Булсатком онлайн на лаптоп...нещо не става

Задавайте Вашите въпроси, относно софтуера който вече имате инсталиран на компютъра си и имате проблеми с него или как сте разрешили даден проблем.
Публикувай отговор
Аватар
realprofesora
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 3275
Регистриран на: Пет Сеп 15, 2006 13:59 pm
Местоположение: Стара Загора

Булсатком онлайн на лаптоп...нещо не става

Мнение от realprofesora »

Взехме нов лаптоп с Виндовс 10, стария лаптоп е с Виндовс7, искаме да гледаме на новия лаптоп Булсатком онлайн, но ми казва че вече има логнато от друго устройство. Естествено от стария лаптоп се отписваме ,но все пак не ни дава да се вържем с новия лаптоп...пробвано с различни браузъри...не става. Някакви съвети!
Popopopopo
eleena
Потребител
Потребител
Мнения: 269
Регистриран на: Вто Окт 30, 2012 9:37 am

Re: Булсатком онлайн на лаптоп...нещо не става

Мнение от eleena »

Пробвай със смяна на MAC адреса:
http://pchelpbg.com/index.php/articles/ ... ge-windows
niggaz_nature
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1567
Регистриран на: Чет Ное 17, 2005 15:12 pm

Re: Булсатком онлайн на лаптоп...нещо не става

Мнение от niggaz_nature »

И от телефона се отпиши ако си вписан и пробвай ;) .
Ремонт на всякаква компютърна техника,навигации,GSM,препрограмиране и инсталиране на софтуер,смяна на части и др.За връзка skype niggaz_nature_stz

forum.stz-bg.com/viewtopic.php?f=45&t=40381

МОИТЕ ОБЯВИ
http://niggaznature.bazar.bg
Аватар
vkv
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 808
Регистриран на: Нед Сеп 16, 2012 12:47 pm

Re: Булсатком онлайн на лаптоп...нещо не става

Мнение от vkv »

realprofesora написа: Нед Фев 11, 2018 20:13 pm Взехме нов лаптоп с Виндовс 10, стария лаптоп е с Виндовс7, искаме да гледаме на новия лаптоп Булсатком онлайн, но ми казва че вече има логнато от друго устройство. Естествено от стария лаптоп се отписваме ,но все пак не ни дава да се вържем с новия лаптоп...пробвано с различни браузъри...не става. Някакви съвети!
Да попитам......друг ползва ли акунта с windows?В случая вин.-а няма значение защото гледаш була от сайта им....предполагам.Как се отписвате от старият лаптоп?
Може да се гледа на един ПС,един таблет и на един телефон с акаунта ти.Ще работи и fusion на KODI със същият акаунт.На смарт тв също ставаше, но не знам в момента как е, но там няма и смисъл....ама това е друга бира.
Най-лесно е да смениш паролата на акаунта си от сайта на була :grin2: и да пробваш.......предполагам,че акаунта е твой.
Изображение
Грехота е дека при жива жена мъжо да работи.
eleena
Потребител
Потребител
Мнения: 269
Регистриран на: Вто Окт 30, 2012 9:37 am

Re: Булсатком онлайн на лаптоп...нещо не става

Мнение от eleena »

Не си напълно прав- може да се инсталира на 5 устройства, но едновременно активни могат да бъдат толкова, колкото имаш платени като абонамент.
Броя на устройствата на които можете да инсталирате приложение е 5, но едновременно могат да се използват толкова, колкото приемници/сателитен или Fusion Box/ има активирани/платени/.
Аватар
admin
Site Admin
Site Admin
Мнения: 3580
Регистриран на: Съб Май 11, 2002 9:43 am
skype: john.doe.12
Местоположение: Earth
Обратна връзка:

Re: Булсатком онлайн на лаптоп...нещо не става

Мнение от admin »

От скоро има блокиране според общите условия. За това не ти позволява, тъй като стария лаптоп е вече описан или има телефон, таблет, тв и т.н.
"There is no 'patch' for stupidity."
Аватар
vkv
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 808
Регистриран на: Нед Сеп 16, 2012 12:47 pm

