Какво ви е мнението за Tor browser?

Задавайте Вашите въпроси, относно софтуера който вече имате инсталиран на компютъра си и имате проблеми с него или как сте разрешили даден проблем.
Публикувай отговор
Аватар
Nirvana
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1930
Регистриран на: Нед Окт 31, 2004 10:12 am
Местоположение: Стара Загора

Какво ви е мнението за Tor browser?

Мнение от Nirvana »

Колеги,
колебая се да тествам този браузър поради многобройните коментари, че не е защитен и съм по-достъпен на атаки на хакери. Възможностите с него наистина виждам, че са по-големи, но струва ли си риска?
Някой ползвал ли го е?
СПА душ масажиращи слушалки, Фосфорни аксесоари и Smart плувки за риболов, Турмалинови аксесоари
Аватар
didka
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 2137
Регистриран на: Чет Юни 12, 2008 19:39 pm

Re: Какво ви е мнението за Tor browser?

Мнение от didka »

Колко големи могат да бъдат възможностите на един браузър? Колко по-големи, в сравнение с друг.
Dog drags - no tracks...
Аватар
Nirvana
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1930
Регистриран на: Нед Окт 31, 2004 10:12 am
Местоположение: Стара Загора

Re: Какво ви е мнението за Tor browser?

Мнение от Nirvana »

didka написа:Колко големи могат да бъдат възможностите на един браузър? Колко по-големи, в сравнение с друг.
Ами специално на този са почти безгранични, но е доста опасно ако не се ползва както трябва.
СПА душ масажиращи слушалки, Фосфорни аксесоари и Smart плувки за риболов, Турмалинови аксесоари
Аватар
didka
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 2137
Регистриран на: Чет Юни 12, 2008 19:39 pm

Re: Какво ви е мнението за Tor browser?

Мнение от didka »

Четох преди в "биволь" някаква статия за този браузър, имаше полезно инфо.
Dog drags - no tracks...
Mikk
Потребител
Потребител
Мнения: 116
Регистриран на: Нед Юни 10, 2012 20:21 pm

Re: Какво ви е мнението за Tor browser?

Мнение от Mikk »

Nirvana написа:
didka написа:Колко големи могат да бъдат възможностите на един браузър? Колко по-големи, в сравнение с друг.
Ами специално на този са почти безгранични, но е доста опасно ако не се ползва както трябва.
Дам, може да прави салата с домати, да сипва питие, ако са измити картофите, може и мусака да прави. Ако не внимаваш обаче може да ти сипе топла ракия или бира, може и да загори манжата.

Дей ти се излага, отдавна му хванаха цаката и на тора, Federal judge rejects Mozilla's demand to see bug in Tor browser
nike718
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 539
Регистриран на: Пет Яну 07, 2011 9:53 am

Re: Какво ви е мнението за Tor browser?

Мнение от nike718 »

Nirvana написа:Колеги,
колебая се да тествам този браузър поради многобройните коментари, че не е защитен и съм по-достъпен на атаки на хакери. Възможностите с него наистина виждам, че са по-големи, но струва ли си риска?
Някой ползвал ли го е?
Аз го ползвам на работа за да заобикалям някои администраторски забрани, браузъра работи на принципа на торент клиентите, до колкото ми е известно.
Аватар
admin
Site Admin
Site Admin
Мнения: 3580
Регистриран на: Съб Май 11, 2002 9:43 am
skype: john.doe.12
Местоположение: Earth
Обратна връзка:

Re: Какво ви е мнението за Tor browser?

Мнение от admin »

Добър е, малко бавен е интернета през него. За защитите стига да не се излъжеш да си качваш, адони, флаш и т.н. да се логваш на места където имаш потребителско име парола, могат само да си мечтаят да те хванат.
"There is no 'patch' for stupidity."
medarov
Новак
Новак
Мнения: 19
Регистриран на: Сря Ное 25, 2015 12:22 pm

Re: Какво ви е мнението за Tor browser?

Мнение от medarov »

"new identity" опция се налага да ползваш от време на време и е малко бавен. Някои сайтове дори не се отварят.
Salix
Новак
Новак
Мнения: 2
Регистриран на: Чет Май 25, 2017 13:46 pm

Re: Какво ви е мнението за Tor browser?

Мнение от Salix »

nike718 написа: Чет Юни 09, 2016 15:00 pm
Nirvana написа:Колеги,
колебая се да тествам този браузър поради многобройните коментари, че не е защитен и съм по-достъпен на атаки на хакери. Възможностите с него наистина виждам, че са по-големи, но струва ли си риска?
Някой ползвал ли го е?
Аз го ползвам на работа за да заобикалям някои администраторски забрани, браузъра работи на принципа на торент клиентите, до колкото ми е известно.
здравейте :)
ако ползвам Tor браузър администраторът ще "вижда" ли какви сайтове се посещават, в случай, че служебните компютри са в мрежа и всички са вързани към служебен сървър ?
niggaz_nature
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1567
Регистриран на: Чет Ное 17, 2005 15:12 pm

Re: Какво ви е мнението за Tor browser?

Мнение от niggaz_nature »

Зависи с какво обурудване разполага !
Ремонт на всякаква компютърна техника,навигации,GSM,препрограмиране и инсталиране на софтуер,смяна на части и др.За връзка skype niggaz_nature_stz

forum.stz-bg.com/viewtopic.php?f=45&t=40381

МОИТЕ ОБЯВИ
http://niggaznature.bazar.bg
Salix
Новак
Новак
Мнения: 2
Регистриран на: Чет Май 25, 2017 13:46 pm

Re: Какво ви е мнението за Tor browser?

Мнение от Salix »

за съжаление не знам с какво разполагат.....да разбирам, че все пак Tor-а не е "невидим". благодаря !
Аватар
muhogon
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1941
Регистриран на: Пон Май 20, 2013 19:55 pm

Re: Какво ви е мнението за Tor browser?

Мнение от muhogon »

Ползвам го повече от година, отвреме навреме, не могат да те блокират да влизаш по IP адрес
"Демокрация е 2 вълка и 1 овца, които гласуват какво ще има за вечеря. Свобода - това е една добре въоръжена овца, която оспорва резултата"
MissAglaya
Новак
Новак
Мнения: 5
Регистриран на: Съб Фев 17, 2018 20:02 pm

Re: Какво ви е мнението за Tor browser?

Мнение от MissAglaya »

Доста приятели са влизали в дарк уеба с него
Аватар
Magas
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 486
Регистриран на: Сря Ное 28, 2007 18:32 pm
skype: Megas_1
Местоположение: Стара Загора
Обратна връзка:

Re: Какво ви е мнението за Tor browser?

Мнение от Magas »

MissAglaya написа: Съб Фев 17, 2018 20:05 pm Доста приятели са влизали в дарк уеба с него
Надавам се не са използвали win 10 :)
Бъди такъв какъвто си
Публикувай отговор