Един мъж е загинал при катастрофа край с.Богомилово

Форум за ежедневни новини от Стара Загора.
Аватар
BazilVenceslas
Потребител
Потребител
Мнения: 150
Регистриран на: Вто Фев 23, 2010 13:19 pm
skype: bravo191
Местоположение: Стара Загора

Един мъж е загинал при катастрофа край с.Богомилово

Мнение от BazilVenceslas »

На 02.04.2011 г. около 15.34 ч по пътя Стара Загора – с. Богомилово се е движел лек автомобил “Форд Мондео”, управляван от Н.М. на 37 г.от Чирпан. При навлизане в Стара Загора (на около 150 м от магазин “Практикер”) предприел маневра, при която навлязъл в лявата пътна лента и бил ударен от движещият се зад него в същата посока лек автомобил “Мерцедес”. В резултат на удара водачът на “Мерцедес” – Б.С. (53) от Стара Загора изпаднал от автомобила и загинал на място.

Н.М. е откаран в ЦСМП за оказване на медицинска помощ. Настанен е за лечение в МБАЛ – Стара Загора, без опасност за живота . Катастрофата е станала в участък с въведено ограничение за движението 50 км/ч. И двамата водачи не са ползвали обезопасителни колани.

Повече от два часа пътят бе затворен за извършване на оглед и автомобилният трафик бе отклоняван през с. Еленино.


Снимки:
http://novini.stara-zagora.org/index.ph ... 139#snimki
skype: bravo191
Аватар
nasenceto
келеш
келеш
Мнения: 2242
Регистриран на: Нед Сеп 17, 2006 19:01 pm

Re: Един мъж е загинал при катастрофа край с.Богомилово

Мнение от nasenceto »

Tва e било с почти 200 като гледам как са се размазали. Или са се гонили, или предния е изскочил в ляво без мигач в момент в който и задния е минал или карал в ляво. Нека да продължава народа да не си слага коланите. Черния мерцедес е с 20 еърбега, ама като си без колан, ква файда. Пък на мен ми се смеят че от години се закопчавам и на задната седалка. Нека.
Последно промяна от nasenceto на Нед Апр 03, 2011 9:06 am, променено общо 1 път.
speed_stz
Потребител
Потребител
Мнения: 179
Регистриран на: Вто Май 27, 2008 20:34 pm

Re: Един мъж е загинал при катастрофа край с.Богомилово

Мнение от speed_stz »

Еми така става като се правят на състезатели и без колан :wink:
Аватар
Tenebrus
Явно е шмиргел
Явно е шмиргел
Мнения: 555
Регистриран на: Съб Яну 23, 2010 16:27 pm

Re: Един мъж е загинал при катастрофа край с.Богомилово

Мнение от Tenebrus »

Никога, ама НИКОГА, не си позволявам да не сложа колана. Даже ми е кофти и неспокойно ако не го сложа (примерно ако се прибирам, спра до магазина да купя нещо, и докато стигна до нас за 100 метра, само тогава се случва). Не знам за Форда, може да не е дал мигач, но за да не види мерка, значи въпросия е карал доста над ограничението...
Истината е някъде по средата...
Аватар
fantamaniaka
Модератор
Модератор
Мнения: 1328
Регистриран на: Съб Яну 31, 2009 16:51 pm
skype: ready.for.use
Местоположение: стара загора
Обратна връзка:

Re: Един мъж е загинал при катастрофа край с.Богомилово

Мнение от fantamaniaka »

Като стане нещо подобно и всеки си казва "да хубаво е да имаш колан" , "да хубаво е да спазваш ограниченията" и още много други.
Някой от вас кара ли с 50-60 (колкото е ограничението на околовръсния път на казанлък) ? И на още много други места :)
А хората с такива скромни коли като тази от снимката те за тях има друг правилник, и за съжаление дори и полицията не им прави проблеми , а щом те не го правят кой може?
Mind ever die.They just get faster
Email: fantamaniaka@gmail.com
LZ1GAD
Изображение
Аватар
realprofesora
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 3275
Регистриран на: Пет Сеп 15, 2006 13:59 pm
Местоположение: Стара Загора

Re: Един мъж е загинал при катастрофа край с.Богомилово

Мнение от realprofesora »

По-добре ,че се е размазал там , отколкото да размаже някой невинен гражданин в града.Един джигит по-малко...не ми е жалко.
Popopopopo
Аватар
Princo
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 588
Регистриран на: Чет Юли 02, 2009 10:07 am
Местоположение: Стара Загора

Re: Един мъж е загинал при катастрофа край с.Богомилово

Мнение от Princo »

Вчера към 15:30 се прибирах от село (Лясково) и както си карам с 80-90 и по едно време гледам една малка колона се наредила преди автокъщата на светофара.Спрях и аз,седя си в колата и викам някаква лека катастрофа ще да е,няма да гася колата.По едно време ми писна да чакам,загасих и излезнах.Виждаха се само патрулки.Едни хора минаваха по пътя и явно са видели катастрофата та ни казаха,че има убит човек и скоро няма да на пуснат.Обърнахме и през околовръстното минахме. :roll:
But we're never gonna survive unless,
We get a little crazy,
No we're never gonna survive unless,
We are a little,
Cray cray crazy ... :)
Аватар
Matrix_man
Потребител
Потребител
Мнения: 325
Регистриран на: Сря Апр 20, 2005 22:57 pm
Местоположение: Ст.Загора
Обратна връзка:

Re: Един мъж е загинал при катастрофа край с.Богомилово

Мнение от Matrix_man »

