Auto answering machine за андроид

Задавайте Вашите въпроси, относно софтуера който вече имате инсталиран на компютъра си и имате проблеми с него или как сте разрешили даден проблем.
Отговори
Потребителски аватар
Nirvana
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Регистриран: нед окт 31, 2004 10:12 am
Контакти:

Auto answering machine за андроид

Мнение от Nirvana » ср сеп 26, 2018 16:23 pm

Колеги,
търся програма, с която да може примерно нощно време някой ако звъни, моя телефон да вдигне и да изрецитира като секретар оставено от мен съобщение. Намерих само програми за автоматично вдигане и набиране на последното обаждане, но не и секретар. Дори и да е платено ми е много важно да намеря решение на проблема.

Дано някой се сеща за подобно.
Мерси предварително!
СПА душ масажиращи слушалки, Гъби Кладница за домашно отглеждане, Фосфорни аксесоари, Турмалинови аксесоари, Лесно преписване на изпит - www.gadgetstore.ucoz.net

nike718
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Регистриран: пет яну 07, 2011 9:53 am

Re: Auto answering machine за андроид

Мнение от nike718 » ср сеп 26, 2018 19:57 pm

Nirvana написа:
ср сеп 26, 2018 16:23 pm
Колеги,
търся програма, с която да може примерно нощно време някой ако звъни, моя телефон да вдигне и да изрецитира като секретар оставено от мен съобщение. Намерих само програми за автоматично вдигане и набиране на последното обаждане, но не и секретар. Дори и да е платено ми е много важно да намеря решение на проблема.

Дано някой се сеща за подобно.
Мерси предварително!
Ами включи си гласова поща от оператора,запиши си съобщението за рецитиране, изключи си звъненето и си лягай.

Потребителски аватар
Nirvana
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Контакти:

Мнение от Nirvana » чет сеп 27, 2018 5:37 am

От оператор гласова поща никога няма да пусна вече! Говоря за секретар - програма.
СПА душ масажиращи слушалки, Гъби Кладница за домашно отглеждане, Фосфорни аксесоари, Турмалинови аксесоари, Лесно преписване на изпит - www.gadgetstore.ucoz.net

Потребителски аватар
Nirvana
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Контакти:

Мнение от Nirvana » чет сеп 27, 2018 8:47 am

Искам да ползвам мое съобщение, което автоматично да се отваря при обаждане.

Отговори