Перфектната навигация

Задавайте Вашите въпроси, относно софтуера който вече имате инсталиран на компютъра си и имате проблеми с него или как сте разрешили даден проблем.
Аватар
realprofesora
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 3275
Регистриран на: Пет Сеп 15, 2006 13:59 pm
Местоположение: Стара Загора

Re: Перфектната навигация

Мнение от realprofesora »

Mили съфорумци. Аз не съм казал, че IGO не е най-добрата. Просто, тази навигация HERE няма кракове, няма врътки с резолюции и други подобни. Просто теглите и инсталвате която си карта искате и ползвате.....и има опция ОФлайн....(не сте забравили,че търсим оффлайн навигации).
Докато при IGO си е малко по ...мислене и опит при инсталването и картите..
Поправете ме ако греша-нося на градивна критика.
Popopopopo
Аватар
sawo
Site Admin
Site Admin
Мнения: 5796
Регистриран на: Пон Юли 26, 2004 10:33 am
skype: sawo_1337
Местоположение: ./
Обратна връзка:

Re: Перфектната навигация

Мнение от sawo »

Offline навигацията е по-скоро резервен вариант в днешно време. От поне 2 години не ползвам такава, понеже Google Maps ползва доста малко трафик, а вече има и доста полезни функции като следене на трафика като ви прекарва през по-ненатоварени улици в зависимост от условията.
nike718
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 539
Регистриран на: Пет Яну 07, 2011 9:53 am

Re: Перфектната навигация

Мнение от nike718 »

sawo написа:Offline навигацията е по-скоро резервен вариант в днешно време. От поне 2 години не ползвам такава, понеже Google Maps ползва доста малко трафик, а вече има и доста полезни функции като следене на трафика като ви прекарва през по-ненатоварени улици в зависимост от условията.
Тъй ама извън България си е цифра ползването на онлайн навигация.
Аватар
sawo
Site Admin
Site Admin
Мнения: 5796
Регистриран на: Пон Юли 26, 2004 10:33 am
skype: sawo_1337
Местоположение: ./
Обратна връзка:

Re: Перфектната навигация

Мнение от sawo »

В случаите когато няма интернет връзка или е прекалено скъпа естествено не е вариант, но като цяло онлайн навигациите вършат идеална работа, просто перфектна навигация е доста разтегливо понятие - всеки ползва това, което му е най-удобно според нуждите :)
Публикувай отговор