Изпаднал е през люка човека.... Собствената му кола го е прегазила... Не мога обаче да си го обясня как е станало..
Аватар
klox
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 451
Регистриран на: Пет Май 08, 2009 19:26 pm
skype: klox_bg
Местоположение: Стара Загора
Обратна връзка:

Re: Един мъж е загинал при катастрофа край с.Богомилово

Мнение от klox »

Водно и лазерно рязане, Сито и дигитален печат - www.patchov.com
Изображение
Аватар
zahar4e24
Потребител
Потребител
Мнения: 159
Регистриран на: Пон Апр 13, 2009 21:57 pm

Re: Един мъж е загинал при катастрофа край с.Богомилово

Мнение от zahar4e24 »

Загиналия в мерцедеса е шефа на Фабрика ДИБСИ след як запой е нормално да е вече в това състояние.
SLeeK
Потребител
Потребител
Мнения: 100
Регистриран на: Пет Апр 23, 2010 0:47 am

Re: Един мъж е загинал при катастрофа край с.Богомилово

Мнение от SLeeK »

Загиналия го познавах..невероятно добър човек, правеше на мравката път.целия град го знаеше като такъв. :(
Аватар
realprofesora
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 3275
Регистриран на: Пет Сеп 15, 2006 13:59 pm
Местоположение: Стара Загора

Re: Един мъж е загинал при катастрофа край с.Богомилово

Мнение от realprofesora »

SLeeK написа:Загиналия го познавах..невероятно добър човек, правеше на мравката път.целия град го знаеше като такъв. :(
Daaaa, само ,че сега "мравката не му е направила път и "вот тебя положение".
Абе , да ви питам :аз като карам с 90 извън града простак ли съм или нещо ненормален.Защото постоянно ме изпреварват и ми мигат да карам по-бързо. :spank:
А онзи ден като дадох предимство на един пешеходец на пътека и отзад едно такси щеше да ме удари , после веднага покрай Ив.Вазов(ограничение 40км) ме изпревари и .......се спря на червено на Патриарха и Гурко- къде отиваш ве лумпен тъп. :spank: .Бърза.Сигурно има среща със свети Петър :lol: :lol:
Popopopopo
Аватар
admin
Site Admin
Site Admin
Мнения: 3580
Регистриран на: Съб Май 11, 2002 9:43 am
skype: john.doe.12
Местоположение: Earth
Обратна връзка:

Re: Един мъж е загинал при катастрофа край с.Богомилово

Мнение от admin »

Не е точно така както го пишат, лъжат. Това е на една колежка баща и. Този с форда точно там прави обратен завой, мерцедеса в същото време излиза в другата лента която пак си е неговата да изпреварва, форда го удря странично в лявата шофьорска врата в следствие на което водача пада от колата и мерцедеса минава върху него и го прегазва.
"There is no 'patch' for stupidity."
Аватар
sawo
Site Admin
Site Admin
Мнения: 5796
Регистриран на: Пон Юли 26, 2004 10:33 am
skype: sawo_1337
Местоположение: ./
Обратна връзка:

Re: Един мъж е загинал при катастрофа край с.Богомилово

Мнение от sawo »

Само дето там няма ленти за изпреварване? Само по една лента има за всяка посока.
Аватар
stivans
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 816
Регистриран на: Пет Мар 12, 2010 0:16 am
skype: stivans
Местоположение: Стара Загора

Re: Един мъж е загинал при катастрофа край с.Богомилово

Мнение от stivans »

24chasa.bg
http://www.24chasa.bg/Article.asp?ArticleId=842550" onclick="window.open(this.href);return false;

"Ако шофьорът си беше сложил колана, навярно нямаше да загине, в такива случаи въздушните възглавници не са достатъчни." Така пътни полицаи от Стара Загора коментират нелепата смърт на пътя на 53-годишния местен бизнесмен Бончо Георгиев.

Тежката катастрофа стана в събота малко след 15,30 ч на входа на Стара Загора. "Форд Мондео", управляван от 37-годишния Н. М. от Чирпан, на влизане в областния град предприел маневра, при която влязъл в лявата пътна лента и бил ударен от движещия се зад него "Мерцедес" с Бончо Георгиев. От свирепия удар предната врата се отворила и шофьорът на мерцедеса изпаднал на пътя, където починал на място.

И двамата шофьори карали без задължителните обезопасителни колани, но за Георгиев това се оказало фатално. Чирпанлията се отървал със счупен гръден прешлен и е в болница без опасност за живота. И двете луксозни коли са помлени.

На мястото на катастрофата има ограничение до 50 км в час, техническата експертиза тепърва ще доказва дали е било спазено.

В Стара Загора загиналият Бончо Георгиев е познат като почтен бизнесмен, собственик заедно със съпругата си Николина Алендарова-Георгиева на консервната фабрика "Дибси".

През януари 2009 г. фамилията нашумя в медиите с екстравагантния подарък, който Бончо и Николина направиха на снаха си Александра. Те й купиха за 25-ия рожден ден "Хюндай", като Николина плати 19-те хил. лв. в монети, скътани в 47 консервени кутии от доматено пюре. Стотинките тежаха общо към 200 килограма, а в магазина ги броиха тъкмо 3 часа.

Тогава Николина Алендарова сподели пред "24 часа", че всеки ден от оборота й оставали по 200-300 лева дребни пари, а банките искали по 2 процента от оборота, за да обменят стотинките в левове.
Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.
skype: stivans
Стара Загора
Публикувай отговор