Развитие на бизнеса

Задавайте Вашите въпроси, относно софтуера който вече имате инсталиран на компютъра си и имате проблеми с него или как сте разрешили даден проблем.
Публикувай отговор
marta12
Начинаещ
Начинаещ
Мнения: 52
Регистриран на: Нед Авг 16, 2015 18:44 pm

Развитие на бизнеса

Мнение от marta12 »

Имам хранителен магазин от 10 години. Напоследък обаче взеха да куцат нещата и е крайнo време да намеря причината за това. Забелязвам, че в последната година комуникацията между мен и дистрибуторите липсва. В резултат това създава много проблеми, които често може да са фатални. Трябва да променя тази тенденция и да подобрим комуникацията, но не знам как точно да стане това.
Аватар
muhogon
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1941
Регистриран на: Пон Май 20, 2013 19:55 pm

Re: Развитие на бизнеса

Мнение от muhogon »

Нещата ти куцат, защото големите вериги, като Кауфланд, Лидъл, Билла, правят дъмпинг и превземат пазара, нищо друго! Съвсем обичайна практика на търговска инвазия.
"Демокрация е 2 вълка и 1 овца, които гласуват какво ще има за вечеря. Свобода - това е една добре въоръжена овца, която оспорва резултата"
Аватар
borko
Начинаещ
Начинаещ
Мнения: 58
Регистриран на: Вто Сеп 29, 2015 18:34 pm

Re: Развитие на бизнеса

Мнение от borko »

Хубаво е, че търсиш решение на проблема и осъзнаваш нуждата от решаването му и промяната. Решенията са много въпросът е до колко са ефективни. Чувала ли си за SALES OUT проект? Мисля, че може да ти даде насоки за действие. Ето тази статия https://www.balkanservices.com/blog/sales-out/ , ще ти помогне да научиш повече, ако не си наясно.
marta12
Начинаещ
Начинаещ
Мнения: 52
Регистриран на: Нед Авг 16, 2015 18:44 pm

Re: Развитие на бизнеса

Мнение от marta12 »

Има го това с големите магазина, но от друга страна не означава, че трябва да затворя врати и да се откажа, а да търся други решения.
Публикувай отговор