Таблет goclever tab r76.2

Задавайте Вашите въпроси, относно софтуера който вече имате инсталиран на компютъра си и имате проблеми с него или как сте разрешили даден проблем.
Публикувай отговор
Аватар
dushanov
Потребител
Потребител
Мнения: 331
Регистриран на: Пон Ное 05, 2007 17:42 pm
skype: kalin-dushanov
Местоположение: Stara Zagora

Таблет goclever tab r76.2

Мнение от dushanov »

Здравейте колеги!
Купих въпросния таблет 2-ра употреба, за да може детето ми (2г) да си гледа youtube...
Проблема, е че след пълен ресет и ограничените/стопирани приложения, само за зареждането (и тръгване на даден клип/песничка от туба-та) минават 10-15 сек. Адски е дразнещо! Знам,че проц-а и рам-а (512) не са впечатляващи ама за един тюб...
Моля за помощ! Я флаш, я нещо друго! :cheers:
GSM: 0896891102
Skype: Kalin-Dushanov
niggaz_nature
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1567
Регистриран на: Чет Ное 17, 2005 15:12 pm

Re: Таблет goclever tab r76.2

Мнение от niggaz_nature »

Мога да се пробвам да му инсталирам модифициран ром и ако стане това което искаш и те устройва тогава ще ми платиш ;) .

Иначе таблета си е бавничак по характеристики . А и youtube не се причислява към програмите с ниски изисквания ;)
Ремонт на всякаква компютърна техника,навигации,GSM,препрограмиране и инсталиране на софтуер,смяна на части и др.За връзка skype niggaz_nature_stz

forum.stz-bg.com/viewtopic.php?f=45&t=40381

МОИТЕ ОБЯВИ
http://niggaznature.bazar.bg
TheIsco
Новак
Новак
Мнения: 5
Регистриран на: Пет Мар 02, 2018 15:30 pm

Re: Таблет goclever tab r76.2

Мнение от TheIsco »

Богатство от възможности за избор на картини за хол в Dachevski.com от виртуалната галерия. Удобството на избора на подарък, през онлайн пространството, по всяко врем на денонощието. Картини, изработени с маслени бои или акварел, графики и много други, в разнообразие от стилове и дори реплики на велики произведения.
Последно промяна от TheIsco на Сря Фев 06, 2019 14:24 pm, променено общо 1 път.
Аватар
dushanov
Потребител
Потребител
Мнения: 331
Регистриран на: Пон Ное 05, 2007 17:42 pm
skype: kalin-dushanov
Местоположение: Stara Zagora

Re: Таблет goclever tab r76.2

Мнение от dushanov »

TheIsco написа: Пет Мар 02, 2018 16:06 pm Не се причислява, но всеки таблет трябва да позволява бързо сърфиране и лесно гледане на клипчета.
И и и?
GSM: 0896891102
Skype: Kalin-Dushanov
Аватар
admin
Site Admin
Site Admin
Мнения: 3580
Регистриран на: Съб Май 11, 2002 9:43 am
skype: john.doe.12
Местоположение: Earth
Обратна връзка:

Re: Таблет goclever tab r76.2

Мнение от admin »

И аз имам един стар, майка ми го беше вземала от някаква книжарница .. същата работа. Лапето го ползва да си сваля игри ... за ютуб тегава работа на него.
"There is no 'patch' for stupidity."
Публикувай отговор