Телефонът ми губи мрежа когато си поиска

Задавайте Вашите въпроси, относно софтуера който вече имате инсталиран на компютъра си и имате проблеми с него или как сте разрешили даден проблем.
Публикувай отговор
Аватар
Nirvana
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1930
Регистриран на: Нед Окт 31, 2004 10:12 am
Местоположение: Стара Загора

Телефонът ми губи мрежа когато си поиска

Мнение от Nirvana »

Колеги,
телефонът ми губи мрежа когато си поиска. Принципно това става винаги, след като съм му върнал Factory настройките. След това ръчно му вкарвам IMEI и на двете SIM. Това нещо го направих преди 1 седмица, занулих апарата, вкарах IMEI и от вчера, след като пусна Data пакета в плана ми, изцяло изчезва и нет и мрежата за разговори. Преди малко отново вкарах наново IMEI, но е супер дразнещо ако ще трябва да го правя пред ден-два. Има ли нещо по-надълбоко, което да пипна, че да не става загубата на мрежа?

https://www.youtube.com/watch?v=w9POQK3 ... qKHVPuXdca
СПА душ масажиращи слушалки, Фосфорни аксесоари и Smart плувки за риболов, Турмалинови аксесоари
niggaz_nature
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1567
Регистриран на: Чет Ное 17, 2005 15:12 pm

Re: Телефонът ми губи мрежа когато си поиска

Мнение от niggaz_nature »

Пробвай да смениш ром а . С оригинален или моднат , но с друг с който е в момента и пробвай пак.
Ремонт на всякаква компютърна техника,навигации,GSM,препрограмиране и инсталиране на софтуер,смяна на части и др.За връзка skype niggaz_nature_stz

forum.stz-bg.com/viewtopic.php?f=45&t=40381

МОИТЕ ОБЯВИ
http://niggaznature.bazar.bg
Аватар
Nirvana
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1930
Регистриран на: Нед Окт 31, 2004 10:12 am
Местоположение: Стара Загора

Re: Телефонът ми губи мрежа когато си поиска

Мнение от Nirvana »

niggaz_nature написа:Пробвай да смениш ром а . С оригинален или моднат , но с друг с който е в момента и пробвай пак.
Ми то последно май ти ми слага някакъв...сам няма да мога да се оправя. Всъщност знам как става, но не искам да заключа телефона непоправимо. Пък има живот още в тоя апарат, не ми се хвърля. Буквално мога да набирам когато си поиска телефона. 3-4 пъти го рестартирам и все няма сигнал. на 5-тия път може и да се появи и да мога да проведа разговор или да ме наберат.
СПА душ масажиращи слушалки, Фосфорни аксесоари и Smart плувки за риболов, Турмалинови аксесоари
niggaz_nature
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1567
Регистриран на: Чет Ное 17, 2005 15:12 pm

Re: Телефонът ми губи мрежа когато си поиска

Мнение от niggaz_nature »

Я пробвай да го пуснеш в рековери и да дадеш от там фабричните настройки . И като ги върнеш не би трябвало да ти трие imei .
Ремонт на всякаква компютърна техника,навигации,GSM,препрограмиране и инсталиране на софтуер,смяна на части и др.За връзка skype niggaz_nature_stz

forum.stz-bg.com/viewtopic.php?f=45&t=40381

МОИТЕ ОБЯВИ
http://niggaznature.bazar.bg
Аватар
Nirvana
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1930
Регистриран на: Нед Окт 31, 2004 10:12 am
Местоположение: Стара Загора

Re: Телефонът ми губи мрежа когато си поиска

Мнение от Nirvana »

niggaz_nature написа:Я пробвай да го пуснеш в рековери и да дадеш от там фабричните настройки . И като ги върнеш не би трябвало да ти трие imei .
Клавишната комбинация как беше? Пробвах с volume+ / home / power, но не стана. Телефонът е китайче, не е руутнат.
СПА душ масажиращи слушалки, Фосфорни аксесоари и Smart плувки за риболов, Турмалинови аксесоари
Аватар
Веско
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 454
Регистриран на: Съб Юни 23, 2012 19:11 pm

Re: Телефонът ми губи мрежа когато си поиска

Мнение от Веско »

Nirvana написа:
niggaz_nature написа:Я пробвай да го пуснеш в рековери и да дадеш от там фабричните настройки . И като ги върнеш не би трябвало да ти трие imei .
Клавишната комбинация как беше? Пробвах с volume+ / home / power, но не стана. Телефонът е китайче, не е руутнат.
С това трябваше да започнеш, че е Китайче!
Аватар
Magas
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 486
Регистриран на: Сря Ное 28, 2007 18:32 pm
skype: Megas_1
Местоположение: Стара Загора
Обратна връзка:

Re: Телефонът ми губи мрежа когато си поиска

Мнение от Magas »

Така става като вземаш части от съмнителни места както и съмнителни марки телефони,може и да е от някой ъпдейт :)
Бъди такъв какъвто си
Аватар
Nirvana
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1930
Регистриран на: Нед Окт 31, 2004 10:12 am
Местоположение: Стара Загора

Re: Телефонът ми губи мрежа когато си поиска

Мнение от Nirvana »

Направо си купих THL 4000 на супер цена! Стария ще го ползвам за тестове.
СПА душ масажиращи слушалки, Фосфорни аксесоари и Smart плувки за риболов, Турмалинови аксесоари
Аватар
realprofesora
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 3275
Регистриран на: Пет Сеп 15, 2006 13:59 pm
Местоположение: Стара Загора

Re: Телефонът ми губи мрежа когато си поиска

Мнение от realprofesora »

Почти като моя Lenovo P70 4000mAch батерия, но на Антуту изкарва над 40 000 точки....
Popopopopo
Публикувай отговор