Вайбър на лаптоп

Задавайте Вашите въпроси, относно софтуера който вече имате инсталиран на компютъра си и имате проблеми с него или как сте разрешили даден проблем.
Публикувай отговор
Аватар
minimalizum
Потребител
Потребител
Мнения: 260
Регистриран на: Сря Юни 09, 2010 21:31 pm
Местоположение: Стара Загора + Пловдив
Обратна връзка:

Вайбър на лаптоп

Мнение от minimalizum »

Проблема е следния:

наскоро си качих вайбъра и на лаптопа. Оказа се че когато ползвам интернет от WI-fi ,Lan нямам проблеми

с връзката и ползването му.

Обаче ако връзката ми с интернет минава през 3G флашка на Теленор ( глобул пише на флашката ) тогава Вайбъра ми

дава че съм OFFLINE и няма ползване.

Някой съвет има ли дали е до настройка на връзката или нещо друго ?

Мерси :helpme:
КОНТАКТИ : >>> 0884495118 + VIBER
Аватар
muhogon
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1941
Регистриран на: Пон Май 20, 2013 19:55 pm

Re: Вайбър на лаптоп

Мнение от muhogon »

На мен пък, на лаптопа, изобщо не иска да тръгне, не знам защо? На стационарния комп си се инсталира и тръгна, на лаптопа се дърпа, кат магаре на мост! И двете са с уиндоус 7, просто недоумявам!
"Демокрация е 2 вълка и 1 овца, които гласуват какво ще има за вечеря. Свобода - това е една добре въоръжена овца, която оспорва резултата"
Аватар
admin
Site Admin
Site Admin
Мнения: 3580
Регистриран на: Съб Май 11, 2002 9:43 am
skype: john.doe.12
Местоположение: Earth
Обратна връзка:

Re: Вайбър на лаптоп

Мнение от admin »

Може да има някоя настройка, поне на версията за телефон има кога да остава активно и при какви мрежи Wi-fi / 3G и т.н. провери тези настройки.
"There is no 'patch' for stupidity."
Аватар
minimalizum
Потребител
Потребител
Мнения: 260
Регистриран на: Сря Юни 09, 2010 21:31 pm
Местоположение: Стара Загора + Пловдив
Обратна връзка:

Re: Вайбър на лаптоп

Мнение от minimalizum »

За жалост няма нищо интересно по настройките. Предполагам че може да е от модела на 3G модема (ZTE )
Не е чак толкова важно за сега :)

Изображение
КОНТАКТИ : >>> 0884495118 + VIBER
Аватар
fantamaniaka
Модератор
Модератор
Мнения: 1328
Регистриран на: Съб Яну 31, 2009 16:51 pm
skype: ready.for.use
Местоположение: стара загора
Обратна връзка:

Re: Вайбър на лаптоп

Мнение от fantamaniaka »

колега muhogon покажи кое точно не иска да тръгне ? до къде спира ?
И между другото предполагам знаеш , че един вайбър може да се ползва само на едно стационарно устройство . Не е като скайп от където и да влезнеш да си работят всичките заедно.
При вайбър може от едно мобилно и едно стационарно устройство на един профил.
Mind ever die.They just get faster
Email: fantamaniaka@gmail.com
LZ1GAD
Изображение
Аватар
muhogon
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1941
Регистриран на: Пон Май 20, 2013 19:55 pm

Re: Вайбър на лаптоп

Мнение от muhogon »

Странно или не, но до преинсталацията на лаптопа, вайбъра си вървеше, но с един "дефект" - при разговор, аз чувах, но те не ме чуваха. След преинсталирането го дръпнах пак, уж се инсталира, но дотам, като взема да го отварям, не тръгва. Вървеше и на двете устройства - стационарния компютър, и лаптопа, дали можеше едновременно, не съм пробвал. Освен това, го имам качен и на таблет и телефон, но там рядко се ползва, особено телефона, страшно забива, телефона е за смяна! Дори последният път, когато пробвах да избирам от него, изобщо не успях.
"Демокрация е 2 вълка и 1 овца, които гласуват какво ще има за вечеря. Свобода - това е една добре въоръжена овца, която оспорва резултата"
lidmn
Новак
Новак
Мнения: 5
Регистриран на: Сря Фев 27, 2019 11:18 am

Re: Вайбър на лаптоп

Мнение от lidmn »

официални рокли може да потрябват няколко пъти в годината, но ако ги нямаме, сме загубени. Затова никога не пропускам да разгледам атрактивните предложения и да си попълвам гардероба навреме: https://bg-look.com/bg/catalog/%D0%9E%D1%84%D0%B8%D1%86%D0%B8%D0%B0%D0%BB%D0%BD%D0%B8-%D1%80%D0%BE%D0%BA%D0%BB%D0%B8?category=337
Последно промяна от lidmn на Сря Авг 31, 2022 11:34 am, променено общо 2 пъти.
ivaila88
Новак
Новак
Мнения: 4
Регистриран на: Нед Мар 24, 2019 22:01 pm

Re: Вайбър на лаптоп

Мнение от ivaila88 »

Като си говорим за наети сървъри България, добре е да се информирате предварително подробно, за да няма в един момент някакви неприятни изненади и така нататък.
Последно промяна от ivaila88 на Сря Сеп 25, 2019 11:37 am, променено общо 1 път.
Maria55
Новак
Новак
Мнения: 5
Регистриран на: Сря Май 08, 2019 20:16 pm

Re: Вайбър на лаптоп

Мнение от Maria55 »

Тръгнах да търся някой принтер на сносна цена и то не толкова е важна цената на принтера, а по-скоро консумативите му трябва да са евтини, особено, когато ще се ползва интензивно.
Публикувай отговор