Рутер HELP!

Задавайте Вашите въпроси, относно софтуера който вече имате инсталиран на компютъра си и имате проблеми с него или как сте разрешили даден проблем.
Аватар
sawo
Site Admin
Site Admin
Мнения: 5796
Регистриран на: Пон Юли 26, 2004 10:33 am
skype: sawo_1337
Местоположение: ./
Обратна връзка:

Re: Рутер HELP!

Мнение от sawo »

Накратко - проблем нямаш, не се занимавай с глупости :)
Това последното дали ще е на disable или на enable няма абсолютно никакво значение, защото така или иначе отдалечения ти достъп е спрян, а тази опция определя КОГАТО е пуснат, дали да е достъпен от всички IP адреси или само от определени.
edit: за да изчезне тази грешка от аваст-а, най-вероятно трябва да сканираш системата наново. Ако не изчезне, тегли му едни майни и не обръщай внимание :)
Tosheto0o
Новак
Новак
Мнения: 2
Регистриран на: Нед Дек 06, 2015 10:45 am

Re: Рутер HELP!

Мнение от Tosheto0o »

Здравеите имам проблем с които не мога да се справя от два часа се ровя из разни форуми и не мога да намеря решение и за това реших да пиша тук значи въпроса ми
живея в голяма къща и един рутер с WIFI сигнала не ми е достатачен искъм да си сложа втори модем за да мога да имам по силен сигнал знам че става но незнам какви настроики да задам на втория рутер че да ми пръсне Wfi сигнал ако може някои да ми каже какви настроики трябва да задам на втория рутер ще бъда мн благодарен благодаря предварително надявам се че сте ми разбрали въпроса :blinkblink:
niggaz_nature
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1567
Регистриран на: Чет Ное 17, 2005 15:12 pm

Re: Рутер HELP!

Мнение от niggaz_nature »

Втория рутер трябва да има опция да работи като ap repeater иначе няма да стане.
Ремонт на всякаква компютърна техника,навигации,GSM,препрограмиране и инсталиране на софтуер,смяна на части и др.За връзка skype niggaz_nature_stz

forum.stz-bg.com/viewtopic.php?f=45&t=40381

МОИТЕ ОБЯВИ
http://niggaznature.bazar.bg
Tosheto0o
Новак
Новак
Мнения: 2
Регистриран на: Нед Дек 06, 2015 10:45 am

Re: Рутер HELP!

Мнение от Tosheto0o »

рътера ми е Linsys E2500 аз един път го направих донесох го при доставчика ми на интернет и те ми го настоиха но след извезно време го бях откачил и настроиките му исчезнаха и сега искъм пак но не ми се занимава пак да им нося рутера пак и за това се опитвам да се справя сам и да си знам ако пак ми се наложи
niggaz_nature
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1567
Регистриран на: Чет Ное 17, 2005 15:12 pm

Re: Рутер HELP!

Мнение от niggaz_nature »

По спецификации пише че не поддържа repeater mode. Само ap (с кабел до него). Ако е с модифициран firmware може да стане на repeater.


Пиши в гоогле Linsys E2500 repeater mode и чети след като искаш сам да си го настройваш.
Ремонт на всякаква компютърна техника,навигации,GSM,препрограмиране и инсталиране на софтуер,смяна на части и др.За връзка skype niggaz_nature_stz

forum.stz-bg.com/viewtopic.php?f=45&t=40381

МОИТЕ ОБЯВИ
http://niggaznature.bazar.bg
Публикувай отговор