Re: Булсатком онлайн на лаптоп...нещо не става

Мнение от vkv »

admin написа: Пон Фев 12, 2018 22:47 pm От скоро има блокиране според общите условия. За това не ти позволява, тъй като стария лаптоп е вече описан или има телефон, таблет, тв и т.н.
Ако има нови условия......не би трябвало да има проблем след смяна на паролата или акаунта.
Ползвам акаунтите с различни по брой приемници,но ми прави впечатление ,че две у-ва с еднаква ОС не работят едновременно.
РР От вчера забелязвам в Коди зареждат 219 тв. и радио канала.....преди бяха 259.За мен обаче е важно,че се гледат платените спортни канали :grin2:
Изображение
Грехота е дека при жива жена мъжо да работи.
Аватар
vkv
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 808
Регистриран на: Нед Сеп 16, 2012 12:47 pm

Re: Булсатком онлайн на лаптоп...нещо не става

Мнение от vkv »

На първо четене немските,част от франсетата...има един rai о т.н.
Изображение
Грехота е дека при жива жена мъжо да работи.
Аватар
admin
Site Admin
Site Admin
Мнения: 3580
Регистриран на: Съб Май 11, 2002 9:43 am
skype: john.doe.12
Местоположение: Earth
Обратна връзка:

Re: Булсатком онлайн на лаптоп...нещо не става

Мнение от admin »

Не са нови условия, просто беше изключена блокировката и проверката. Сега мисля е, по едно устройство на всеки активен приемник независимо дали е основен или допълнителен и веднъж видяно устройство се записва в профила на клиента и се отписва след 1 месец. Много е вероятно при два еднакви ос-а да отчита двойно влизане и за това да не пуска единия.
"There is no 'patch' for stupidity."
Аватар
vkv
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 808
Регистриран на: Нед Сеп 16, 2012 12:47 pm

Re: Булсатком онлайн на лаптоп...нещо не става

Мнение от vkv »

admin написа: Вто Фев 13, 2018 11:19 am Не са нови условия, просто беше изключена блокировката и проверката. Сега мисля е, по едно устройство на всеки активен приемник независимо дали е основен или допълнителен и веднъж видяно устройство се записва в профила на клиента и се отписва след 1 месец. Много е вероятно при два еднакви ос-а да отчита двойно влизане и за това да не пуска единия.
Всичката мара ставала,та блокират.....или са решили да вдигнат резолюциятя :grin2: :haha:
Мисля си обаче,че с подмяна на акаунта или паролата няма да е проблем.
С блокировка няма да излязат от батака :cute: Чудно ми е защо не филтрират другите доставчици.Маймуните на клона рязко ще намалеят........ама това е друга тема.
Изображение
Грехота е дека при жива жена мъжо да работи.
MissAglaya
Новак
Новак
Мнения: 5
Регистриран на: Съб Фев 17, 2018 20:02 pm

Re: Булсатком онлайн на лаптоп...нещо не става

Мнение от MissAglaya »

Аз нямам проблеми с тв-то на булсаткома. Навсякъде по всяко време.

Обзавеждане за баня, идеи и решения за баня, душ кабини, вани, тоалетни и мебели за баня

Чаршафи - огромно разнообразие в DOMO TEX

Ключар 24 предлага ключарски услуги София, денонощни аварийни ключарски услуги, подмяна на брави, автоключарски услуги.
Последно промяна от MissAglaya на Вто Сеп 04, 2018 12:23 pm, променено общо 1 път.
Аватар
admin
Site Admin
Site Admin
Мнения: 3580
Регистриран на: Съб Май 11, 2002 9:43 am
skype: john.doe.12
Местоположение: Earth
Обратна връзка:

Re: Булсатком онлайн на лаптоп...нещо не става

Мнение от admin »

