Гурко и Патриарха-светофара трябва да се пипне

Форум за ежедневни новини от Стара Загора.
Аватар
Lexx
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 515
Регистриран на: Пет Авг 12, 2005 16:41 pm
Местоположение: Града на ЛИПИТЕ и красивите жени
Обратна връзка:

Re: Гурко и Патриарха-светофара трябва да се пипне

Мнение от Lexx »

То скоро стана белята.По миналата седмица бяха се одарили мотоциклет и едно такси.Беше блокирано цялото движение.
3AgHuK
Потребител
Потребител
Мнения: 297
Регистриран на: Сря Дек 08, 2010 11:42 am
Местоположение: Стара Газора Beach/Габрово

Re: Гурко и Патриарха-светофара трябва да се пипне

Мнение от 3AgHuK »

Lexx написа:То скоро стана белята.По миналата седмица бяха се одарили мотоциклет и едно такси.Беше блокирано цялото движение.
Да момчето ми е приятел и сега не може да се изпикае като хората щото бакшиша завъртял геврека и му сякъл пътя без да погледне в огледалото.Искал да прави обратен на място, където е забранено даже и спирането. :angry:
Изображение
Аватар
ksdh
Потребител
Потребител
Мнения: 265
Регистриран на: Пон Окт 11, 2010 20:28 pm

Re: Гурко и Патриарха-светофара трябва да се пипне

Мнение от ksdh »

Тъй като, по принцип си карам на по-голяма дистанция от предния, някои си мислят, че съм оставил място за тях, и най-нахално се мушат отпреде ми! Други пък, на светофар се престрояват зад автобус, и като спре след 50м на спирката, без да се оглеждат, веднага свиват вляво! Имах и случай, един шопски джип, тръгна в най-лявата лента по П.Евтимий,от Столетов, но на кръстовището с Цар Симеон, най-лявата лента е вече само за наляво! Тъпака се усети, и какво мислите, веднага нави надясно, и буквално ме избута от лентата, добре, че го следях!

Ако сте като горепосочените шофьори, по-добре не се качвайте на коли, спестете някое и друго ПТП! Не знам защо, някои хора се мислят за супермени с това нахално и опасно шофиране, и смятат по-толерантните за глупаци!
Публикувай отговор