Проблем с mp4 файл

Задавайте Вашите въпроси, относно софтуера който вече имате инсталиран на компютъра си и имате проблеми с него или как сте разрешили даден проблем.
Публикувай отговор
Аватар
mdi
Начинаещ
Начинаещ
Мнения: 36
Регистриран на: Пет Яну 02, 2004 1:58 am
Местоположение: Стара Загора

Проблем с mp4 файл

Мнение от mdi »

Здравейте,
Имам следния проблем с отварянето на mp4 файл, за което търся някакво решение. Проблема е следния:
С помощта на програмата Voice Recorder записах файл на смартфон с андроид 5. Програмата е настроена да записва в mp4 (AAC) формат 192kbps / 32kHz / mono. След това този файл го прехвърлих на компютър (чрез флашка), като оригинала го изтрих от телефона. Оказа се, че на компютъра не можах да го отворя с нито една програма (пробвах доста). Поради тази причина пак го качих на телефона, но вече и там не можах да го отворя, дори и с плеъра на Voice Recorder-а. Не знам дали при прехвърлянията файла не се повреди. Моля дайте някакъв съвет как да го отворя, тъй като файла ми е доста важен!
SONY is the BEST
Аватар
vkv
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 808
Регистриран на: Нед Сеп 16, 2012 12:47 pm

Re: Проблем с mp4 файл

Мнение от vkv »

mdi написа:Здравейте,
Имам следния проблем с отварянето на mp4 файл, за което търся някакво решение. Проблема е следния:
С помощта на програмата Voice Recorder записах файл на смартфон с андроид 5. Програмата е настроена да записва в mp4 (AAC) формат 192kbps / 32kHz / mono. След това този файл го прехвърлих на компютър (чрез флашка), като оригинала го изтрих от телефона. Оказа се, че на компютъра не можах да го отворя с нито една програма (пробвах доста). Поради тази причина пак го качих на телефона, но вече и там не можах да го отворя, дори и с плеъра на Voice Recorder-а. Не знам дали при прехвърлянията файла не се повреди. Моля дайте някакъв съвет как да го отворя, тъй като файла ми е доста важен!
Опитай да конвертираш файла във друг формат.....примерно AVI и.....след това е ясно.Не знам може ли да се повреди файл при прехвърлянето без чужда (твоя ) намеса. :grin2:
Изображение
Грехота е дека при жива жена мъжо да работи.
Аватар
Magas
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 486
Регистриран на: Сря Ное 28, 2007 18:32 pm
skype: Megas_1
Местоположение: Стара Загора
Обратна връзка:

Re: Проблем с mp4 файл

Мнение от Magas »

Не се хили така,всички сме правили грешки :)
Бъди такъв какъвто си
Аватар
vkv
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 808
Регистриран на: Нед Сеп 16, 2012 12:47 pm

Re: Проблем с mp4 файл

Мнение от vkv »

Magas написа:Не се хили така,всички сме правили грешки :)
И още правим.Иначе не се хиля на колегата......
Изображение
Грехота е дека при жива жена мъжо да работи.
Аватар
realprofesora
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 3275
Регистриран на: Пет Сеп 15, 2006 13:59 pm
Местоположение: Стара Загора

Re: Проблем с mp4 файл

Мнение от realprofesora »

Да може. Може да се повреди файл при прехвърляне. Преживявал съм го неведнъж.
Popopopopo
Публикувай отговор