Законово не е регулирано, уж има закони, но те не работят на практика и нищо не може да се направи почти. За резолюцията това приложение е за телефон, но скоро ще има промяна в тази насока. Блокирането се прави, да не се продават акаунтите, все пак оператора иска да даде безплатна услуга и удобство на клиентите си, а не да раздава безплатни права за достъп на всеки. Имаше случаи когато клиент си продава акаунта за 5 лв на месец и така на 40 - 50 човека, като направихме смяната на паролата да е веднъж на 24 часа заедно с блокирането на устройства им секнахме далаверата. :grin2:
"There is no 'patch' for stupidity."
Аватар
vkv
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 808
Регистриран на: Нед Сеп 16, 2012 12:47 pm

Re: Булсатком онлайн на лаптоп...нещо не става

Мнение от vkv »

admin написа: Чет Фев 22, 2018 7:41 am Блокирането се прави, да не се продават акаунтите, все пак оператора иска, а не да раздава безплатни права за достъп на всеки. Имаше случаи когато клиент си продава акаунта за 5 лв на месец и така на 40 - 50 човека, като направихме смяната на паролата да е веднъж на 24 часа заедно с блокирането на устройства им секнахме далаверата. :grin2:
Да разбирам ли,че работиш за була и участваш в блокиране на акаунтите на клиенти на була?
Ако оператора иска да даде безплатна услуга и удобство на клиентите си без да съм разбирач просто да процедират като всички останали оператори :cute: .Ако работиш за була трябва да знаеш,че имаше " секретен акаунт"( bulsаtcom@bulsаt.cоm /070031919)който се ползваше от много повече от 40-50 човека.....и това беше зарибявката на була която и в момента е в ход.
Спрели далаверата :crazyeye:...как точно.Моя акаунт се ползва на 4 у-ва ако реша да го продавам по 5 лв....няма далавера а? :grin2:
Булсатком си имат мнооооого по-голям проблем в момента от мазоча който предлагат с възможно най-ниска резолюция на Bulsatcom TV приложението си .
Не ми се вярва някой на иска да даде 5 кинта за нещо което се гледа свободно :crazyeye: или за по- малко от 2 кинта в HD..... но това е друга работа.
:cheers: Честит Тодоров ден на именяците във форума. :cheers:
Изображение
Грехота е дека при жива жена мъжо да работи.
Аватар
admin
Site Admin
Site Admin
Мнения: 3580
Регистриран на: Съб Май 11, 2002 9:43 am
skype: john.doe.12
Местоположение: Earth
Обратна връзка:

Re: Булсатком онлайн на лаптоп...нещо не става

Мнение от admin »

Не,
не беше секретен акаунт, а оставен за демо. В пика си стигаше до 4800 у-ва които го ползваха. Както писах, услугата е за телефон и не може да очакваш 4к качество, макар че, колегата беше писал на оня там дето хващал стриимовете беше някакъв сайт от github мисля с конфигурация за коди или нещо подобно и му беше обяснил как да хване стриимовете с високото качество ама автора явно се мислил за някаква голяма работа и не му отговори, но и не го направи. Относно качеството, както ти писах, ще има промяна, но не искам да обяснявам в детайли тъй като все още не е презентирана услугата. Устройствата са 4 на всички оператори, HBOGO, FOX и т.н. ти ако можеш продавай за 5 лв, обявата я имаше в продавалника.
"There is no 'patch' for stupidity."
Аватар
vkv
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 808
Регистриран на: Нед Сеп 16, 2012 12:47 pm

Re: Булсатком онлайн на лаптоп...нещо не става

Мнение от vkv »

admin написа: Пон Фев 26, 2018 18:07 pm Не,
не беше секретен акаунт, а оставен за демо. Устройствата са 4 на всички оператори, HBOGO, FOX и т.н. ти ако можеш продавай за 5 лв, обявата я имаше в продавалника.
В поста секретен акаунт е в кавички :grin2: и беше за зарибявка.
Мога ,но за мен телевизията за мен е хоби ,а и билетите са за кака.
Ще се радвам,ако се вдигне качество както беше в началото.
Все си мисля ,че това е най-малкият проблем на була в момента.Нито 1.9 нито 39 е в ред та да мислят за нови сървъри. :cheers:
Изображение
Грехота е дека при жива жена мъжо да работи.
Публикувай отговор