инсталиран на компютъра си и имате проблеми с него или как сте разрешили даден проблем.
Публикувай отговор
Аватар
Nirvana
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1930
Регистриран на: Нед Окт 31, 2004 10:12 am
Местоположение: Стара Загора

Проблем със звука на телефон

Мнение от Nirvana »

Имам проблем от 2-3 дни със звука на телефона. Примерно, обажда ми се някой, и в началото си водим нормален разговор , но след 2-3 минути отсрещната страна продължава да ме чува, а аз вече нищо не чувам.
Направих factory reset и hard reset, но няма промяна. Микрофонът работи, и интересното е, че когато пусна на високоговорител звука тръгва (предполагам е до настройка, а не е hardware проблем). Може и да има нужда от смяна на ROM-a.
Моля, помогнете, че голяма гадост без телефон!

Благодаря предварително!
СПА душ масажиращи слушалки, Фосфорни аксесоари и Smart плувки за риболов, Турмалинови аксесоари
Аватар
Nirvana
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1930
Регистриран на: Нед Окт 31, 2004 10:12 am
Местоположение: Стара Загора

Re: Проблем със звука на телефон

Мнение от Nirvana »

Намерих няколко теми от други хора със същия проблем. Казват, че телефонът препраща звука от стандартния говорител горе до светкавицата към слушалки или в режим високоговорител. Това дали може да се оправи?

http://android.stackexchange.com/questi ... -on-moto-g
СПА душ масажиращи слушалки, Фосфорни аксесоари и Smart плувки за риболов, Турмалинови аксесоари
Аватар
vih1254
Начинаещ
Начинаещ
Мнения: 33
Регистриран на: Съб Яну 31, 2015 12:02 pm

Re: Проблем със звука на телефон

Мнение от vih1254 »

Защо не го занесеш на сервиз, там ще ти кажат, какъв е проблемът. И без това, в някои сервизи има безплатна диагностика. :grin2:
Аватар
realprofesora
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 3275
Регистриран на: Пет Сеп 15, 2006 13:59 pm
Местоположение: Стара Загора

Re: Проблем със звука на телефон

Мнение от realprofesora »

vih1254 написа:Защо не го занесеш на сервиз, там ще ти кажат, какъв е проблемът. И без това, в някои сервизи има безплатна диагностика. :grin2:
Колега, би ли посочил кои са тези сервизи, че и аз имам нужда от една безплатна диагностика.....или само така си чувал.
Popopopopo
Аватар
Nirvana
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1930
Регистриран на: Нед Окт 31, 2004 10:12 am
Местоположение: Стара Загора

Re: Проблем със звука на телефон

Мнение от Nirvana »

vih1254 написа:Защо не го занесеш на сервиз, там ще ти кажат, какъв е проблемът. И без това, в някои сервизи има безплатна диагностика. :grin2:
Безплатно няма батка! За всичко се цака и така е нормално. Предпочитам да го дам на човек, който разбира, а не на човек от сервиз, който се учи на телефона ми!
СПА душ масажиращи слушалки, Фосфорни аксесоари и Smart плувки за риболов, Турмалинови аксесоари
Аватар
niks
Потребител
Потребител
Мнения: 180
Регистриран на: Нед Ное 16, 2008 18:38 pm
Местоположение: Стара Загора

Re: Проблем със звука на телефон

Мнение от niks »

Смяната на рома едвали ще помогне, освен ако radio-то не е нещо прецакано. Освен factory върни и стандартен ром, ако имаш възможност. Ако не се оправи е за сервиз. Успех!
Аватар
vih1254
Начинаещ
Начинаещ
Мнения: 33
Регистриран на: Съб Яну 31, 2015 12:02 pm

Re: Проблем със звука на телефон

Мнение от vih1254 »

realprofesora написа:
vih1254 написа:Защо не го занесеш на сервиз, там ще ти кажат, какъв е проблемът. И без това, в някои сервизи има безплатна диагностика. :grin2:
Колега, би ли посочил кои са тези сервизи, че и аз имам нужда от една безплатна диагностика.....или само така си чувал.
Не го казвам просто така, един приятел си ремонтира телефона в http://gsmservice24.com/ направиха му безплатна диагностика, казаха колко ще му струва, ако го направи при тях, цената беше съвсем нормална и той се съгласи. Плати за частите и работата.
Nirvana написа: Безплатно няма батка! За всичко се цака и така е нормално. Предпочитам да го дам на човек, който разбира, а не на човек от сервиз, който се учи на телефона ми!
Разбира се, че ако имаш такъв познат е по-добре да го занесеш на него, но ако го нямаш?! Остава варианта, който по-горе написах.
Публикувай отговор